İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (22-28 Haziran)

Güneş tutulmasıyla başladığımız bu hafta, hayal ve ideallerin gezegeni Neptün Salı günü, retro hareketine başlıyor. İdeallerimizin altını çizip, yeniden şekillendireceğiz. Perşembe günü Venüs retrosu bitiyor ve güzellik, bakım, estetik ile birlikte ilişki konuları da hızlanmaya başlıyor. Haftanın kişisel hayatlarınıza olan etkisini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
22.06.2020
Haftalık burç yorumları (22-28 Haziran)

Geride kalanları gerçekten geride bırakmanın zamanı geldiğini hissettirecek bir haftadan geçiyorsunuz. Venüs hızlanırken kardeş ve yakın akrabalarınızla bir araya gelebilir, onları görmek için seyahat edebilirsiniz.


Venüs’ün düz harekete geçmesi enerji ve modunuzu rahatlatırken, ilişki ve sağlığınızda pozitif etki edecektir. Neptün’ün retro harekete geçmesi, arkadaşlarınızla ilgili bitmemiş bir meselenin tekrar ortaya çıkabileceğini ve sosyal çevrelerinizle olan iletişimin belirsizleşebileceğini göstermekte.


Venüs’ün burcunuzdaki seyahati retronun bitişiyle hızlanırken, altyapısını yaptığınız çoğu ilişki ve para meselelerinin de çözüme kavuşacağını müjdelemekte. Neptün’ün yavaşlaması ise, iş ve kariyer alanınızda arkada bıraktığınızı zannettiğiniz belirsizliklerin tekrar ortaya çıkabileceğini ve yarım kalan işlerin tekrar konuşulacağını göstermekte.


Yengeç burçları Venüs retrosunun bitişini layığıyla kutlayabilir, özel ilişkilerinizde gizli/saklı konular, üstü örtülen mevzular ile yüzleştiğinize göre artık önünüze bakmanızın zamanı geldi. Neptün retrosu ile birlikte eski bir hocanız ile karşılaşabilir eskiden yarım bıraktığınız bir eğitime geri dönmeye karar verebilirsiniz.


Aslan burçları artık arkadaşlarınızı sevgiliye çevirmekten vazgeçin, günün sonunda yürümediğine siz de kanaat getirdiniz sanırım. Yeni projeler ve hayat hedefleri belirleme konusunda destekler alacak, yolunuzu açacaksınız. Neptün retrosu eski borçlarınızla ilgili unuttuğunuz bir şeyler varsa hatırlatacak olabilir.


Başak burçları Venüs retrosu bitişi ile iş hayatlarındaki dengesizlikten bir nebze olsun kurtulabilirler, Merkür retrosu sonlanınca Temmuz ayının ortasında daha fazla yol kat edebilecek olsalar da bu alan rahatlayacak diyebiliriz. Neptün etkisi ile ilişki ve evlilik ile ilgili belirsizliklerinizi ortaya dökecek, bu alanı şifalandıracak yöntemler keşfedeceksiniz.


Terazi burçları eğitim/seyahatler alanındaki Venüs retro etkisinin bitmesi ile kendilerini direkt yurtdışına atabilirler. Eğitimler, basın/yayın ve pazarlama konularında eksikliklerinize odaklanabilir ve bu alanda yol kat edebilirsiniz. Neptün retrosu günlük düzeninizi bozabilir, eski rahatsızlıkların nüksetmesine karşı dikkatli olun.


Akrep burçları Venüs retrosundan ilişki ve ekonomi anlamında çekmiş burçlardan biri olarak bayrakları asabilir çünkü nihayet bitti fakat soru şudur ki ‘ne öğrendiniz?’ İlişkide dengeyi oturtmayı öğrenmek için umarım bir retroya daha ihtiyacınız yoktur. Neptün gezegeni benzer konunun üstünden geçecek gibi duruyor, aşk ve çocuklar ile ilgili geçmiş gündemler temizlenmek üzere tekrar gündeminize gelecek.


Yay burçları, ortaklı işleri ve ortaklıkları ile ilgili rahatlayacak ve bu konularda gelişmeler kaydedecekler. Yalnız Yaylar için ilişki vaat eden bir dönem olabilir. Neptün retrosu, ev, aile ve yuva ilgili belirsizlikleri arttırabilir fakat unutmayın ki bu sayede de eskiden kalma işinizi bozan detaylarla karşılaşabilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz.


Oğlak burçları çalışma ortamı ve çalışanlar hanenizde gerileyen Venüs düz harekete geçiyor ve bu alandaki kargaşa ve düzensizlik  son buluyor, evcil hayvanlarınızla ilgili varsa sıkıntılar düzelecektir. Neptün iletişim ve seyahatler konularında eski işleri gündeme getirebilir, akraba ziyaretleri yapabilirsiniz.


Kova burçları aşk konularında geçmişi tarayan burçlardan bir tanesiydi. Aşk evinizdeki Venüs retrosu bittiğine göre bu alanda hızlanmalar ve netleşmeler vuku bulacaktır. Neptün retrosu, ekonomik alanda geçmişten gelen alacak/verecek konularını gündeminize getirirken, eski bir yeteneğinizi tekrar keşfedebilirsiniz.


Balık burçları, ev ve aile ile ilgili gündemlerinde durağanlaşan meselelerinin hızlanmasıyla rahatlayacak ve artık karar verebilecek hale gelecekler. Burcunuzun yöneticisi olan Neptün’ün Retro harekete geçmesi ise son aylarda hızlı gelişen ve hayatınızı değiştiren olayların içselleştirilmesi ve sindirilmesi adına size bir yavaşlama ve alan verecek.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog