İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (18-24 Aralık)

Haftaya Yay burcunda meydana gelen yeniay ile başlıyoruz. Bu yılın son yeniayı, biraz zorlayıcı etkilere sahip, yeni başlangıçlar yapmak için şartları zorlamamız gerekiyor. Kendimize güvenmeli ve başarabileceğimize inanmalıyız.

profil
Dolunay Karaca
18.12.2017
Haftalık burç yorumları (18-24 Aralık)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, kendinize güveniniz tam olacak. Daha bir kendinize dönük ve kendi ihtiyaçlarınız için savaşan bir Koç var bu hafta. İletişim yönünüz çok aktif, isteklerinizi yaptırabilmek ve çevreniz tarafından destek görmek sizleri mutlu ediyor olacak. Bu yeniay ile birlikte yazılı ve görsel işlerinizde, tanıtım ve pazarlama, medya sektöründe olanlar için uygun ve değerlendirilmesi gereken bir sürece giriyorsunuz. Koçlar için harekete geçirici durumlar özellikle uzak akrabalarla diyaloglarda ve konularda tamamlanma sağlayacak durumlar olabilir. Geçmiş hesapları kapatma zamanı. Aşk hayatı için kırılmış kalpleri onarma zamanı, barış var size. Hayata olan bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor.

 

Haftalık burç yorumları (18-24 Aralık)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, maddi kaynaklarınızı ve sahip olduklarınızı arttıracağınız etkiler altındasınız. Bu ara özellikle birden fazla iş için uğraş vermek ve nereye yetişeceğinizi bilememek durumunda kalabilirsiniz. Yay burcundaki yeniay ile birlikte ev, emlak konularında sahip olduğunuz bir malın değer kazanması ve kar etmeniz de çok yüksek ihtimal. Elinizi attığınız şey parlıyor olacak. Yalnız tembellikten ve arkadaşlarınızın yorumlarından mümkün olduğunca uzak durun. Size kaybettirebilirler istemeden. Aşk konularında sevdiğiniz kişiyi ihmal etme durumunuz yüksek. Kredi çekmek, borç almak vermek gibi durumlar, nafaka, ödemeler canınızı sıkabilir. Bu hafta sevgilinizle olan diyaloglarınız gergin geçebilir. 

Haftalık burç yorumları (18-24 Aralık)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, geçen haftalara oranla çok daha iyi bir dönem sizler için. Hafta sonu Merkür, yönetici gezegeniniz düz hareketine dönüyor.  Kafanıza taktığınız, sizi yoran düşüncelerden sıyrılmayı başaracaksınız. Pazartesi Yay burcunda gerçekleşen yeniayda sevdiğiniz kişiyle aranızdaki sorunlar daha ılıman bir şekilde çözülecek. Onun da kalbini kazanıyor ve birlikteliğiniz devam ediyor olacak. Yeni bir eve taşınmak, ofis değiştirmek gibi yer değişikliklerine açık bir dönem, çift kısmetli ve konuşmalarınızla dikkat çekici olacaksınız. Aşk ve sevgiye her zamankinden daha fazla duyarlısınız. Hafta sonunda ortaklık konularında tekrar düşünmeli, çok sevdiğiniz bir iş arkadaşınızın sizi üzmesine izin vermemelisiniz. 

Haftalık burç yorumları (18-24 Aralık)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,  içinize yönelmek, kendi kendinize kalmak istiyorsunuz zaman zaman daha fazla mücadele edebilmek ve enerji toplamak için buna ihtiyaç duyacaksınız. Sevdiğiniz kişiyle gereksiz yere tartışıp kendinizi yorabilirsiniz, onun yaptıkları gözünüze batabilir, fakat ne yapıyorsa sizin için yapıyor. Siz de bunun farkına varmalısınız. Yay yeniayında iş ortamınızda yeni başlangıçlar yakalayabilir, günlük işlerinizi daha rahat organize edebilirsiniz. Bu hafta sözleşme ve ticaret yaparken daha dikkatli olun başında da söylediğim gibi ani ve aceleci tutumlar kayıplar vermenize neden olabilir. Hafta sonunda uzak yerlere gitme ihtiyacı duyabilirsiniz. Evli olan Yengeçler eş tarafından akrabalarınızla ilgili bir durum sonuca bağlanabilir.

 

 

Haftalık burç yorumları (18-24 Aralık)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, sosyal olarak çok aktif bir hafta. Yay burcundaki yeniayla birlikte yeni çevrelere gireceğiniz, yeni insanlar tanıyacağınız pek çok ortamınız olacak. Bu insanlardan bazılarıyla iş konularında da fikir alış verişi yaparak, işinizi büyütmeyi planlayacaksınız. Para ve maddi olarak şanslı olacağınız bir dönem. Yurt dışı geziler, yabancı ortaklıklar söz konusu. Bekar olanlar biriyle aşk yolculuğuna çıkarabilir, fakat umulmadık şeyler yaşayabilirsiniz. Kredi çekmek bu dönemde sakıncalı sizler için. Bir iş toplantısında ve kariyerinizle ilgili alacağınız bir kararda sevdiğiniz kişi etkili olacak. Onun sizi yönlendirmesine izin vereceksiniz.

Haftalık burç yorumları (18-24 Aralık)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, bir karar aşaması bu hafta sizler için. Neticelendirmeniz gereken ciddi bir konunuz var. Sizler de zaten daha fazla uzatamayacağınızı anlayacaksınız. Duygularınız da artık bu işin içine girdi. Onu da mantığınıza oturttunuz. Sizler için iş konularında bir değişiklik olabilir. Yay burcundaki yeniayda bir terfi veya şehir değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durumda ev yaşantınız da değişime uğrayabilir. Aralık ayı genel anlamda sizi yeni hedeflere doğru atılım yapmanız için dürtüyor olacak. Bu hafta ikili ilişkinizde bir karar alacaksınız. Verdiğiniz kararlardan pişmanlık duymayacak bilakis sonuçlandığına sevineceksiniz. Ve kendinize olan güveniniz artmaya başlayacak. Sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (18-24 Aralık)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, bu haftanın en gezgin burcu sizlersiniz bence. Yurtdışı ve yurtiçi gezi planlarınız olsun, şehir içi gezmeleriniz olsun, bolca gezip dışarda olacağınız bir dönem sizleri bekliyor olacak. Yay burcundaki yeniayla birlikte arkadaş çevreniz, iş ortamınız, ortak iş yaptığınız kimselerle birlikte farklı ve sıra dışı yerlere gitme isteğiniz artıyor olacak. Bu hafta hukuksal bir konuda adım atabilir, eğitim ve felsefe konularına ilgi duyabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sürekli iş düşünüyor olması, sizi biraz yorabilir. Hafta sonunda bazı kontrolleri yaptırmanız ve sağlınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem… Bu arada iletişim kapasiteniz artıyor, yakın çevrenizde gelişen durumlara ayak uydurmakta stres yaşıyorsunuz.

Haftalık burç yorumları (18-24 Aralık)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, ortaklık var sizlere bu hafta. Yay burcundaki yeniay sizlerin para hanesine düşüyor. Arkadaş olduğunuz veya tanıştırıldığınız biriyle iş yapmaya karar verebilirsiniz. Farklı çözüm yolları ararken, bu iyi bir fikir olabilir sizler için. Hafta boyunca içsel dünyanız genişleyecek daha çok meditasyon, dua ve okült konular ilginizi çekmeye başlayacak. İnançlarınız sayesinde mücadele ettiğiniz konularda başarı sağlayacaksınız. Kredi çekmek veya borç almak, borç vermek konularını abartıya kaçmadan halletmenizi öneririm. Ayağını yorganına göre uzat cümlesi sizler için önemli olacak bu hafta. Ay’ın konumu sizleri yeni hedefler ve ortaklaşa işlerde destekliyor olacak.  Aşk konularında ise eski bir sevgiliniz kapınızı çalıyor olacak. Ona bir şans verip vermemek size kalmış.

 

Haftalık burç yorumları (18-24 Aralık)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, bu hafta işinize kendinizi veriyorsunuz, sizin burcunuzda bir yeniayla başlıyoruz haftaya bu da sevdiğiniz kişiyi üzüyor. Zamanınızın çoğunu ofiste geçirmek, günlük işlerinizle meşgul olmak ve sağlık konusunda hassaslığınız, aşka vakit ayırmanıza engel olabilir. Aslında istediğiniz bu değil fakat şartlar bu şekilde ilerliyor ve sevdiğiniz kişiyle aranızı açıyor. Bu hafta sizlere yeni sorumluluklar katarken, ilişkinizi bir adım öteye taşımak ve karar vermek için sizi zorlayacak. Bu durumda olmazsa olmaz dediğiniz bir şeyin üstüne düşün, isteyin… Aile hayatınızda bir değişiklik sizi bekliyor… Onlara karşı daha fazla sorumluluk almanız 

Haftalık burç yorumları (18-24 Aralık)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, çok başarılı olacağınız bir hafta sizleri bekliyor olacak. İş konusunda sizden daha iyisi olamaz, sabrınız ve disiplininiz sayesinde en zorlu koşullarda bile mücadele yeteneğiniz alkış topluyor. Fakat Yay burcunda gerçekleşen yeniay eski konuları tamamen kapatmanızı, bazı şeylerde geri adım atmamanızı öngörüyor. Sadece kendinize güvenmelisiniz bu aralar! Bunun haricinde, bu dönem çeşitli gezi tekliflerinin de yoğun olduğu bir hafta, özellikle yakın çevre, çok uzak olmayan yerler sizler için uygun görünüyor. İletişim ve haberleşme yönünden şanslı olacaksınız. Kardeşlerinizden, akrabalarınızdan, her yerden sizi bir yerlere çağrı gelebilir. Medya ve pazarlama işlerinde, internet, yazı, yayın, basın işleriniz oldukça hareketli bir hafta. Organizasyon yoğunluğu sizleri diyete başlamak konusunda uyarıyor olacak. Hafta sonunda ise kafanıza taktığınız, içinize attığınız şeyleri paylaşmanız konusunda uyarıda bulunuyor olacak. Yakın çevrenizden biriyle aşk yaşamanız olası. Dargınlıklar ise son buluyor.

Haftalık burç yorumları (18-24 Aralık)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, Yay burcundaki yeniay ile birlikte pek çok zorluğa rağmen yıldızlar sizi destekliyor olacak bu hafta. Kendinize inanmaya ve güvenmeye başlıyorsunuz. Bazı şeylerin üstünü çizdiniz ve geri dönüşü yok, yeni bir içsel oluşum içerisine giriyorsunuz. Sevgi ve aşk konularında hayli aktif olacak bu ay, çok fazla kişi var etrafınızda ve siz seçim yapmakta zorlanacaksınız. Daha doğrusu hepsine ayrı ayrı zaman ayırıp, deneyip görmek, kafa karışıklığı yaratabilir. Doğru seçimi yapmak için zıt olduğunuz birini tercih etmelisiniz. Sizler sıra dışılıktan hoşlanan kişilersiniz, sıradanlık ve her fikre evet diyenler sizler için kaybeder. Bu dönemde yer değiştirmek, biraz gezmek sizlere iyi gelebilir. Taşınma konusu da gündeminizde olacak. Kendi haklı olduğunuz konularda, insanları ikna edecek ve gerekirse onlardan ayrılma kararı alacaksınız. Maddi anlamda bir dönem kapanıyor ve yeni bir sayfa açılıyor sizler için.

Haftalık burç yorumları (18-24 Aralık)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, Yay burcundaki yeniay kariyer hanenize denk geliyor. Para ve maddi konularda, kadınlardan yana şansınız yüksek olacak. Belki bir ortaklık veya maddi destek alacağınız durumlarınız olabilir. Bu hafta ailenizle vakit geçirmek, onların gönlünü almak için uygun etkilere sahipsiniz. Ev içerisinde gayet huzurlu ve mutlu olacağınız günler sizi bekliyor. Dekorasyon, tadilat, değişiklik, yenilenmek sizleri motive edebilir. İş konusunda yeni bir fikriniz var. İşle ilgili seyahatleriniz söz konusu. Aşk hayatınız da özellikle bekar olanlar balıklar için arayışlarınız devam ediyor. Arkadaşlarınızın tanıştıracağı birine şans vermeyi deneyebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (18-24 Aralık)
Önceki ve Sonraki
Haberler