İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (20 Aralık-26 Aralık)

Yaşadığımız dolunayın tamamlanma enerjileriyle birlikte, bireysel olarak hayatlarımızda hesaplaşma yaşayabileceğimiz yeni bir haftanın önemli bir döngüsüne ‘merhaba’ diyoruz. Merkür ve Uranüs’ün uyumlu atmosferiyle başlayacağımız haftanın ilk günlerinde; yaşamımızda sıkıştığımız alanlarda, çözüme ulaştırmakta zorlandığımız konularda yeni fikirler üretebilir, farkındalıklarımız artabilir ve yaşamlarımızda yeni çıkış yolları keşfetmek için gökyüzü önümüze fırsatlar sunabilir. Kripto para piyasalarında önemli iniş çıkışlar yaşanabilir. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, haftalık burç yorumlarını paylaştı…

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
19.12.2021
Haftalık burç yorumları (20 Aralık-26 Aralık)

21 Aralık Salı günü saat 18.59’da ruhumuz, üst benliğimiz Güneş’imiz, Oğlak burcuna geçiş yaparak Merkür ve Venüs’e de eşlik ediyor olacak.

Bu süreç içinde duygusal olanı değil daha mantıklı olanı tercih edebilir, kurallı bir şekilde hayatımızda radikal düzenlemeler yapma olanağı bulabiliriz.

Çalışmak, üretmek ve geleceğimizle ilgili kalıcı kararlar almak içinde ideal bir zaman içinde olabiliriz.

Hafta boyunca iletişim trafiğimiz artabilir ve yeni farkındalıklar kazanabiliriz.

24 Aralık Cuma günü saat 10.16’da Satürn ve Uranüs arasındaki zorlayıcı atmosferin kesinleşiyor olması sebebi ile ekonomik koşullarımız daha da zorlaşabilir, doğal afet riskleri artabilir ve ruhsal olarak bizleri sarsabilecek ani durum ve gelişmelere açık bir zaman dilimi içinde olabiliriz.

Önemli ve unutulmaz bir zamanı deneyimleyebileceğimiz bir döngünün de başlangıcında olabiliriz.

26 Aralık günü Mars; göklerde Akrep’in kalbi olarak adlandırılan Antares yani Batı’nın Muhafızı olarak tanılan Kraliyet yıldızı ile etkileşim içinde olacak. Bu durum, önümüzdeki dört günlük süreç içinde, bireysel olarak bizleri etkisi altına alabilecek güçlü bir enerjiyi insanlığın manyetik alanına iletecek.

Dünya ve ülkemiz genelinde yangınlar, nükleer facialar, volkanik aktiviteler, savaş söylemleri, salgınlar gündeme getirebilir.

Ülkeler arasında gerginliklere sebebiyet verebilecek durumlara tanıklık edebiliriz.

Bireysel olarak bizleri de etkisi altına alabilecek bu güçlü frenksta kişisel hırslarımızdan, kıskançlıklardan, acımasızlıktan ve intikam duygusundan uzak durmak ve vicdanımızın sesinden ayrılmamak, bizleri olumlu sonuçlara götürecektir.

Bu etkileşimleri bireysel olarak doğru kullandığımız taktirde gökyüzü bizlere ödüllerini sunacaktır.

Rotamız vicdanımız, istikametimiz doğruluk olsun.

Mutlu, huzurlu ve bereketli bir haftayı deneyimlememiz deliğiyle…

Yeni haftaya, hayatımızda yapmak istediğimiz değişimi ve geleceğe yönelik kararlarımızı tekrar gözden geçirme isteğiyle başlayabiliriz. Yoğun bir iletişim trafiği içinde olabileceğimiz hafta genelinde, şanslı ve bereketli bir atmosfer altında olduğumuzu hissedebiliriz. Sosyal hayatımızda bazı beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilir, çevremizde yeni bir düzenleme yapmaya karar verebiliriz. Geçmişte kalmış bir konuyu çözüme kavuşturabileceğimiz fırsatları gökyüzü önümüze  getirebilir. Kariyer koşullarımızda iyileştirme sürecine girebilir, geleceğe yönelik olumlu adımlar atabiliriz. Merkür-Uranüs enerjisi altında finansal koşullarımızda yeni fikirler geliştirebilir ve olumlu fırsatlarla karşılaşabiliriz. Kişisel gelişimimize katkı sağlayabilecek yeni bir eğitime başlamak, astrolojik danışmanlık alarak kişisel potansiyellerimizin farkına varmak ve yaşamımıza kalıcı şekilde yön vermek için ideal bir zaman diliminde olabiliriz.


Yeni haftaya- finansal kaynaklarımızı gözden geçirme isteğiyle ve geleceğe yönelik hedeflerimizde dengesizlikler içinde olabileceğimiz bir atmosfer altında  başlayabiliriz. Yaşamımızdaki bazı krizlerin bittiğini ve stabil bir duruma geçiş yaptığımızı hissedebiliriz. Yurt dışı bağlantılı işlerimizde ya da hukuksal davalarımızda beklemediğimiz yönde gelişmeler yaşayabiliriz. Toplum önü statümüzde ya da kariyer alanlarımızda üzerimizdeki sorumluluklarımızın arttığını hissedebiliriz. Bizden yaşça büyük kişilerden beklemediğimiz yönde olumlu destekler görebiliriz. Sorumluluklarımızın artabileceği hafta genelinde sağlığımıza dikkat etmeye özen gösterelim. Çalışma ortamlarımızda ve aile birliklerimizde tepkisel davranmamaya çalışalım. Krizli durumlar içine çekilmemeye dikkat ederek, sakin kalıp yaşamı akışa bırakmayı deneyelim.


Yeni haftaya, burcumuzda gerçekleşen dolunay nedeniyle yeni farkındalıklar yaşayarak başlayabiliriz. Hayatta emek verdiklerimizin ödüllerini alabileceğimiz fırsatlarla karşılaşabiliriz. Ortak finansal kaynaklarımızda beklemediğimiz krizli durumlar gündemimize gelebilir; bunları kalıcı bir şekilde çözüme kavuşturmak isteyebiliriz. Gökyüzü yaşama karşı olan bakış açımızı değiştirmemize vesile olabilecek bir enerjide olabilir. Gereksiz borçlanmalara karşı tedbirli davranmalıyız. Duygusal iniş çıkışlara açık hafta genelinde yaşamı akışına bırakmak bizler için faydalı olabilir. İkili ilişkilerimizde coşkulu, huzurlu bir enerji içinde olurken, geleceğe yönelik hedef ve planlarımıza yönelebiliriz. Eğitim hayatımızda bazı blokajlı durumlarla karşılaşabiliriz.


Yeni haftaya başlarken ruhsal olarak biraz inzivaya çekilmek isteyebilir ve kontrolümüz dışındaki olaylarla karşılaşabiliriz. Hafta başında bizi sevindirebilecek haberler alabiliriz. Sağlıkla ilgili var olan bir sıkıntımızı olumlu yönde iyileştirebileceğimiz enerjiler içinde olabiliriz. İkili ilişkilerimizde hafta ortasında aniden farkındalıklar yaşayarak yeni bir döngüyü başlatma kararı alabiliriz. Sosyal çevremizden beklediğimiz olumlu destekleri bulabilir ve iş yaşamımızda kendimizi zorlanmadan ortaya koyabiliriz. Zihinsel ve ruhsal şifa içeren enerjilerin olduğu hafta genelinde arkamızdan dönebilecek gizli düşmanlıklarla karşılaşabilir ve kimin dost kimin düşman olabileceği ayrımını rahatlıkla yapabiliriz. Geleceğe yönelik plan ve projelerimizi başkalarıyla paylaşmak iyi bir fikir olmayabilir. Kalabalıklar içinde yalnız kalmanın bizlere daha iyi geldiğini düşünebiliriz.


Yeni haftaya sorumluluklarımızın daha çok arttığını düşünerek ve kariyer yaşamımızda beklemediğimiz ani ve olumlu değişimlere açık bir atmosfer içinde  başlayabiliriz. Sağlığımıza ve ilişkilerimize ekstra olarak özen göstermeliyiz. Yakın çevre ilişkilerimizde yeni farkındalıklar yaşayabilir ve bizi destekleyen fırsatlarla karşılaşabiliriz. Kural ve düzenden hoşlanmayacağımız bir zamanı deneyimleyebiliriz. Yeni fırsatlara açık, bizler için verimli olabilecek hafta genelinde yaşamın keyifli alanlarını keşfedebiliriz. Kariyer alanımızda önemli bir döngünün başlangıcında olabiliriz. Hafta sonu ikili ilişkilerimizde ve çalışma alanlarımızda beraber olduğumuz kişilere karşı baskıcı bir tutum içinde olmamalı, isteklerimizde biraz esnek olmayı denemeliyiz.


Yeni haftaya sosyal çevremizden gelebilecek güzel haberlerle ve yoğun tempo içeren bir atmosfer altında başlayabiliriz. Duygusal iniş çıkışlara açık olabileceğimiz hafta başında kendimize biraz vakit ayırmak faydalı olabilir. Ailevi ilişkilerimiz açısından şanslı enerjiler altında olabilir, aile fertlerinin desteklerini hissedebilir ve keyifli ortamlarda onlarla beraber vakit geçirmek isteyebiliriz. İşimiz, gelecek planlarımız ve seyahat programlarımızda bazı blokajlı, değişim içeren bir atmosferi hissedebilir ve zaman zaman kararlarımızda yön kaybedebiliriz. Bu süreç içinde tutkulu ve takıntılı davranmak bizler için sakıncalı olabilir ve istemediğimiz yönde gelişmeler yaşamamıza sebebiyet verebilir. Bu enerjinin farkında olarak şartları zorlamadan, işleyen sisteme teslim olmayı deneyimleyebiliriz.


Yeni haftaya geleceğe yönelik hayallerimiz ve umutlarımız açısından yeni fırsatlarla karşılaşabileceğimiz bereketli bir atmosfer altında başlayabiliriz. Finansal konularda şanslı fırsatlar karşımıza çıkabilir. Ortak gelirlerimizde harcamalarımıza dikkatli yaklaşmalı, risk içeren kararları bekletmeli, birikimlerimizi doğru değerlendirmeye dikkat etmeliyiz. Yaşama karşı bakış açımızı değiştirmek isterken, zaman zaman yakın çevre ilişkilerimizde gerginlikler yaşayabileceğimizi göz ardı etmeyelim. Zihinsel olarak kendimizi güvende hissetme isteğimizin yüksek olabileceği bir dönemde olabiliriz. Özellikle hafta ortasında ikili ilişkilerimizde hırslı ve tutkulu davranmamaya özen gösterelim. Sağlığımızla ilgili geçmişten gelen bir rahatsızlığımız var ise, haftanın olumlu enerjileri altında kalıcı olabilecek tedavilerle iyileşme sürecine girebiliriz. İlişkilerimizde kalıcı kararlar vermek içinde ideal bir süreç içinde olabiliriz.


Yeni haftaya uzaklardan beklediğimiz haberleri alarak başlayabilir ve hayatımızda önemli kararlar almak isteyebiliriz. Yakın çevre ilişkilerimizde olumlu, huzurlu bir atmosfer içinde olabilir, fikirlerimizle sevdiklerimizin yaşamına dokunabiliriz. Geçmişte kalmış ama üstü kapanmamış konular beklemediğimiz anda önümüze çıkabilir ve kırgınlıklarımızı kalıcı olarak şifalandırabiliriz. Sosyal medya üzerine ya da yurt dışı bağlantılı yaptığımız işlerimizde olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. Kadersel yol ortaklarımızın yaşamındaki kalıcı değişimlere şahit olabilir ve yön kaybedebileceğimiz, aynı zamanda stabil kalmakta zorlanabileceğimiz gündemler içinde olabiliriz. Yakın çevremizle ilgili konulara daha fazla odaklanmak zorunda kalabiliriz. Kontrolsüz ödemelerimiz gündemde olabilir. Zihinsel olarak gergin olabileceğimiz bu süreçte, dürtüsel ve duygusal davranmamak bizler için faydalı olabilir.


Yeni haftada yaşamımızdaki alternatiflerimizi tekrar değerlendirmek isteyebilir ve kadersel ortaklarımızla huzurlu bir atmosfer altında olabiliriz. İkili ilişkilerimizde beklentilerimizi ölçmek isterken, sevdiklerimizle ortak bir noktada buluşarak kalıcı kararlar almak isteyebiliriz. Kuralcı davranmak ve beklentimizi yüksek tutmak, bu süreç içinde faydalı olmayabilir. Finansal olarak gelir ve giderlerimize odaklanabilir, yeni iş fırsatları ile karşılaşabiliriz. Bu dönemde kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsak; çok aceleci davranmamalı, sakin ilerlemeliyiz. Ortak gelirlerimizi ve harcamalarımızı daha dikkatli yönetmemiz gereken bir dönemi deneyimleyebiliriz Çocuklarımız ya da partnerimizle ilgili konularda yapıcı bir süreç içinde olabilir, sevdiklerimizin varlığına şükredebilir ve huzurlu bir atmosfer altında haftayı tamamlayabiliriz.


Yeni haftaya günlük işlerimiz ve çalışma koşullarımızda gerçekleşen, beklentilerimizin olumlu sonuçlanabileceği bir atmosfer altında başlayabiliriz. Güneş’in Salı günü bizim burcumuza geçmesi ile yaşamımızdaki değişimlere odaklanmak ve yeni başlangıçlar içinde olmak; bereketli ve şanslı bir süreci deneyimlememize vesile olabilir. Haftanın ilk günlerinde iş hayatımızda önemli ve olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. Dış görünüşümüzde ufak değişimler yapmak isteyebiliriz ama Venüs’ün  seyrini başlattığını unutmayalım ve cerrahi dokunuşlarımızı Ocak ayının sonuna kadar bekletelim. Finansal olarak beklediğimiz iyileşme sürecini yaşarken, gökyüzü manevi olarak bizi destekleyen enerjilerini önümüze çıkarabilir. Riskli yatırımlar için uygun bir dönemde olduğumuzu unutmayalım.


Yeni haftaya; yaşamımızda bizi neyin mutlu, neyin mutsuz ettiğini farkına varabileceğimiz ve yeni değişimlere adım atmak isteyebileceğimiz bir atmosfer altında başlayabiliriz. Sosyal ilişkilerimizde yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilir ve çevremiz tarafından desteklendiğimizi hissedebiliriz. Midemizde stres kaynaklı hassasiyet oluşabilir. Yarım bıraktığımız işlerimizi bu haftanın enerjisi ile rahatlıkla çözüme kavuşturabiliriz. Aile yaşamımızda blokaj içeren bir atmosfer içinde olabilir ve sorumluluklarımızın artabileceği bir dönemi yaşayabiliriz. Tutkulu ve hırslı davranışlarda bulunmak, bu dönemde bizler için olumsuz sonuçlar doğurabilir ve ailemizde gerginliklere yol açabilir.


Yeni haftaya finansal olarak hedeflerimizi gözden geçirmek isteyebileceğimiz bir atmosfer altında başlayabiliriz. Elimizde var olanlara odaklanarak yaşamdaki hedeflerimizi gözden geçirmek bizler için daha olumlu sonuçlara vesile olabilir. İş sebebi ile yer değişikliği yapmayı düşünebiliriz. Geçmişte değerlendirmediğimiz için belki de üzüldüğümüz bir kariyer fırsatı ile tekrar karşılaşabiliriz. Yeni bir iş başvurusu yapmak için içinde bulunduğumuz haftanın enerjisini değerlendirebiliriz. Aile büyüklerimizin sağlık durumlarında değişime açık bir enerji altında olabiliriz. Hafta sonu risk içeren yatırımlarımızda inişli çıkışlı, stres içeren bir enerji altında olabiliriz.


Önceki ve Sonraki
Haberler