İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (25-31 Mayıs)

Bu hafta Perşembe günü aklın ve iletişimin sembolü Merkür Yengeç burcuna giriyor. Akli süreçlerimizde objektif olmaktan uzak olabileceğimiz bu dönemde maalesef Covid-19 ile mücadelemizde bir gerileme yaşayabiliriz. Geçen hafta oluşan Yeniay’ın Türkiye’nin hastalıklar temalarını tetiklemesi muhtemel olacağından, rehavete kapılmadan tedbirlerimizi eskisi gibi sıkı tuttuğumuz bir hafta dilerim. Haftanın kişisel hayatlarınıza olan etkisini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
25.05.2020
Haftalık burç yorumları (25-31 Mayıs)

Koç burçları ev ve aile ile ilgili haberlere açık bir haftaya başlıyorlar. Çalışma koşulları evde çalışmaya müsait olmayan Koçların bile bir şekilde evden çalışabileceği bir hafta olacak. Yazışma, sözleşme ve evrak işlerinizde yenilenmeler olabilir. 


Boğa burçları için haber dolu ve hızlı bir hafta olacak. Seyahat kısıtı olmasına rağmen, bizzat ilgilenmeniz ve iş için seyahat etmeniz gerekebilir. Kardeş ve yakın akrabalarla olan sübjektif ve suçlayıcı konuşmalar kimseye yarar sağlamaz, karşı taraf bu hafta sizi anlamayabilir.
 


İkizler burçları, gün geçtikçe kendilerine olan güvenlerini geri kazanıyor. Bu hafta bir ödeme alabilir ya da beklenmeyen bir yerden bir hediye gelebilir. Alışveriş vakti gelmiş gibi hissetseniz ve satın almak istediğiniz o şey için sabırsızlansanız da Venüs’ün Retro olduğunu unutmayın, daha sonra memnun kalmayabilirsiniz.


Yengeç burçları bu hafta Merkür’ün burçlarına geçişi ile daha hızlı, konuşkan ve iletişim odaklı olabilir, eskilerden gelecek bir haber ile de bir yakınıyla tekrar irtibata geçebilir. Bu haftanın seyahat edecek bir diğer burcu da sizsiniz, haftanın son günlerinde uzun bir aradan sonra çalışma hayatına tekrar başlayacak olabilirsiniz.


Aslan burçları için güzel fakat beklenmedik harcamalarla dolu bir hafta olabilir. Arkadaşlar, sosyal çevreler ile ilgili konu ve gündemler belirsizliklere sürüklenirken, organize etmeye çalıştığınız iş ile ilgili tarihleri belirlemek sandığınızdan daha zor olabilir.


Başak burçları iş konularında daha aklı başında bir işverene sahip olma hayallerini biraz daha erteleyecek çünkü bu aralar iş konuları mantık yerine duygularla yönetilecek. Sosyal çevrenizle kestiğiniz iletişim yavaş yavaş etkinleşmeye başlarken, yeni kimselerle tanışma çevrenizi genişletme fırsatı yakalayacaksınız.


Terazi burçlarının kariyer alanına girecek olan Merkür, hem iş konularında gelişmeler hem de işverenlerinizle daha fazla iletişim halinde olmayı destekleyecek. Burada çok objektif olamayan Merkür, olayları fazla kişisel algılayabileceğinizi anlaşmazlıklarda başka pencereden bakmaya çalışmanın ideal olacağını söylüyor.


Akrep burçları için arkadaş ve sosyal çevrelerle beraber seyahat etmek ya da beraber bir eğitime katılmak çok kolay olacak. Ortak bir hesabınız ya da bir kaynak arayışınız için eşinizin akrabalarından yardım alabilirsiniz. Eğitim ve öğretim konularında yarım kalan işler ile uğraşılabilir.


Yay burçları için bu hafta önemli gelişmelere gebe diyebiliriz. Kariyer ve iş konularında beklenen köklü değişim için maddi konuları bahane etmeyi bırakmalısınız. Eşiniz ve ilişkinizin size destek verebileceği, ekonomik anlamda her şeyi sizin yaratmanız gerekmeyen bir dönem başlayacak.


Oğlak burçları için karşılıklı anlaşma zamanı artık geldi, Merkür eş/ilişki hanesine ilerlerken gecikmiş konuşmaları artık gerçekleştirmeniz gerekebilir. Hayatınızdaki kimsenin haberler alacağı ya da bizzat size verecek haberleri olacaktır. Çalışma arkadaşlarınızla ortaklı işlere girebilirsiniz.


Kova burçları bu hafta itibariyle ara verdikleri çalışma tempolarına geri dönüyorlar. Günlük telaşelerinizin artacağı, çocuğunuz varsa ona normalinden daha fazla zaman ayıracağınız bir dönem. Daha önce verdiğiniz hayatınızda değişim/dönüşüm yaratacak alışkanlıkları günlük hayatınıza uyarlayabileceğiniz, teorileri pratikleştirebileceğiniz bir hafta.


Balık burçları için konuşulanları gösterme zamanı. Her söylediğim lafta kalıyor diyorsanız yazmaya ne dersiniz? Bu hafta sözleriniz, aklınız ve iletişim kabiliyetinizle yaratıcı işlere imza atabilirsiniz. Hayatınızda olmasını istediğiniz kişiye ilk açılan olmak isteyebilirsiniz. Cesur bir hafta sizi bekliyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog