İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (23-29 Ekim)

Yeni haftaya Ay Yay burcunda başlıyoruz. İyimser yönlerimiz açığa çıkıyor bu hafta. Güneş Akrep burcuna geçiyor, Mars ise Terazi burcunda yerini alıyor. Bu hafta burçları neler bekliyor?

profil
Dolunay Karaca
23.10.2017
Haftalık burç yorumları (23-29 Ekim)

Sevgili Koçlar, Güneş’in ve Mars’ın burç değiştirerek Akrep ve Terazi burcuna geçişleri burcuna sizleri maddi anlamda rahatlatmaya başlıyor bu hafta. Para konularında daha çok kazanmaya yöneliksiniz. Sevgi konularında ise anlaşmaya ikna olmaya yatkınsınız. Ay Yay ve Oğlak burcunda ilerlerken, iş toplantıları ve yeni projeler için kolları sıvamalısınız. Sevdiğiniz kişiden destek geliyor bu hafta, eşinizle, sevdiğiniz insanla aranızdaki bağ yeniden yapılanıyor.  Bu süreçte artık eski konuları tamamen kapatmak ve yeniye yer vermek gerekiyor. Hafta sonunda sosyalleşmek için ortamlarınız çok olacak.

Haftalık burç yorumları (23-29 Ekim)

Sevgili Boğalar, Güneş’in Jüpiter’in Merkür’ün karşıt evinizde Akrep burcunda oluşuyla kavuşum enerjisiyle başlıyoruz haftaya, kendinizi bazı konularda takıntılı ve sabit fikirli hissedebilirsiniz. Eski hatıralara, eskiden tanıdığınız kişilere yakınlık duyabilir, onları aramak sormak isteyebilirsiniz. Sözleriniz bir ok gibi keskin ve emreder edasında olabilir. Sevdiğinizin kişiden destek görebilir onunla aranızdaki sorunları çözmeye yatkınlık duyabilirsiniz. Bu dönemde sağlık konularında bazı tekrarlar yaşayabilirsiniz. Motivasyonunuz bir an için düşüşler yaşayabilir. Ay Yay burcunda ve sizleri eğitim için destekliyor olacak, seyahat ile ilgili planlarınızı bile eğitim alanınıza göre belirleyeceksiniz. Aşk konusunda şansınız bu hafta itibariyle açılıyor.

Haftalık burç yorumları (23-29 Ekim)

Sevgili İkizler, Güneş’in Mars’ın yer değiştirmesi Akrep burcunda oluşan stelyum sizi hastaneler, arkanızdan dönen olaylar, düşmanlıklar, hukuksal meselelerde uyarıyor olacak. Bir takım istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat bu hafta şans noktanız iş konusunda ve aşk da yaver gidecek, hem işyerinizde daha etkin olurken hem de aşk konusunda sevginizi tazeleyebileceksiniz. Ay Yay burcunda başlıyoruz. Ödemeleriniz artmışsa onları ödemek için hesap kitap yapmaya başlamalısınız, ortaklık düşünenler için uygun bir hafta ama dediğim gibi yanlış kişilerle ortaklık size düşman kazandırabilir dikkat diyorum.

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Ekim)

Sevgili Yengeçler, Güneş ve Merkür’ün bu hafta Jüpiter’le birlikte Akrep burcunda olması eskiden görüşmediğiniz arkadaşlarınızla tekrardan görüşmenizi sağlayabilir. Belki aranızın ısınması, dargınlık yaşadığınız kişilerle barışma gibi durumlar öne çıkacaktır. Sosyal ortamlarda daha fazla bulunma şansınız artarken, yeni hayallerin peşinden koşma ve içinizin umutla dolduğuna şahitlik edeceksiniz. Ay Yay burcunda başlıyoruz haftaya ikili ilişkiler haftaya damgasını vuracak. Tamam ya da devam kararı alacağınız, bazı Yengeçler için ilişkilerinde dönüm noktası yaşayacakları bir hafta. Sıkı tutunun Yengeçler, bu hafta başınız dönebilir.

Haftalık burç yorumları (23-29 Ekim)

Sevgili Aslanlar, Güneş Merkür Jüpiter kavuşumlu bu hafta iş ve kariyer konusunda dileyin ne dilerseniz. Bu kavuşum sizin kariyer hanenizde yer alacak. Yeni işler peşinde koşacağınız, toplantılar, sunumlar ve kafanızda daha önceden şekillendirdiğiniz projeler için adımlar atma zamanı diyebilirim. Ay Yay burcunda başlıyoruz haftaya; sağlık konusunda diyet listenizi gözden geçirmek, günlük rutinlerinizi değiştirmek ve daha sık ama daha az yemek gibi kendinizi disipline etmeniz gereken bir hafta. Aşk konusunda ise yoğun temponuza eşiniz biraz içerliyor olabilir. Ona ilginizi belli edin.

Haftalık burç yorumları (23-29 Ekim)

Sevgili Başaklar, kavuşumlar ve gökyüzü açıları bu hafta sizlere gidemediğiniz yerlere gitmek, görmediğiniz yeni yerler keşfetmek, yeni insanlar tanımak ve hatta eski arkadaşlarınızla karşılaşma olanakları sağlıyor. Ay Yay burcunda başlıyoruz haftaya, sonrasında ise Oğlakta olacak. Çocuklarınızla ilgili konular öne çıkıyor, onların okulları, eğitimleri, doğum günleri derken onlarla daha fazla zaman geçireceğiniz bir haftadasınız. Bekar olanlar için ise yeni ilişkiler yolda ama sizler kararsızsınız, iki kişi arasında kalıp karar veremeyip ikisinden de olmayın. Bu dönem aşklar, ilişkiler yeniden canlanmaya başlıyor, bunu değerlendirin.

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Ekim)

Sevgili Teraziler, Mars sizin burcunuza geçiş yaptı. Adalet için, ilişkiniz için, kendinizden ödün vermek yerine savaşmaya başlıyorsunuz. Güneş Merkür ve Jüpiter’le kavuşum yapıyor ve burç değiştiriyor. Kendinizi daha iyi hissetmek için pek çok alternatif var, ortak paylaşımlar, yeni kazanç kapıları, yeni işler ve ilişkiler devrede olacak. Hasta ziyaretleri ve arkadaş çevrenizdeki konularda yine gündeminizde olacak. Ay Yay burcunda başlıyoruz haftaya ve sizler için ev ve aile içi olaylar önemli… Büyüklerinizle birlikte geçireceğiniz zaman önemli ve ev değişikliği içinde uygun bir sürece girdiniz! Venüs dekorasyon ve estetik işleri için artık izin veriyor sizlere, kolay gelsin. 

Haftalık burç yorumları (23-29 Ekim)

Sevgili Akrepler, aşkta en şanslı sizlersiniz bu hafta… Güneş sizin burcunuza geçti ve sizler için parlıyor olacak bir ay boyunca… Burcunuzda çok güzel kavuşumlar var. Aşk ve ilişkiler haneniz canlanıyor, var olan birlikteliğiniz ciddiyet ve anlam kazanırken, evlenme teklifi almanız an meselesi… Yalnız olan Akrepler için ise birden fazla seçenek var. Mutlaka birisine karar verecekler, aradıklarını bulacaklar. Haftaya Ay Yay burcunda başlıyoruz. Yeni bir hobiye başlamak için uygun süreçtesiniz, aklınızda olan spor, eğlence, kulüp, etkinlik fikirlerini artık hayata geçirmelisiniz. Bu dönemde tanışacağınız kişiler hayatınız için kilit rol oynayabilirler. Evinizde huzuru bulacaksınız. Eğlenceli ve hareketli bir haftaya hazırlıklı olun.

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Ekim)

Sevgili Yaylar, Ay yay burcunda başlıyoruz dolayısıyla sizler için bu hafta en çok maddi konular ön planda olacak. Daha fazla harcama yapmak için önce kazanmak gerekecek. Güneş Jüpiter Merkür kavuşum açısı yapıyorlar. Bu açı sizlerin iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi düzenlerken, günlük yaşantınızı yoluna koyuyor olacak, alacağınız kararlarda net ve mantıklı olacaksınız bu da işinizi rahat ilerletmeniz için fayda sağlayacak. Eski bir iş arkadaşınızla yeniden çalışma ortamınız birleşebilir. Eski bir proje önünüze gelebilir. Farklı ve beklenmedik olayların yaşanacağı değişik bir hafta. İletişiminiz ise kuvvetli akıyor.

Haftalık burç yorumları (23-29 Ekim)

Sevgili Oğlaklar, Ay Yay burcunda başlıyoruz haftaya, organize olmak, disiplinli olmak, başlattığınız işleri dikkatlice ele almanız gerekebilir ve sorumluluklar tavan yapmış olabilir. Yeni kararlar almak ve uygulamak için sizlere güzel fırsatlar sunacak bu hafta. Güneş Jüpiter Merkür kavuşum yapıyorlar Akrep burcunda.  Bu durum sizlerin aşk hayatını yeni baştan yazmanıza neden olacak, gittiğiniz etkinliklerde keyif alacaksınız, yeni insanlar tanıma ve yeni hobiler edinme durumunuz var. Eski bir aşk yeniden gündeme gelebilir, belki bir karşılaşma ve eski defterlerin açılması söz konusu. Hafta sonuna doğru harcamalarınıza dikkat etmeli ve ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Günlük temponuz bu hafta yükseliyor.

Haftalık burç yorumları (23-29 Ekim)

Sevgili Kovalar, yalnızlık veya yalnız kalma isteğiniz bu hafta artabilir. Sosyallikten hoşlanan Kovalar kendilerini bu hafta izole etmek isteyebilirler. Herkesten kaçıp uzaklaşmak, bir süre ortalarda görünmemek, kimsenin bilmediği yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Özgürlüğe düşkünlüğünüz bu hafta artarken, Güneş ‘in Akrep burcundaki kavuşumu kardeşlerinizle ve yakın çevrenizdeki insanlarla yeniden bağ kurabilmenizi sağlayacak. Bazı konulara açıklık getirip, anlaşılmayan noktaları yeniden gözden geçireceksiniz. Aşk hayatınız için ise kısa bir seyahate ihtiyacınız var. Bunu tek başınıza yaşamanız gerekecek. Bazen küçük ayrılıklar büyük özlemlere dönüşebilir.

 

Haftalık burç yorumları (23-29 Ekim)

Sevgili Balıklar, Ay Yay burcunda başlıyoruz haftaya, yeni bir hayalin peşinden gitmek, arkadaşlarınızla kaynaşmak ve kendinizi dışarı atmak istiyorsunuz. Havalar iyice ısınırken, miskinliğinizi atmak ve dolaşmak sizlere iyi gelebilir. Güneş Jüpiter Merkür Akrep burcunda kavuşum yapacaklar. Dilediklerinize aklınızdan geçenlere dikkat edin. Gerçekleşme ihtimali oldukça yüksek, özellikle de kendinizi ifade edememekten yakınan Balıklar için güzel bir hafta olacak. Kendinizi anlatabilmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. İletişiminiz düzelirken, yazı yazmak, konuşmak, kitap okumak, pazarlama, reklam ve tanıtım konularınız bu hafta iyiye gidecek. Araştırma ve öğrenme haftası sizler için. Aşk için ise son çağrı. Bu haftayı mutlaka değerlendirmelisiniz. 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog