İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (20-26 Şubat)

Bu hafta Güneş Balık burcuna geçiş yapıyor, daha manevi daha duygusal ve çok daha yaratıcı olduğumuz bir dönem başlıyor. Bu hafta aynı zamanda Ay düğümü ile kavuşum yapacak olan Güneş, bizleri geçmişle yüzleştirecek, geçmişte üstünü örttüğümüz ne varsa su yüzüne çıkaracak. Hafta sonu Pazar günü ise Güneş Tutulması geliyor! Cuma günü sizlere bunu özel olarak anlatacağım. Kadersel etkilere hazır olun!

profil
Dolunay Karaca
20.02.2017
Haftalık burç yorumları (20-26 Şubat)

Sevgili Koçlar ve yükselen Koçlar, bu hafta biraz farklı bir haftaya giriyoruz, sizler özellikle iş konularında bir takım problemlerin içine sürüklenebilirsiniz. Aklınız bu yüzden sürekli olarak para mevzularına dalabilir, yeni alternatif iş konuları yaratmak, maddi imkanlarınızı geliştirmek ve elinizde olanı tutabilmek adına çalışacaksınız. Üstlerle veya patronlarınızla aranızda zorlayıcı bir hafta geçeceğe benziyor. Ailevi olarak yıpranmanız söz konusu. Hafta ortasında iletişim konuları, kısa seyahatler devrede olacak. Aşk konularında bir ilişkiyi bitirmek ve yenisine başlamak için fırsatlarınız olabilir çünkü etrafınız hayli kalabalık ve dikkat çekicisiniz. Lider yönünüz ağır basıyor ve size karizma katıyor bu hafta.

 

Haftalık burç yorumları (20-26 Şubat)

Sevgili Boğalar ve yükselen Boğalar; bu hafta zorluk yaşayacağınız alan hukuksal konular, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim hayatınız veya eşinizin akrabaları belki kendi uzak akrabalarınızla aranızdaki problemler olabilir. Mücadele gerektiren bir hafta, çevrenizde zorlayıcı etkiler var, insanlara bir şeyler anlatmak ve çözüm bulmak adına kendinizi zorlayabilirsiniz. Genel olarak kendi koşuşturmalarınız ve gündelik işlerinizle ilgileneceğiniz bir hafta olacak. Sevdiğiniz kişi güç savaşlarının içinde olabilir, onunla en makul şekilde anlaşmak ise size düşüyor. Hafta ortasından itibaren parasal açıdan rahatlayacaksınız. İş konularında ortaklardan yana şanslı olacaksınız. 

Haftalık burç yorumları (20-26 Şubat)

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler, sizler için bu hafta kapalı alanlar, hastaneler, mahkemeler, kütüphaneler ve bu alanlardaki faaliyetler dikkat çekici olacak. Gizli kalmış konular bir bir açığa çıkarken, ortaklık alanınızda bir sürtüşme, ortaklarınızla ayrılık kararı veya eşinizin-partnerinizin işten ayrılma durumu gündeme gelebilir. Miras konuları, borçlar, krediler gibi para alım satım işleri devrede olacak fakat bir o kadar da zorlayıcı etkiler barındıracak içerisinde. Aşk ve sevgi konularında ise flörtler ve sevgi alış verişiniz güzel gelişmeler gebe, ailevi konularınıza tamamen bağlı ve istekli olacaksınız. Evinizde vakit geçirmek isteyecek ve sevdiklerinize sarılacaksınız.

Haftalık burç yorumları (20-26 Şubat)

Sevgili Yengeçler ve yükselen Yengeçler, intikamdan kaçınmanız gereken bir haftadasınız. İlişkilerinizde zorlu dönemlerden geçiyor olabilirsiniz, güç savaşları, entrikalar, münakaşalar, tartışmalar derken çok yorulup kenara çekilmeyi, kendi içinize dönmeyi tercih edebilirsiniz, doğrusu da bu olacaktır zaten. Biraz yalnız kalmaya ve ihtiyaçlarınızı, arzularınızı gözden geçirmeye ihtiyaç duyacağınız bir hafta olacak. Bu haftayı atlattıktan sonra daha rahatlamış ve özgürleşmiş hissedeceksiniz. İçinize yönelmek, maneviyatınızı arttırmak, geçmişten tamamen sıyrılmak elinizde; zorlu bir süreç olsa da bu dönemi atlattıktan sonra kendinize güveninizi yeniden kazanmış olarak yola devam edebileceksiniz.

 

Haftalık burç yorumları (20-26 Şubat)

Sevgili Aslanlar ve yükselen Aslanlar, günlük yaşamınızda, rutin koşturmalarınızda, çalışma ortamınızda ne kadar zorlansanız da, bu zorluklar sizi yıldırmıyor tam tersi daha da azimli ve hırslı biri haline getiriyor. Özellikle iş hayatınızda her şeye dört elle sarılmak, çevrenizdekilere savaş açmak, istemediklerinizi ayıklamak, ben seçilmem seçerim sözüyle bütünleşen ruh haliniz tavırlarınıza yansıyor. Aşk hayatınızda ise isteksizlik ve memnun olamama durumu hakim, bir takım zorluklar yaşanabilir, yaşça büyük birilerinden destek görebilirsiniz. Bekarsanız veya yalnızsanız flörtlere açık bir dönem olsa da, şu an tek istediğiniz güç ve hakimiyet olduğu için ilişkilerde erteleme söz konusu.

 

Haftalık burç yorumları (20-26 Şubat)

Sevgili Başaklar ve yükselen Başaklar, aşk ve flörtlerde, ilişkilerinizde hayal kırıklıkları zorluklar sizleri bekliyor bu hafta, özellikle çocukları olanlar, çocuklarıyla ilgili sorunlar gün yüzüne çıkabilir, güç savaşları, münakaşalar yaşayabilirler. Bu enerjiyi dönüştürerek spora harcamak, hobilerinize eğilmek farklı uğraşlar bulmak bir nebze de olsa sizi yatıştırmaya yarayabilir. İş ve para konularında ev, emlak gibi bir takım kazançlarınız gündemde, ailenizden birileri size destek olabilir, işinizi evinize taşıyabilir, kafanızı hesap kitap konularına yoğunlaştırabilirsiniz. Bu hafta genel olarak seyahatler için planlama yapmak mantıklı gibi görünecek.

Haftalık burç yorumları (20-26 Şubat)

Sevgili Teraziler ve yükselen Teraziler, bu hafta aile hayatınızla ilgili zorlanmalar söz konusu veya yaşadığınız yerde değişiklikler yapabilir, beklenmedik ani değişimler içerisinde bulanabilirsiniz. Taşınma, yer değiştirme, ev alma, ev satma gibi gayrimenkuller üzerinde bir takım farklı konular gündeminizde. Genel itibariyle ilişkilerinizde adaletli olmaya gayret ediyorsunuz, sözlerinizde, konuşma ve tavırlarınızda sakin ve dengelisiniz aslında. Kendi ruh halinizde özgüvenli ve temkinlisiniz. Aşk ilişkileri açısında ise bir bitiş ve sonlanma yaşamanız olabilir. Böyle bir durumla karşılaşan Teraziler, bunun üstesinden gelebilecek güçteler.

Haftalık burç yorumları (20-26 Şubat)

Sevgili Akrepler ve yükselen Akrepler; bu hafta yakın çevre akrabalar, kardeşleriniz veya kardeş kadar yakın gördüğünüz kişilerle sert durumlar söz konusu. Anlaşmazlıklar, iç huzursuzluklar gündeminizde. Sık yer değiştiren bir Akrepseniz kısa seyahatleriniz esnasında meydana gelebilecek ufak tefek kazalara, engellere, problemlere karşı önleminizi almalısınız. Aşk ve ilişkilerden yana şanslı olacağınız bir hafta bu, lakin eski sevgililerden öç almak veya intikam almak için yola çıkmamalısınız. Böyle bir tutum sizi yıpratır haberiniz olsun. Hisleriniz kuvvetli ve algılarınız açık olacak. Dışardan duyduğunuz her şeye kulak asmamalısınız.

Haftalık burç yorumları (20-26 Şubat)

Sevgili Yaylar ve yükselen Yaylar, parasal anlamda sıkışıklık yaşayacağınız ve maddi değerleriniz konusunda bir takım olayların içine girebileceğiniz bir haftadasınız. Gündelik koşuşturmalarınızın artacağı ve iş yükünüzün sorumluluklarınızın arttığı bir haftadasınız. Arkanızdan iş çeviren insanlara karşı bu hafta dikkatli olmalısınız. Çünkü iş yaşamanızdan veya arkadaş çevrenizden birileri dedikodunuzu yapıyor olabilir. Aşk konularınızda ise bir problem olamamakla birlikte, keyifli ve güzel organizasyonlar sizleri bekliyor. Birlikte fikir alışverişinde bulunup, hoşça vakit geçirebilecek ve birbirinize değer katacaksınız.

Haftalık burç yorumları (20-26 Şubat)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen Oğlaklar, sizler için büyük bir değişiklik söz konusu, biraz yıpratıcı, biraz yorucu, bir o kadar da rekabet içeren bir süreçten geçiyorsunuz. Kendinizle ilgili kararlar almak ve bunlar için mücadele etmek istiyorsunuz fakat bir yandan da mücadele edecek haliniz yok gibi. Ev değişikliği, yer değişikliği, aile içinden gelebilecek bir takım olaylar sizi yıpratmış. Fakat bu haftayı atlattıktan sonra daha bir rahatlamış ve dinginleşmiş hissedeceksiniz. İş konularında birden fazla meşguliyet çıkabilir karşınıza, hangi tarafa yetişeceğinizi bilemeyebilirsiniz. Aşk ise şanslı olduğunuz konunuz. Seviyor ve seviliyorsunuz. En büyük destekçini eşiniz veya partneriniz olan kişi.

 

Haftalık burç yorumları (20-26 Şubat)

Sevgili Kovalar ve yükselen Kovalar, içsel huzursuzluk, uykusuzluk, stres gibi durumlara hazırlıklı olun bu hafta. Aslında her şey dışardan gayet iyi gibi görünse de, içinize sindiremediğiniz durumlar sizi yorabilir. Geçmişe takılı kalmamaya çalışın, istemediğiniz bir huyunuz veya kötü bir alışkanlığınız var ise bırakmak için ideal bir zaman diliminizdesiniz. Evinizde olmak isteyecek ve dekorasyon gibi bir takım küçük değişikliklere gideceksiniz. Sevdiğiniz objeler almak ve evinize size ait bir ruh katmak elinizde bu hafta. Ortaklaşa işlerden gelir elde edebileceğiniz, borçlarınızı kapatabileceğiniz fırsatlarda önünüze çıkacaktır. Bir oh deyip rahatlayın bence. Aşk konularınızla ilgili olarak esrarengiz kişiler hayatınıza girmek isteyebilir. 

Haftalık burç yorumları (20-26 Şubat)

Sevgili Balıklar ve yükselen Balıklar, sosyal hanenizde, arkadaşlar ve çevrenizle ilgili duyacağınız güç çekişmeleri, tartışmalar ve değişiklikler bolca duyacağınız haberler var bu hafta. Uzun süredir iş hayatınızda, kariyerinde sorunlar yaşayan Balıklar, bir ortaklık anlaşması yaparak veya birilerinden destek alarak rahatlayabilirler. Bu hafta Güneş sizin burcunuza girdi, doğum gününüz kutlu olsun, artık daha rahatlamış ve nefes almış olacaksınız, her konuda iyileşme yaşayacaksınız.  Hem kendinizin hem de partnerinizin maddi anlamda rahatlayacağı bir hafta içerisindesiniz. Bir takım zorluklar beraberinde kolaylıkları da sizlere sunacak. İçsel olarak zaman zaman yıprandığınızı ve üzüldüğünüz konuları içinize atmayı bırakmanızı tavsiye ederim. Bu şekilde giderseniz kendinize zarar vereceğinizi unutmamalısınız.

 

Haftalık burç yorumları (20-26 Şubat)
Önceki ve Sonraki
Haberler