İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (21-27 Kasım)

Haftaya Ay Başak burcunda başlıyoruz. Mükemmeliyetçi ve eleştirel yönümüz ön planda. Astrolog Dolunay Karaca, haftalık burç yorumlarını yazdı.

profil
BT Ekip
21.11.2016
Haftalık burç yorumları (21-27 Kasım)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, yeni haftada Ay Başak burcunda Pazartesi günü, mükemmeliyetçi ve detaycıyız, biraz da eleştirmeyi seviyoruz çevremizdekileri. Bu hafta önemli gökyüzü haberlerinden biri Güneş’in burç değiştiriyor oluşu. Salı günü itibariyle güneş YAY burcuna geçiş yapacak. Yay burcu sizin eğitim konularınızı ortaya çıkaracak. Eğitim, öğretim, din, felsefe, inançlar, seyahatler, farklı kültürlerden insanlar, değişik çevrelerle bir arada olma isteğiniz artacak. Ay ve Güneş arasındaki kare açı, otorite figürleriyle ilgili bir takım sürtüşmeleri beraberinde getiriyor fakat sizler hırslı insanlarsınız, dolayısıyla bu rekabet size cazip gelebilir ve çalışma odaklı bir yapıya bürünebilirsiniz. Özellikle Salı günü Ay ve Venüs arasında uyumlu ve destekleyici bir açı mevcut. Buna nazaran Satürn ve Neptün ile zorlu açıları var. Bazı şeylerden kaçmak için sanki çalışmaya yöneliyorsunuz, bazen bazı şeyleri unutmak ve hatırlamamak isteriz, işte böyle bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz bu hafta. Sevgi ve aşk konularınız hafta sonunda gayet iyi olacak, Ay Terazi burcuna geçiş yaptıktan sonra arkadaşlarınızla birlikte keyifli ortamlarda bulanacaksınız. Ay ve Mars arasındaki uyumlu açı, sizi ve sevdiklerinizi birbirine bağlıyor. Sevgiyle kalın, iyi bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (21-27 Kasım)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, Ay Başak burcundayken başlıyoruz yeni haftaya. Sizi hobileriniz konusunda seçici ve detaycı yapıyor, el becerileriniz artıyor ve kendinizi dikkatli bir şekilde tartıyorsunuz. Çocuklarınızın işleriyle ilgilenmek, ödevler, koşuşturmalar derken, sorumluluklarınızın arttığı bir haftaya giriyorsunuz. Güneş bu hafta yer değiştirerek Yay burcuna geçiş yapıyor, bu durumda sizler ertelediğiniz bir ameliyatı olmaya karar verebilir veya miras konularında inisiyatif ve aksiyon alabilir, kredi ödemeler konusunda bazı başlangıçlar yapabilirsiniz. İş ortamınızda bazı sırlar açığa çıkabilir. Günlük temponuz hayli yüksek. Ay ve Jüpiter kavuşumu yaşanacak Perşembe günü, gerçekten mutluluk veren bir kavuşum bu, özellikle sağlık konularında yüzünüz gülecek, bir yakınızın veya kendinizin sağlık koşullarında iyileşme yaşanacak. Aşk ve sevgi durumları; bekar olan Boğalar için çalışma ortamınızda tanışacağınız birisi size cazip gelebilir bu hafta. Birliktelikleri olanlar zaten mutlular. Sevgiyle kalın, iyi bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (21-27 Kasım)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, haftaya Güneş ve Ay arasındaki kare açıyla başlıyoruz. Ay Başak burcunda hareket ediyor. Yönetici gezegeniniz Merkür ise Yay burcunda. Hafta başında otorite figürleriyle bazı çatışmalı durumlarınız olabilir. Genel olarak ev ve aile konularında inisiyatif alacağınız bir hafta olacak. Evinizde olmak isteyeceksiniz ve ailenizle ilgili sorunları çözmeye çalışacaksınız. Aklınız ise karşıt burcunuz yani evlilik haneniz olan Yay burcunda, Güneş’in de bu haneye girmesiyle birlikte bekar olan ikizler için evlilik çanları çalacak, ikili ilişkilerde düzelmeler ve iyileşmeler yaşayacaklar, bazı şeylerde aydınlanma yaşanacak ve farklı açılardan bakacaksınız olaylara. Haftanın ikinci yarısında Ay Terazi burcuna geçiş yapıyor ve Jüpiterle kavuşuyor, Venüs Plüton’la kavuşumda, Merkür ise Satürn’le kavuşumda. Çocuk sahibi olmak isteyen İkizler için uygun etkiler var, yalnız eşlerin tutumu önemli. Ortaklıklar ve ödemelerde zorlanmalar var. Bunları iyi dengelemeniz gereken bir haftadasınız. Mesafeli olmak size uygun değil bence, sizler kıpır kıpır ve konuşkan girişken insanlarsınız. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

 

Haftalık burç yorumları (21-27 Kasım)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, evet Ay 3. evinizdeyken başlıyorsunuz haftaya yani Başak burcundayken. Kardeşlerinizle yakın çevrenizle diyaloglarınız gayet iyi, iletişim, yazma konuşma becerileriniz güzel gidiyor, ticaret yapma fikriniz, iş birliği içerisinde olursanız iyi sonuçlanacak. Çocuklarınızla ilgili meselelerde biraz zorlanabilirsiniz hafta başında. Spekülasyonlardan uzak durmak, kumar benzeri şeylerle ilgilenmemek, yatırımlarınız doğru yerlere yapmak için biraz beklemelisiniz. Düşüşler ve kayıplar verebilirsiniz. Evet Mars bayadır çıktı Oğlak burcundan fakat burada şu an Venüs ve Plüton kavuşum açısındalar. Evlilik söz, nişan, ikili her tür ilişki için zorlayıcı, daha doğrusu iç acıtıcı durumlar olabilir. Tabii bunu olumlu yönden bakarsak, dönüştürücü ve sizi farkındalığa vardıran bir etki olarak da görebiliriz. İlişkilerde adil olmak, hak yememek, medeni davranmak gerekiyor her iki taraf içinde. Hafta sonu Ay Akrep burcunda hareket edecek, astroloji ve okült çalışmalar için oldukça güzel bir dönem, heyecan duyacağınız keyif alacağınız şeylerle ilgilenmeli ve hobilerinizi geliştirmelisiniz. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (21-27 Kasım)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, Ay Başak burcunda başlıyoruz haftaya, sizin maddi alanınızı etkileyen bir transit bu. Para konularında kafa yoracağınız, maddi imkanlarınız için çalışacağınız bir süreç. Jüpiter ve Plüton arasında güçlü bir etkileşim var. Hırslı ve başarma odaklı olacaksınız. Üzerinizde baskı kuracağınız insanlar isteyeceksiniz çevrenizde. Salı gününden itibaren Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor, çocuklar, hobiler, aşk meşk gönül işleri, sahnede olmak, hayattan zevk almak, daha iyimser ve neşeli bir havaya bürünmek için fırsatlar çıkacak karşınıza. Çarşamba ve Perşembe günleri Ay Terazi burcunda, konuşmak, dertleşmek, anlatmak isteyecek ve çevrenizle iletişim halinde olacaksınız. Hafta sonunda Venüs Jüpiter kare açısı, Ay’ın ise Jüpiter’le kavuşumu var, iştahınız açık, yeme içme gibi durumları aşırıya kaçırabilirsiniz, kendinize aşırı güvenmek ve bilmediğiniz konularda risk almak tehlikeli olabilir özellikle sevgi ve aşk konularında. Aşk hayatınız bir süredir inişli çıkışlı gidiyor idi, bu hafta bazı şeyler daha net ve açık. Cumartesi günü Merkür ve Uranüs arasında olumlu bir açı gerçekleşiyor ve sizi değişik fikirlere itiyor, çözüm yolları bulmak için güçlü bir enerjiye sahipsiniz. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları (21-27 Kasım)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, evet haftaya Ay sizin burcunuzdayken başlıyoruz bu da size oldukça güçlü enerjiler katıyor. Mükemmeliyetçi ruhunuz açığa çıkıyor ve detaycı yanınız netleşiyor. Yapmak istedikleriniz ve çalışma ortamınızda düzen ve yeni uygulamalarla haftaya başlıyorsunuz. Kafanızı toplamak ve elinizdeki işlere yönelmek için uygun bir hafta. Salı günü Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor, evinizde bir süredir gerginlik yaşayan düzensizlik yaşayan, hayatını bir türlü yerli yerine oturtamayanlar için güzel bir transit bu, ev ve aile ortamınıza düzen ve huzur verici bir durum sizler için. Evet bu hafta aşk konularınıza baktığımda Jüpiter ve Ay kavuşumda olacaklar, sevgi dolu hatta fazla abartılı geri bildirimler alabilir, şaşırabilirsiniz. İş konularında hırslı ve mücadeleli bir hafta sizleri bekliyor, intikam almak, intikam demeyelim de ben daha iyisini yaparım görürsünüz der gibi bir haliniz var. Bu tutumla birlikte dengede kalmaya çalışmalısınız. Para konularınız ise iyiye gidiyor. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (21-27 Kasım)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, haftaya plan program yaparak kendi iç sesinizi dinleyerek başlamak istiyorsunuz. Ay Başak burcunda ve sizi kapalı yerlerde olmaya teşvik ediyor, yalnız kalmak, meditasyon yapmak, ruhsal çalışmalarda bulunmak ve sıkıcı işlerinizi bir an önce bitirmek için sizi zorluyor. Jüpiter sizin burcunuzda sonuç olarak her türlü konuda zaten şans sizden yana, iyimserlik, neşe, bolluk sizinle. Güneş Salı günü Yay burcuna geçiş yapıyor, bu da sizin komşularınızla, arkadaşlarınızla,  kardeşlerinizle olan iletişiminizi güçlendiriyor. Bir sürü insan çevrenizde olabilir bu haftadan itibaren, kendinizi mutlu ve güvende hissedebilirsiniz, ayrıca yazı yazmak, bir bilgisayar programı oluşturmak, iletişim araçları sizler için ön planda olacaktır. Aşk konularında Perşembeden itibaren Ay Terazi burcunda hareket edeceğinden, inisiyatif almak kolaylaşacak, kendinize olan güveninizi toplayacak ve harekete geçmek isteyeceksiniz. Mars ve Jüpiter arasında oluşan üçgen açı yani uyumlu açı sayesinde sevdiğiniz kişi de iyimser ve anlayışlı bir tavırda olacak. Sosyalleşmek ve gezmek açısından değerlendirebilirsiniz. Hafta sonu Jüpiter ve Plüton arasındaki olumlu açı ile güçlü kişilerden destek görebilir, değiştirmek istediklerinizi değiştirebilir, değer yargılarınızı gözden geçirebilirsiniz. Adil olmak sizin işiniz. Objektif bakış açınız size değer katıyor. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (21-27 Kasım)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; arkadaşlarınızdan duyacağınız şaşırtıcı bir haberle başlayabilirsiniz yeni haftaya. Ay ve Uranüs arasındaki olumlu açı sıra dışı bir başlangıç yapacağınızı vurguluyor. Fakat Güneş ve Ay arasında gergin bir etkileşim var, bu yüzden rekabetten de kaçınmak gerekiyor haftanın başlarında. Ay Başakta başlıyoruz yeni haftaya sosyal organizasyonlarınız artarken, her türlü plan program için uygun etkiler barındıran bir transit bu. Salı günü Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor, bu durumda sizin parasal yönden rahatlamanızı kolaylaştırıyor. Daha iyimser ve rahat para kazanma tekniklerine yönlendiriyor bu. Güneş girdiği evi aydınlatır ve oraya ışık saçar dolayısıyla para ile olan ilişkiniz canlanıyor ve kazanç kapılarınız artıyor bu haftadan itibaren. Ay, Başak burcundan sonra Terazi ve sonra da sizin burcunuzu ziyaret ediyor, bu hafta genel anlamda arka planda kalmak ve kendi kendinize karar almak için uygun bir zaman dilimi, hasta ziyaretleriniz olabilir, yardıma muhtaç insanlar için el uzatabilirsiniz. Ay Akrep burcuna geçtiğinde ise hafta sonu daha dinamik ve bir o kadar da yoğun duygular barındıracaksınız. Aşk konularında bu hafta Venüs Plüton kavuşumu; olumlu yönden çok iyi bir kavuşum sevdiğinizle bir aradasınız ve küskünlük bitmiş. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları (21-27 Kasım)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, sizin burcunuzda güçlü bir kavuşum var bu hafta. Satürn ve Merkür kavuşumu. Aslında bir anlamda bu sizlerin fikirlerinizde artık gerçekten olgunlaştığınızı ve anlamsız şeylerden bahseden kişilerden uzaklaştığınızı, hayata realist yönden bakmaya başladığınızı gösterir. Bu iyi bir şey. Sonuçta fikir ve düşüncelerinizde daha somut ve ciddi mevzular ilginizi çekerken, bir yan da bunları hayata geçirmek için efor sarf ediyorsunuz. Olumsuz tarafından bakarsak, insanlar sizin bu yönünüze alışkın olmayabilirler, eski sen değilsin diyebilirler, ne oldu sana niye bu kadar ciddisin diyebilirler. Fakat Salı günü Güneş artık sizin burcunuzda parlayacak, bu size neşe ve iyimserlik katacak. Spontane ve coşkulu olacaksınız. Bir yandan sorumluluk sahibi olurken diğer yandan hayatınızın anlamını keşfedeceksiniz sevgili Yaylar! Maceraya olan düşkünlüğünüz artacak, eğlenceli ve felsefi şeyler ilginizi çekecek. Bu hafta ayrıca Venüs ve Plüton arasında da bir kavuşum açısı gerçekleşiyor. Bu durum sizin para hanenizde oluşumda. Maddi anlamda beklentileriniz netleşiyor ve arkadaşlarınızdan destek görüyorsunuz. Sosyal çevrenizdeki insanlar size yardım ediyorlar. Sevgi konularında ikili ilişkilerde ise bir mesafe söz konusu olabilir. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

 

Haftalık burç yorumları (21-27 Kasım)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, bu hafta fikirlerinizde tutucu ve inatçısınız, 12. evinizde gerçekleşen bir Satürn Merkür kavuşumu var. Geçmişe takılı ve bir sırrı ortaya çıkarmak, gizli konuları araştırmak ister gibisiniz. Aslında fikirlerinizi çok fazla paylaşmaktan hoşlanmayan bir yapınız var, kendinize saklamak ve ketum davranmak söz konusu bu hafta sizler için. Ay Başak burcunda başlıyoruz yeni haftaya sizler seyahat planları yapıyor olabilirsiniz önümüzdeki günler için, bu iş ile alakalı olabileceği gibi, yabancı ortaklıklar, yurtdışında bir iş açmak veya mal alıp satmak gibi durumlar da olabilir. Uzaktaki akrabalarınızla görüşmek ve onlarla diyalog kurmak size iyi gelecektir. Salı günü Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor. Ay ve Güneş arasında kare açıyla başlıyoruz zaten haftaya. Detaycı ve planlısınız. Her türlü şarta uygun ikinci bir B planınız var. Bu tutumunuz sizi zorluklardan koruyor ve savunma mekanizmanızı güçlendiriyor. Aşk ve sevgi konularında bu hafta Venüs Plüton’la kavuşum açısında olacak. Değiştirmek ve dönüştürmek istedikleriniz için harika bir açı. Adil olmak ve insanlara gerekli değeri vermek gerekiyor. Biliyorsunuz vermeden almak olmaz. Karşı tarafın verdiğine mutlaka sizde karşılık vermelisiniz. İyiyse iyi, kötüyse kötü. Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (21-27 Kasım)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, hastalık, ameliyat, hasta ziyaretleri belki yanınızda çalışan birilerinin bu tür durumları olabilir veya evcil bir hayvanınız var ise onun bu tarz durumlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Haftaya Ay başak burcunda başlıyoruz. Ortaklaşa işler, ödemeler ön planda sizler için. Ay ve Güneş arasındaki gergin açı biraz şartları zorlayabilir haftanın başında. Güneşin Salı günü Yay burcuna geçmesiyle birlikte keyif alacağınız projeler, yeni arkadaş çevreleri, sosyalleşmek, hayattan keyif almaya başlamak size iyi gelecektir. Neşeli ve pozitif yönünüzü harekete geçirebileceksiniz. Satürn ve Merkür bağlantısı ise yine arkadaşlık hanenizde olacak. Yani artık sanki bu alanda netlik kazanacak, kimin dost kimin düşmen olduğunu anlayacaksınız. Sizler fazlasıyla arkadaş canlısınız, bu bir anlamda çok iyi bir şey, fakat diğer yandan herkes arkadaşınız değil, bu dengeyi bulmak önemli. Konuşmalarında tutarlı ve istikrarlı kişilere yöneleceksiniz. Daha felsefi, daha bilgili, daha dolu insanlarla bir arada olmak keyif verecek sizlere. Aşk hayatınız için bekar olan Kovalar sosyal ortamlarda yeni biriyle tanışma ihtimalleri oldukça yüksek. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (21-27 Kasım)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, evet Ay sizin karşıt burcunuzda Başakta başlıyoruz yeni haftaya, Güçlü bir enerjisi var, Güneşle kare açıda. Hırs ve rekabet duyguları baskın haftaya başlarken. Özellikle ikili ilişkilerinizde bir şeyleri ona empoze etmeye çalışabilir veya tam tersi o size baskı kurmaya otorite olmaya çalışabilir. Bu bağlamda kırılabilir ve üzülebilirsiniz. Salı günü Güneşin Yay burcuna geçmesiyle birlikte, anne veya baba figürü olan kişiler sizin için daha fazla saygınlık ve önem kazanacaklar. Onlara ihtiyaç duyduğunuz algısı güçlenecek. Ayrıca iş konularında kariyer hedeflerinizde istediklerinize kavuşabileceksiniz. Bu alanda bu hafta Satürn ve Merkür kavuşumu dikkat çekici. Realist ve somut bakış açısı olan saygınlığı olan kişilerle bir arada olmak veya sizin bu şekilde tavır takınmanız gerekebilir iş ilişkilerinizde. Aşk ve sevgi konularında Venüs Plüton kavuşumu haftanın başka bir dikkat çekici açısı. Sosyal hayatınızı etkileyen bir takım durumlarınız mevcut. Birlikteliğinizde aynı şeylerden keyif almamaktasınız. Bu problemi çözmeniz lazım. O başka bir konuda heyecanlı, siz bambaşka konularda, dolayısıyla orta yolu bulmak ve adaletli olmak gereken bir süreç bu. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

 

 

Haftalık burç yorumları (21-27 Kasım)
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog