İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (23-29 Mart)

Bu hafta gökyüzü önemli gelişmelerle bizi hayatlarımızda yeniliklere doğru ilerletecek. 22 Mart Pazar günü Satürn’ün Kova burcu geçişi hem önümüzdeki 2,5 seneyi yönlendiren önemli bir dinamik hem de anaretik/yıkıcı olma pozisyonunu sonlandırması dolayısı ile de içinden geçtiğimiz süreçleri yumuşatma özelliğine sahip. Korkuları ifade eden Satürn bu noktada hepimizi korkularımızla yüzleştirdi ve sorumluluklarımızın farkına vardırdı. Görünüşte bir hastalık gibi görünen Korona virüsü, hepimizin hayatında değişmesi gerekenleri ve alınması gereken sorumlulukların farkına varmamızı sağladı. Salı günü Koç burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Başlangıçları temsil eden Yeniay, mücadele burcu olan Koç’ta gerçekleşiyor. Virüsle olan mücadelemizde yeni bir sayfa açılacak gibi görünüyor. Bu iki önemli pozisyonun kişisel hayatlarınızdaki etkilerini görmek için yükselen burcunuza göre yorumları okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
23.03.2020
Haftalık burç yorumları (23-29 Mart)

Satürn, arkadaşlıklar ve sosyal çevreler hanenize ilerledi. Önümüzdeki 2,5 sene bu alanda sonlanmalar, yapılanmalar ve sonuç alma enerjisi aktive olacak. Gelecek ile ilgili plan ve projelerinizi yapılandıracaksınız. Koç Yeniayı burcunuzda gerçekleşiyor, fiziksel güç ve bedensel ihtiyaçlarınız ile ilgili yenilenme/başlangıç enerjisi aktive olacak. Bu dönem kendinizle ilgili kararlar vermekte rahat ilerleyeceğinizi gösteriyor.


Satürn, kariyer/iş, işverenleriniz ve ebeveynlerinizi gösteren bir hayat hanenize ilerledi. Önümüzdeki 2,5 sene bu alanda sonlanmalar, yapılanmalar ve sonuç alma enerjisi aktive olacak. Patronlarınızla, ebeveynlerinizle ve toplumla olan ilişkinizi, bilinirliğinizi yeniden yapılandıracaksınız. Koç Yeniayı bilinçaltınızı ifade eden bir alanda gerçekleşiyor, şifa, kabul, merhamet ve bilinçaltı konuları ile ilgili yenilenme/başlangıç enerjisi aktive olacak. Bu dönem kabullenmekte zorlandığınız konuları daha kolay ele alabilirsiniz.


Satürn, hayatınızda; eğitim, hocalar, yabancılar, seyahatler ve eşinizin akrabalarını yöneten bir haneye ilerledi. Önümüzdeki 2,5 sene bu alanda sonlanmalar, yapılanmalar ve sonuç alma enerjisi aktive olacak. Eğitim almaya başlayabilir ya da hakim olduğunuz bir konuda insanları bilgilendirecek olabilirsiniz. Yurtdışı ile ilgili konu ve gündemleriniz netleşecek olabilir. Koç Yeniayı arkadaşlıklar ve sosyal çevreleriniz ile ilgili bir alanda gerçekleşiyor, yeni çevrelere giriyor ya da sosyal çevrenizi genişletiyor olabilirsiniz.


Satürn, hayatınızda ortak hesaplar ve değişimi anlatan bir haneye ilerledi. Eşinizin/ortaklarınızın kaynakları, alacak verecek konularınız ve miras/nafaka gibi başkalarından gelen kaynaklarınızın yeniden yapılanıp netleşeceği bir dönem başlıyor. Bu dönemde değişim sizin için kaçınılmaz olacak, kökten dönüşümü deneyimlemek için paha biçilmez zamanlardan geçeceksiniz. Koç Yeniayı kariyer ve bilinirlik ile ilgili bir alanda gerçekleşiyor, işverenlerle olan ilişkide ve kariyerinizde yeni bir dönem başlıyor olabilir.


Satürn, eşinizi, dostunuzu, birlikteliklerinizi gösteren bir hanenize ilerledi. Önümüzdeki 2,5 sene bu alanda sonlanmalar, yapılanmalar ve sonuç alma enerjisi aktive olacak. Birlikteliklerinizi, ortaklıklarınızı ve evliliğinizi yeniden yapılandıracaksınız. Koç Yeniayı eşinizin akrabalarıyla olan ilişkinizde yeni bir sayfa açılacağını gösteriyor. Ders almaya başlayabilir, online daha önce yapılabileceğini bilmediğiniz yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.


Satürn, sağlık, rutin ve çalışma hayatınızı yöneten bir hayat alanınıza ilerledi. Önümüzdeki 2,5 sene bu alanda sonlanmalar, yapılanmalar ve sonuç alma enerjisi aktive olacak. Çalışma koşullarınızı ve günlük rutinlerinizi yapılandıracaksınız. Koç Yeniayı ortaklaşa hesaplarınız ve değişim konularınızda yenilenme/başlangıç enerjisini aktive edecek. Bu dönem dönüşüm gerektiren konularınızı daha kolay ele alacak ve ilerleteceksiniz.


Satürn, cesaret, çocuklar, görünür olmak ve aşk ile ilgili bir hanenize ilerledi. Önümüzdeki 2,5 sene bu alanda sonlanmalar, yapılanmalar ve sonuç alma enerjisi aktive olacak. Aşk hayatınızı yapılandıracak, daha fazla görünür olacak ve çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınızı netleştireceksiniz. Koç Yeniayı ilişki hanenizde gerçekleşiyor, ilişkilerde yenilenme/başlangıç enerjisi aktive olacak. Yeni bir ilişkiye başlıyor olabilirsiniz.


Satürn, ev ve aile yaşamını, ebeveynlerinizle olan ilişkinizi yöneten bir alana ilerledi. Önümüzdeki 2,5 sene bu alanda sonlanmalar, yapılanmalar ve sonuç alma enerjisi aktive olacak. Yaşam alanınızı değiştirmek, yapılandırmak ve ebeveynlerinizle olan ilişkinizde sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Koç Yeniayı, çalışma koşullarınızda ve günlük rutinlerinizde yenilenme/başlangıç enerjisini aktive edecek. Günlük düzeninizi oturtmak daha kolay olacak.


Satürn, iletişim, seyahatler, yakın akrabalarla olan ilişkileri yöneten bir hayat alanınıza ilerledi. Önümüzdeki 2,5 sene bu alanda sonlanmalar, yapılanmalar ve sonuç alma enerjisi aktive olacak. Kendinizi ifade etmekte zorlandığınız yerlerde, sorumluluk alıp, yapılanacaksınız. Koç Yeniayı çocuklarınızın yeni başlangıçları olduğunu, spora başlayabileceğinizi ve aşk hayatınızın hızlandığını gösteriyor.


Satürn, öz-değer, değer yaratabilmek ve ekonomi hanenize ilerledi. Önümüzdeki 2,5 sene bu alanda sonlanmalar, yapılanmalar ve sonuç alma enerjisi aktive olacak. Kendi değerinizi ortaya çıkarabilecek, değer yaratabilecek ve ekonomik gündemlerinizi yapılandırabileceksiniz. Koç Yeniayı ev ve hanede yenilikleri ve başlangıçları gösteriyor, duygusal dünyanızı anlamak ve ifade etmekte daha rahat hareket edeceksiniz.


Satürn, fiziksel beden, benlik ve imajınızı ifade eden bir hayat alanınıza ilerledi. Önümüzdeki 2,5 sene bu alanda sonlanmalar, yapılanmalar ve sonuç alma enerjisi aktive olacak. Sorumluluklarınızın yanı sıra itibar ve imajınızın da artacağı bir dönem olacak. Koç Yeniayı iletişim evinde gerçekleşiyor, yakın çevrenizle özellikle kardeşlerinizle iletişiminiz artacak.


Satürn, bilinçaltı ve şifa ile ilgili bir hayat alanınıza ilerledi. Önümüzdeki 2,5 sene bu alanda sonlanmalar, yapılanmalar ve sonuç alma enerjisi aktive olacak. Sıkıntı çektiğiniz çoğu konunun altında yatan bilinçaltı kodlarını keşfedebilirsiniz. Koç Yeniayı hayatınızda ekonomik başlangıçlar olduğunu gösteriyor, kendinizi daha değerli hissedeceğiniz bir dönem başlıyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog