İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (22 Kasım - 28 Kasım)

Yılın en önemli ve yüzyılın en uzun süren parçalı Ay Tutulması’nın ardından yeni bir haftaya başlıyoruz. 2021 yılında son kez yaşayacağımız, 4 Aralık’taki Güneş Tutulması’na kadar olan süreç; kontrolümüz dışında yani kadersel olarak yaşanabileceklere de işaret etmekte olabilir. Gökyüzü bizleri bireysel olarak kritik ve öngöremediğimiz testlerden geçirebilir. Bu enerjinin farkında olarak kendimizle yüzleşmeli ve neye körü körüne bağlandığımızı ve bize hizmet etmeyen duygularımızı keşfetmeliyiz.

profil
BT Ekip
22.11.2021
Haftalık burç yorumları (22  Kasım - 28 Kasım)

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, haftalık burç yorumlarını paylaştı.

Kontrolümüz dışında yaşayabileceğimiz gelişmelerden, adeta Zümrüdü Anka kuşu misali küllerimizden yeniden doğarak çıkabilmeyi başarmalıyız.

Pazartesi günü saat 05.33’te ruhumuz, üst benliğimiz Güneş’imiz; Yay burcuna geçiş yaparak yeni döngüsüne başlangıç yapıyor. Mutlu yıllar sevgili Yay burçları…

Aynı zamanda haftaya Ay, Yengeç burcunda iken başlıyoruz ve Ay’ın sınır aşımında ilerlediği bir zaman diliminde olacağız. Bu süreçte hafta zaman zaman duygusal iniş ve çıkışlar altında başlayacak. Bu hafta bizler için biraz fazla nostaljik bir atmosfer oluşabilir.

+3 günlük süreç ekstrem doğa olaylarını da beraberinde getirebilir; temkinli ve tedbirli olmayı ihmal etmeyelim.

Çarşamba günü saat 18:37’de Merkür’ün Yay burcuna geçmesi ile ruhen daha neşeli olabilir, yaşamın keyif veren eğlenceli yanlarına çekilmek isteyebilir ve ilişkilerimizde rahat ve özgür bir iletişim trafiği içinde olabiliriz. 

Haftanın ilk günü Güneş ve güney ay düğümünün gökyüzündeki kavuşum enerjisi ile bazılarımız yaşamlarında bir dönemin kapanışına e, tamamlanmasına tanıklık edebilir. Yine bu enerji, bazı yeteneklerimizi fark etmemize olanak sağlayabilir. 

Hafta ortasında bazı ufak aksaklıklar yaşayabilir, bazı pürüzlerle karşılaşabiliriz.

Merkür’ün Yay burcuna geçişinden sonra Satürn tarafından desteklenmesi; yaşamlarımızda kalıcı kararlar almamıza ve güçlü figürlerden istediğimiz yönde destek bulmamıza olanak sağlayabilir.

Perşembe günü gökyüzünün oluşturduğu ateş üçgeni ile bizleri cesaretlendiren, güçlendiren, ruhsal olarak destekleyen bir enerji altında olabiliriz.

Yeni başlangıçlar için, iş başvurusu ve görüşmeler için destekleyici bir etki altında olabiliriz ve bu enerjiyi yaşamlarımızda istediğimiz yönde değerlendirebiliriz.

Venüs-Neptün arasındaki uyumlu birlikteliğe ilerlediğimiz hafta sonunda ikili ilişkilerimizde huzurlu bir enerji altında olabiliriz. Finansal olarak istediğimiz yönde fırsatlarla karşılaşabilir ve kişisel bakımımız için hafta sonunu değerlendirebiliriz.

 

Yeni bir haftaya kadersel etkiler altında başlayabiliriz. Kendimizi daha net ifade edebileceğimiz bir süreç içinde olabiliriz. Sosyal çevremiz tarafından desteklenebilir ve yeni bir fırsatla karşılaşabiliriz. Yeni yatırım fırsatlarından yana şanslı bir süreç içinde olabiliriz. Yakın çevre ilişkilerimizde bizler için otoriter figür olduğunu düşündüğümüz kişilerle gereksiz krizlere açık bir enerji altında olabiliriz. İletişimimize ekstra dikkat etmemiz gereken bir haftayı deneyimleyebiliriz. Ticari konularımız gündemimizde yerini alabilir ve bereketli enerjiler altında olabiliriz. Geçmişten arınmak için ideal bir zaman olabilir ve yeni yeteneklerimizi keşfetmek isteyebiliriz. Kendimize biraz daha özen gösterip vakit ayırmamız gereken hafta genelinde yeşil ve mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarları tercih ederek, açık hava yürüyüşleri yaparak ve toprakla temas ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya finansal kaynaklarımızda yeni gelişmelerle başlayabiliriz. Sağlığımıza ekstra olarak dikkat etmemiz gereken bu süreç içinde zaman zaman iç sesimizi dinlemek isteyebiliriz. Kariyer alanlarımızda huzurlu ve başarılı gelişmelere açık bir dönemin başlangıcında yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Yarım bıraktığımız işlerimizi hafta ortasında hızlı akışta sonuca ulaştırabiliriz. Kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsak bu haftanın enerjisini olumlu yönde değerlendirebiliriz. Ailemizle daha çok ilgilenmemiz gereken enerjiler altında olabileceğimiz hafta genelinde; soft renkli kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, iç sesimize yönelip enerjimizi yüksek tutabileceğimiz aktiviteleri tercih ederek, geçmişte kalan bize huzursuzluk veren bilinçaltı travmalarımızı şifalandırmak adına bir uzmandan yardım alarak ve bolca suyla temas ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni bir haftaya biraz yoğun aynı zamanda plansız gelişen koşuşturmacalar ve zihinsel gerginlikler yaşayarak başlayabiliriz. Hafta ortasında finansal konularda şanslı fırsatlarla karşılaşabilir ve bereketli bir süreç içinde olabiliriz. Sosyal çevremizde bazı blokajlı durumlara ve duygusal iniş çıkışlara açık bir enerji altında olabiliriz. Ağzımızdan çıkanlara dikkat etmeli, gereksiz kırgınlıklara yer vermemeliyiz. Hafta ortalarında yolunda gitmeyen ikili ilişkilerimizi gündemimize alıp kontrolümüz dışında gelişen farkındalıklarla yollarımızı ayırma kararı alabiliriz. Yeni bir iş ortaklığı gündemimize gelebilir. Haftanın genelinde iyi niyetimizden kaynaklı finansal yanılgılara düşebiliriz, önümüze gelebilecek fırsatları iyi düşünmeli ani kararlarla bir işi başlatmamalıyız. Haftanın enerjisini bol sıvı tüketerek, bulunduğumuz ortamları havalandırarak, su kenarı yerlerde vakit geçirerek, mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek  ve suyun şifasından faydalanarak değerlendirebiliriz.


Yeni haftaya, yaşamımızda kadersel temaların ön planda olduğunu düşündüğümüz huzurlu enerjilerle başlayabiliriz. Önümüze değerlendirmek isteyebileceğimiz yeni fırsatlar çıkabilir. Günlük rutin iş yaşamımızda haraketli ve sorumluluklarımızın arttığı bir süreç içinde olabiliriz. İş başvurusu yapmayı düşünen sevgili Yengeçler bu haftanın enerjisini olumlu yönde değerlendirebilirler. Geçmişten gelen bir rahatsızlığımızın iyi yönde şifalanmasına şahit olabiliriz. İkili ilişkilerimizde duygusal iniş ve çıkışlara açık bir atmosfer altında olabiliriz. Finansal sıkıntılarımızı giderme yönünde yeni fırsatlara açık hafta genelinde iletişimimize önem göstererek, bolca toprakla temas ederek, yeşil ve mavi tonlarında kıyafetler tercih ederek ve tabiat anaya bir tohum hediye ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya yaşamımızın hareketlendiği, huzurlu ve bereketli enerjiler altında başlayabiliriz. İçimizdeki yaratıcı gücü ortaya koyabiliriz. Kontrolümüz dışında gelişmelere açık hafta genelinde dürtüsel davranışlardan ve alınganlıklardan uzak durmak bizler için faydalı olabilir. Küçük ev kazalarına ve aile içi tartışmalara karşı da tedbirli davranmalı ve dengemizi kaybedebileceğimiz krizli ortamlardan uzak durmaya özen göstermeliyiz. Hafta ortasında başlatmayı beklediğimiz ticari faaliyetlerimiz ve imzalarımız varsa rahatlıkla değerlendirebiliriz. Yarım bıraktığımız işleri kolaylıkla tamamlayabilmek için ideal bir zaman olabilir. Sosyal çevremizden olumlu yönde desteklendiğimizi düşünebiliriz. Geceleri daha çok bilinçaltı konularımıza çekilebileceğimiz hafta genelinde; baş ucumuzda bir bardak su bulundurup basitçe Ay semboliğini çalıştırarak, soft tonlarda kıyafetler tercih ederek, bulunduğumuz ortamlarda tütsü yakarak, su kenarı yerlerde yürüyüşler yaparak haftanın enerjisini olumlu yönde dengeleyebiliriz.


Yeni bir haftaya sosyal çevremiz tarafından destekleneceğimiz ve yoğun iletişim trafiği içinde olabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Aile büyüklerimizin bizim fikirlerimize ihtiyacı olduğunu hissedebiliriz. Hafta ortasında üzerinin kapandığını düşündüğümüz ailevi bir problem tekrar gündemimize gelebilir. Fikir ayrılıkları yaşamaya açık bu süreç içinde kendimize vakit ayırmak ve iç sesimize yönelmek bizler için faydalı olabilir. Yurt dışı bağlantılı bir işimiz varsa hızlı ve kalıcı adımlar atabilir ve beklemediğimiz yönde fırsatlarla karşılaşabiliriz. Hayallerimizin peşinden gitmeli ve işleyen sistemin bize sunduğu sürprizlerin keyfini çıkabileceğimiz yeni başlangıçları sevgiyle kucaklamayı denemeliyiz. Günlük tempomuzun yoğun olabileceği hafta genelinde; kontrol dışı kriz oluşturabilecek ortamlardan uzak durarak, kırmızı ve mavi tonlarında kıyafetler tercih ederek, plansız seyahatlerimizde arabamızın içinde kırmızı renkli bir obje bulundurarak ve bulunduğumuz ortamlarda mum yakarak enerjimizi olumlu yönde dengeleyebiliriz.


Yeni haftaya finansal anlamda rahat bir nefes alarak ve kalıcı kararlar vererek başlamak isteyebiliriz. Yaşamımızda bu hafta daha çok tamamlanma enerjileri altında olurken, sosyal çevremizden de olumlu yönde desteklendiğimiz bir sürecin başlangıcında olabiliriz. İş hayatımızda duygusal iniş çıkışlara açık bir zaman olabilir. Sosyal medyada yaptığımız bir işimiz varsa, hafta genelinde; gökyüzünün bizi olumlu yönde desteklediği ve ilerleme kaydedebileceğimiz bir atmosfer altında olabiliriz. Sonuca ulaşamadığımızı düşündüğümüz konularda olumlu yönde hızlı gelişmeler yaşayabiliriz. Hafta ortasında şanslı ve bereketli bir enerji altında olurken, kariyer alanlarımızda huzurlu gelişmelere açık bir dönemi deneyimleyebiliriz. Yoğun bir tempo içinde olabileceğimiz ve kontrolsüz harcamalara yönelebileceğimiz haftanın enerjisini biraz kendimize vakit ayırarak, kişisel ihtiyaçlarımıza yönelerek, hafif baharatlı yiyecekler tercih ederek, kırmızı renkli bir cüzdan kullanarak, doğada açık hava yürüyüşleri yaparak ve bol sıvı tüketerek olumlu yönde değerlendirmeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya uzaklardan beklediğimiz bir haberi alarak başlayabiliriz. Sosyal çevremiz vesilesi ile finansal fırsatlarla karşılaşabiliriz. Ruhen güçlü enerjiler altında olabiliriz. Babamızla ya da hayatımızdaki otoriter figür olduğunu düşündüklerimizle olan ilişkilerimizde test edildiğimiz enerjiler altında olabiliriz. Temkinli ve dengeli davranmamız gereken bir süreç olabilir. Sağlığımıza ekstra dikkat etmeliyiz. Yurt dışı bağlantılı bir işimiz var ise olumlu yönde gelişmeler yaşayabiliriz. Bu süreci pasaport, vize başvurusu yapmak için de olum yönde kullanabiliriz. İletişimimize dikkat etmemiz ve kendimize vakit ayırmamız gereken haftanın enerjisini; zihinsel ve bedensel şifa içeren çalışmaları tercih ederek, soft tonlarda kıyafetler giyerek, ruhumuzu dinlendirebileceğimiz aktivitelere yönelerek olumlu yönde kullanabiliriz.


Yeni haftaya, Yay burçlarının yenilenme döngüsünün başlangıcı olan doğum günleri ile başlıyoruz. Yaşamımızda bizi yoran belirsizlikleri bitirip yeniliklere yer açmak isteyeceğimiz bir süreci yaşayabiliriz. Geçmişten getirdiğimiz sıkıntılı konuların kadersel olarak bitişini yaşayabiliriz. Kendimizi rahatça ifade edebileceğimiz bu keyifli haftada ruhsal olarak yaşam enerjimizi çok yüksek hissedebiliriz. Yaşama karşı pozitif bir bakış açısına sahip olacağımız bu süreçte enerjimizi; sağlığımızı önemseyerek, bedensel olarak kendimize fazla yüklenmeyerek, kafein alımını azaltarak, rahatlatıcı bitki çaylarını tüketerek, yeni plan ve projelerimizden etrafımızdaki kişilere çok bahsetmeyerek ve toprakla ilgilenerek olumlu yönde dengeleyebiliriz.


Yeni haftaya ikili ilişkilerimizde duygusal iniş çıkışlara açık bir enerjiyle başlayabiliriz. Ruhsal olarak enerjimizi doğru kullanamayabileceğimiz bir süreç olabilir. Arkamızdan dönen işlerle karşılaşabileceğimiz bu dönemde kendi içsesimize dönmek ve biraz yalnız kalmayı tercih etmek bizler için faydalı olabilir. Sesli olarak düşünmemiz gereken bu süreçte her sırrımızı başkaları ile paylaşmamalıyız. Hafta ortasında gergin bir enerji altında olabilir ve geçmişi sorgulamak isteyebiliriz. Çocuklarımızla ilgili beklemediğimiz gelişmeler yaşayabiliriz. Bağışıklık sistemimizi güçlü tutmamız gereken bu süreçte bir anda kronik hastalıklarımız tetiklenebilir. Baba tarafından köklerimizde bazı kontrol dışı durumlara, kayıplara ve kadersel gelişmelere açık bir hafta olabilir. Haftanın enerjisini yaşamımızdaki fazlalıklardan kurtulmaya niyet ederek, ruhsal ve bedensel detoks yaparak, daha çok kendi ihtiyaçlarımıza yönelerek, ruhsal meditasyonları deneyerek, yeşil ve mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek olumlu yönde kullanabiliriz.


Yeni haftaya toplumsal statümüzde olumlu gelişmeler yaşayabileceğimiz, hayatımızda yeni girişimlere yönelebileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Hafta başında kadersel tamamlanma atmosferi altında sağlam ve kalıcı kararlar almak isteyebiliriz. Sosyal çevremizi yeniden düzenlemeye yönelebiliriz. Bazılarımızın gündeminde platonik aşklar yerini alırken, finansal anlamda da iniş çıkışlar yaşayabiliriz. Gereksiz borçlanmalardan uzak durmamız gereken bir dönem olabilir. Köklerimizle ilgili gündemimiz oluşabilir ve zaman zaman fikir ayrılıkları yaşayabiliriz. Günlük rutinlerimizin hızlanacağı hafta genelinde sağlığımıza önem vererek, tabiat anaya bir tohum hediye ederek, diş sembollü bir kolye takarak, soft renklerde kıyafetler tercih ederek, bulunduğumuz ortamlarda tütsü yakarak ve bol sıvı tüketerek enerjimizi dengeleyebiliriz.


Yeni haftaya kadersel değişim ve yeni fırsatların önümüze çıkabileceği olumlu enerjilerle başlayabiliriz. Kariyer ve toplum önü statümüzde değişimlere açık bir dönem olabilir ve hak ettiğimiz bir terfi gündeme gelebilir. Hafta ortasında finansal anlamda olumlu enerjiler altında olabilir ve sosyal çevremizden olumlu yönde destek alabiliriz. Gayrimenkul, emlak alım satım işlerimizde hızlı ilerlemeler yaşayabiliriz. Çocuklarımızla ve partnerimizle huzurlu bir haftayı deneyimleyebilir, hafta genelinde bereketli bir dönemin başlangıcında olduğumuzu düşünebiliriz. Annemiz ya da anne tarafından büyüklerimizle olan iletişimimize çok dikkat etmemiz gerekebilir; geçmişten gelebilecek bir konuda fikir ayrılıklarına düşebiliriz.  Gündelik yaşamımızda yoğun bir tempo altında olabileceğimiz haftanın enerjisini az yağlı gıdalar tüketerek, mide ve sindirim sistemimize dikkat ederek, ruhsal ve bedensel detoks yaparak, bize hizmet etmeyen her duygumuzdan ve eşyamızdan arınmaya niyet ederek, bol sıvı tüketerek, soft renkli kıyafetler tercih ederek olumlu yönde değerlendirebiliriz.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog