İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (2-8 Ekim)

Haftaya Ay Kova burcunda başlıyoruz. 5 Ekim Perşembe günü ise Koç burcunda dolunayla devam ediyoruz. Bakalım burçlarınız için hangi etkiler hakim bu hafta…

profil
Dolunay Karaca
02.10.2017
Haftalık burç yorumları (2-8 Ekim)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, evet Ay Kova burcundayken başlıyoruz haftaya, idealist ve arkadaş canlısı yönünüz açığa çıkıyor. Haftanın başlarında ödemelerle ilgili sıkıntılarınız olabilir. Sevdiğiniz kişi tarafından destek almak sizi rahatlatacak, hem maddi hem de manevi destek alacağınız kişiler çok fazla bu hafta çevrenizde. Hukuksal veya eğitiminizle ilgili bir sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Yalnız olan Koçlar katılacakları bir seminer veya kursta biriyle yakınlaşabilirler. Perşembe günü sizin burcunuzda gerçekleşecek bir dolunay var. Bu dolunay size gerginlik katabilir, ikili ilişkiler adına zor bir gün olabilir. Bazı netleştirmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. 

Haftalık burç yorumları (2-8 Ekim)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, Ay Kova burcunda yani kariyer hanenizde haftanın başında, iş toplantıları, yeni iş girişimleri, kariyerinizle ilgili detaylar üzerinde yoğunlaşacaksınız. Ev ve iş konuları birbirine karışabilir, partnerinizin sizi iş konularınızda desteklemediğini hissedebilirsiniz. Bu hafta bir süredir devam eden kavga münakaşa, partnerinizle olan geçimsizlikler son bulacak. Perşembe günü dolunayla birlikte ödemelerde sıkıntılar çıkabilir. Ortaklıklar son bulabilir. Sizler de kendi bireysel özgürlüğünüzü ele alarak hayatınıza yön verebilirsiniz. Hafta sonunda arkadaş ortamınız canlanıyor, küs olduğunuz biriyle barışabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (2-8 Ekim)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, Ay Kova burcunda sizin gibi hava grubuyla başlıyoruz yeni haftaya, analitik, rasyonel ve mantıklı kararlar almak, hayata bakış açınızı değiştirmek, daha fazla bilgi edinmek ve bilgi dağıtmak için yeterli veriler var elinizde. Bu hafta ikili ilişkilerinizde daha konuşkan, iletişimsel ve birbirini anlamaya anlatmaya başlayan bir enerjiyle karşı karşıyasınız, etrafınızdaki kişiler ticaretle uğraşan, hesap kitap işleriyle ilgilenen kimseler olabilir. Perşembe günü Ay Koç burcunda olacak ve dolunay meydana gelecek. Arkadaş ortamınıza bu hafta dikkat etmeniz gerekiyor. Sosyal etkinlikler artarken, ertelenmeler, gecikmeler, iletişim kopuklukları sonucu gergin bir atmosfer esebilir.

Haftalık burç yorumları (2-8 Ekim)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, gündelik iş hayatınızda, çalışma koşullarınızda iyileşmeler olacak. Haftanın başında Ay Kova burcunda ve sizin ortaklı işler hanenizde, ödemeler ve borç almak vermek kolaylaşıyor bu hafta. Satürn hafta boyunca iyi açılar altında olacak. Günlük yaşantınızın yoluna girmesiyle beraber alacağınız kararlar ve maddi konularınız düzene girecek. Partnerinizle olan ilişkiniz daha mantıklı ve anlayış çerçevesinde olacak. Bu haftaki gökyüzü gezegen geçişlerini ele aldığımda bir süredir yolunda gitmeyen gönül ilişkiniz yoluna giriyor gibi görünüyor. Perşembe günü Koç burcundaki dolunayla birlikte iş hayatınız da bir değişime gitmek isteyeceksiniz. Kariyer hayatınızda bir gerginlik veya sonlanma yaşanabilir.

Haftalık burç yorumları (2-8 Ekim)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, hafta sonunu sevdikleriyle dargın bitiren Aslanlar Salı gününden itibaren daha ılıman etkiler altında olacaklar. Pazartesi ve Salı günleri Ay Kova burcunda yer alacak. Bu durum sizin aklınızın tamamen partnerinizle olan ilişkiniz, onun koşulları, aranızdaki bağ, kurduğunuz diyaloglarda olduğunu vurguluyor. Ortaklıklar ve iş anlaşmaları açısından verimli bir hafta. Perşembe günü Koç burcundaki dolunayla birlikte hukuksal konularınız gündeme gelebilir, eşinizin ailesi ile ilgili gerginlik yaşanabilir veya eğitim konusunda bir dönemece girebilirsiniz. Bunun haricinde sevdiğiniz kişi bir anda hırçınlaşabilir ve sinirleriniz tavan yapabilir, böyle bir durumda kalırsanız sakinliğinizi korumanızı öneririm. Çocuklar ve yeni flörtler bakımından ise özellikle bekar olan Aslanlar şanslı olacaklar. 

Haftalık burç yorumları (2-8 Ekim)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, günlük işlerinize vereceksiniz kendinizi hafta boyunca, ofis düzenlemesi yapmak, evdeyseniz dolaplarınızı düzenlemek, gelir gider düzeninizi ayarlamak ve bunlar için efor harcamak tüm zamanınızı alacak. Sizler ev ve aile konularında daha iletişimsel ve olaylara farklı bakış açıları kazanarak çözüme gidebilirsiniz. Bu hafta kapalı, sıkışık, dar yerlerde olmaktan hoşlanmayacaksınız. Perşembe günü Koç burcundaki dolunay çalışma ortamınız veya her gün yaptığınız rutinlerinizde bir değişikliğe götürebilir. Bu gerginlikten kurtulmak için sevdiğiniz kişiyle birlikte farklı şeyler deneyebilir, onun isteklerini onaylayarak sosyalleşmek isteyeceksiniz.

 

Haftalık burç yorumları (2-8 Ekim)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, haftaya keyifli enerjik ve güzel bir motivasyonla başlıyorsunuz. Bekar olan Teraziler için yeni flörtler var, çocuk bekleyenler için çocuk haberi olabilir, zaten çocuğu olanlar ise onların bir başarısına sevinecekler. Sağlık konularında sizin veya çevrenizden birinin iyiye gittiğine tanıklık ediyorsunuz. Haftanın başında Güneş ve Merkür kavuşumu maddi konularda kafanızın fazlasıyla çalışmasına neden olacak. İş imkanlarınızı arttırmanın yollarını keşfedeceksiniz. Gökyüzüne baktığımda yakın çevre ilişkileriniz güçleniyor. İnternet, sosyal ağlar, bilgisayar, web sitesi gibi iletişim yollarınız açılıyor. Tek bir sorun bu hafta Koç burcundaki dolunay size uymayan birisine platonik aşık olma ihtimaliniz çok yüksek, buna dikkat edin lütfen.

Haftalık burç yorumları (2-8 Ekim)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, haftaya ev değiştirmek, ev almak, evinizle ilgili değişiklikler yaparak başlıyorsunuz. Belki aklınızdan geçenler bunlar, belki de sadece evde olmak istiyorsunuzdur. Bir süredir şöyle böyle devam eden maddi durumunuz tamamen değişmeye başlayacak. Daha ticari düşünmeye ve verdiğiniz emeğin karşılığını almaya başlayacaksınız. Mars ise sizin aile hayatınızı etkileyecek, agresif konuşmalardan ve kin tutmaktan uzak durmalısınız. Durup biriktirip sonra patlama yaşayabilir veya yaşatabilirsiniz. Böyle bir durumda ise zor duruma düşebilirsiniz. Perşembe günü Koç dolunayı ile kiracılarınızla problemler yaşayabilir veya ev sahiplerinizle bir problemi tartışabilirsiniz. Sağlık konusu da sinyal veriyor. Bu hafta hobilerinize ve spora zaman ayırmak iyi bir fikir olabilir.

Haftalık burç yorumları (2-8 Ekim)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, haftaya yakın çevre ilişkileri, kardeşleriniz ve aileden yakın gördüğünüz kimselerle bir arada olarak başlayacaksınız. Onların projelerine destek olmak, sorunlarına ortak olmak isteyeceksiniz. Aslında bu ay esas buna ihtiyacı olan kişi sizsiniz, bu haftadan itibaren biraz zorluk yaşamanız muhtemel, arkanızdan iş çevirenler var haberiniz olsun. İyiyim gibi görünen ama aslında öyle olmayanlara dikkat etmelisiniz. Perşembe günü meydana gelecek olan dolunay konuşmalarınızda patavatsız ve düşüncesiz yapabilir sizleri, çevrenizdekileri istemeden kırabilirsiniz. Bir ilişkiniz bitme noktasına gelebilir, canınız sıkılabilir, aranızda bir sürtüşme yaşayabilirsiniz. 

Haftalık burç yorumları (2-8 Ekim)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, işinizle ilgili bir takım risk içeren durumlara girmek isteyebilirsiniz. Sizler aslında risk almayı sevmeyen, ayağı yere sağlam basan ve somut bakan insanlarsınız. Fakat bu hafta iş konularında maddi konularda risk almak isteyeceksiniz. Bir süredir sinirli ve insanlara olan soğuk tutumunuz hoş karşılanmıyordu. Çevrenizde size darılan insanlar olabilir, bu hafta onlarla iletişimi sağlamak ve havayı biraz yumuşatmaya gayret etmek iyi bir fikir olacaktır. Koç burcundaki dolunay ile ev hayatınızda ailevi sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Plan ve program yapmak için yalnız kalmayı tercih edeceksiniz. Belki de izole olmaya ihtiyaç duyacaksınız.

Haftalık burç yorumları (2-8 Ekim)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, bu hafta bazı kuruntu ve huzursuzluklardan sıyrılacaksınız. İdealleriniz ve reformist düşünceleriniz için mücadele etmeye başlayacak ve tuttuğunu koparan bir havaya bürüneceksiniz. Spora başlamak, diyet yapmak ve farklı şeyler denemek için ideal bir süreç bu sizler için. Ay Kova burcunda başlıyoruz haftaya, bu bazı kararlar almanızı kolaylaştırıyor fakat asi ve dikkat çeken bir yapıya bürünmenizde de rol oynuyor. Kendisini düşünen bencil biri olarak adlandırılabilirsiniz bu hafta, aslında öyle olmadığınızı bilmeleri için sizi iyi tanıyor olmaları gerekiyor. Karşı cins ilişkilerinizde şansınız iyi olacak. Seviyor ve seviliyorsunuz. Perşembe günü Koç burcundaki dolunay kardeşlerinizle aranıza soğuk rüzgarlar estirebilir, yazışma ve mesajlarınıza dikkat etmelisiniz.

Haftalık burç yorumları (2-8 Ekim)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, modunuz düşük başlayabilirsiniz haftaya, motivasyonunuz eksik ve pazartesi sendromuna alışamadınız. Çarşamba gününden itibaren daha iyi olacaksınız. Enerjiniz ve keyfiniz yerine gelecek. Kafanızda bazı yapmak istediğiniz projeler var, bunları hayata geçirmek için yeterli maddi imkana sahip değilsiniz şu aralar, fakat eşiniz size desteğini sunacak. Onun sayesinde daha iyi ve mutlu olabileceksiniz. Bu hafta ev, aile ve eş durumundan en şanslı burç sizsiniz. Tek sorun sizin düşmanlarınız var ve bunlarla yaşamayı öğrenmek zorundasınız maalesef. Hayat bazı konularda cömert davranırken bazı konularda cimri davranabiliyor bunu bu hafta çok iyi anlayacaksınız. Perşembe günü Koç dolunayı maddi alanda ödemelerle canınızı sıkabilir, para hanenize denk düşüyor ve bu alanda net karar vermeniz gerekebilir.

Haftalık burç yorumları (2-8 Ekim)
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog