İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (27 Ağustos-2 Eylül)

Ay Balık burcunda başlıyoruz. Geri giden Neptün’le kavuşum enerjisindeki Ay, düşüncelerimizde mistik, hayalperest, yaratıcı zekamızı ön plana çıkaracak. Geçmiş konuları, anıları, hatıraları anımsayabiliriz. Mars retrosu ise sona eriyor!

profil
Dolunay Karaca
27.08.2018
Haftalık burç yorumları (27 Ağustos-2 Eylül)
27 Ağustos haftası burç yorumları

Koç burçları, Mars retrosunun bitişi en çok sizi sevindiriyor! Bu haftadan itibaren yeniden cesaret ve atılım kazanıyorsunuz. İlişkileriniz düzene giriyor ve kendinizi enerjik hissedebileceksiniz. Özellikle iş konuları, maddi konular, sorumluluk almak istemediğimiz şeylerde artık taşlar yerine oturacak. Yüzleşmek ve çekinmeden konuşmak isteyeceğiniz bir zaman dilimi. Haftanın başında biraz izole olmaya ihtiyacınız var. Kendi kendinize düşünmeye, yaptıklarınızı tartıp biçip, eksik yönleri anlamaya, nerede ne yapıldı, tartıp biçmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Genel olarak salı günü daha rahat etkiler altındasınız. Çarşamba günü ise, yeni kararlar almak, özellikle ilişkilerinizi düzene koymak için çok ideal bir süreçte olacaksınız. İş konularınızda yabancılarla diyaloglarınız artıyor.

 

Haftalık burç yorumları (27 Ağustos-2 Eylül)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, sosyal alanda kendinizi göstererek, arkadaşlarınızla, çevrenizle, iş takımınızla projelerde boy gösterip hayattan zevk alarak ve iyimser bir tutum içerisinde haftaya başlıyorsunuz. Zaman zaman gerilimleriniz olsa da, genel olarak güzel bir hafta. Aşk konularında her zamanki gibi bir orta yol bulup, dengede kalmayı başarıyorsunuz. Hafta ortasında bir takım gecikme ve engeller sürtüşmeler yaratsa da daha önceden iletişim halinde olduğunuz kişilerden yarar göreceksiniz. Mars retrosu bitiyor. Meditasyon yapmak, spora başlamak, diyet programları, kurslar, hobiler, flörtler… Hepsi için fırsatlar çıkabilir karşınıza.

 

Haftalık burç yorumları (27 Ağustos-2 Eylül)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, iş ve kariyer konularınızda hayli aktif ve yorucu bir süreçten geçiyorsunuz. Arkadaşlıklar ve sosyal temalı organizasyonlar, farklı projeler içinde kendinizi ortaya koymak için çaba sarf ederken, yorgunluk ve bıkkınlık açığa çıkabilir. Ben niye yapıyorum, yapmasam mı, artık uğraşmak istemiyorum dediğinizi duyar gibiyim. Hafta ortasında gökyüzü açıları sizi fedakarlığa, sevgiye, merhamete itecek. Yalnız kalmak istemeyeceksiniz, arkadaşlık hanenizde yeni umutlara yeni hayallere yer açmanızı, kendinizi tamamen yenilemenizi yeni arkadaşlar edinmenizi destekleyen durumlar var. Mars retrosunun bitişiyle birlikte artık sevgi ve aşk konularında daha önce yapmadığınız bir şeyi denemek, farklı yerlere gitmek, kafanızda daha önceden planladığınız bir seyahate çıkma fikri hoş olabilir. 

Haftalık burç yorumları (27 Ağustos-2 Eylül)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu yengeç olanlar, seyahatler, yurtdışı bağlantıları yoğun olan bir haftaya başlıyorsunuz. Yalnız enerji olarak düşük, belki motivasyonu düşük, çalışma ortamınızda rahat olmadığınız bir takım çekişme ve tatsız olayların yaşandığı günler var. Hafta ortalarında daha girişken ve aktif olabileceksiniz. Çeşitli iş bağlantıları ve toplantılar ve gezileriniz var. Hafta sonu sizler için çok daha verimli, arkadaşlıklar değer kazanıyor. Organizasyonlar ve davetler açısından değerlendirebilirsiniz. Bu arada karşıt burcunuz Oğlak’ta gerileyen Mars artık düz harekete dönüyor. Aşk ve sevgi adına çok daha verimli bir süreç. Konuşamadıklarınızı konuşmak, paylaşmak, daha anlaşılır olmak sizi ve sevdiğiniz kişiyi birbirinize bağlayacak.

 

Haftalık burç yorumları (27 Ağustos-2 Eylül)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, ortaklaşa işler ve para konularınız ön plana çıkıyor. Bir işe koyulurken mutlaka fikir alın ve danışın. Bir elin nesi var iki elin sesi var. Bu hafta bunu kendinize aşılayın. Yapacağınız çalışmalarda genel bakış açısınız, perspektifiniz her an değişebilir ve bundan siz fayda görürsünüz, Bu hafta ortasında gökyüzü sizi eğitiminizle ilgili yeni başlangıçlara itebilir, yurt dışına taşınma fikri bir anda beyninizde yer edebilir. Seyahatleriniz artıyor ve felsefik olarak daha üst düzey insanlarla bir araya geliyorsunuz. Daha önceden iletişim halinde olduğunuz kimselere kapınızı kapatmayın ve onlarla iletişime geçerek bilgi alışverişi yapın. Mars retrosunun bitişiyle birlikte sağlık, hijyen, günlük rutinleriniz düzene giriyor merak etmeyin. Aşk ve sevgi konularında ise eski mevzular yeniden gündeme gelebilir. Baskıcı tutumlardan kaçınmalısınız.

Haftalık burç yorumları (27 Ağustos-2 Eylül)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, haftaya sevgi ve aşk konularıyla giriyorsunuz. Ortaklaşa işler, planlar devrede olacak genel olarak sevdiğiniz kişiyle daha çok bir arada olmak ve keyif almak isteyeceksiniz. Sıradan giden bir ilişki ciddiye doğru kayabilir, romantik başlıyorsunuz haftaya… Hafta ortasına doğru kazanç kapıları açmak, ödemelerinizi kontrol etmek, borçlarınızı ödemek konusunda düzenleme yapabilirsiniz. Ameliyatlar gündeminizde olabilir, bir yakınınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Hafta ortasından itibaren sizler için ortaklaşa işler, insanlarla aynı fikirde olmak, bazı anlaşmaları hayata geçirmek için faydalı görünüyor. Hayata baktığınız pencere genişleyebilir ve daha önceden iletişim halinde olduğunuz biriyle bir görüşme fırsatı doğabilir. Mars retrosunun bitişiyle birlikte, aşk ve flörtler yeniden alevlenecek.

 

Haftalık burç yorumları (27 Ağustos-2 Eylül)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, yoğun bir hafta başlıyor sizler için, her türlü trafiğiniz akışkan ve iletişime dayalı. Haftaya çalışma ortamınız, günlük rutinleriniz, çalıştığınız yerdeki koşuşturmalarınızla başlıyorsunuz. Kardeşlerden yana destekler var. Bazı Teraziler için sağlık konusu da ön planda olacak. Doktor kontrolleri, ilaç kullanımları bu konularda değişimler söz konusu… Genel olarak manevi yönünüz ağır basıyor, her konuda vicdanen rahatsınız, ben bunu hak ediyorum zaten veya tam tersi hak etmedim çünkü doğru yapmıştım gibi içsel konuşmalarınız mevcut. Sonuç itibariyle kendinizle barışıksınız. Aşk hayatınızda ise bir takım engeller ve sorunlar olabilir veya sorun olarak gördüğünüz şey tekrar önünüze çıkabilir. İletişim yeteneğinizi kullanarak bu süreci aşabilirsiniz. Mars retrosunun bitmesi ile aile içinde sevgi ve barış rüzgarları esecek.

 

Haftalık burç yorumları (27 Ağustos-2 Eylül)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, abartılara açık bir haftadasınız, gerek özel yaşamınızda gerekse iş ve sosyal hayatınızda bir takım bereketli gelişmeler var. Aktivite ve hobilerinize zaman ayırabileceğiniz, aşk hayatınızda da kadersel bir takım şanslar yakalayabileceğiniz bir hafta. Fakat başında da dediğim gibi abartmamaya, yaşadıklarınızı belli bir kalıpta tutmaya özen göstermelisiniz. Hafta ortasında gökyüzü size günlük hayatınızda yeni başlangıçlara başlamanızı tavsiye ediyor, yenilenmek belki bazı şeyleri değiş tokuş etmek gerekebilir, diyet ve sağlık programları için de uygun bir süreç. Mars retrosunun bitişi Koçlar kadar sizleri de çok rahatlatacak. Her türlü aktivite ve atılım için güzel bir döneme giriyorsunuz. İletişim hızlanıyor.

Haftalık burç yorumları (27 Ağustos-2 Eylül)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, ev ve aile konularınız ön plana çıkarken, bu alanda hassas olduğunuzu gözlemliyorum. Biraz gerilimli ve stresli, belki bir kırgınlık veya hastalık geçirmiş olabilirsiniz. Veya bazı Yaylar evlerinde değişiklik yapmak isteyebilirler. Haftanın başında ev, emlak, arsa gibi konularda girişimlerde bulunmak isteyebilirler. Hafta ortasına doğru daha canlı, girişken ve iyimser enerjiler devreye giriyor. Sevdiğiniz kişiyle iletişim probleminizi çözebilirseniz her şey daha da iyi olacak sizler için ya da tam tersi bu hafta bir anda yeni bir aşka yelken açabilir, yeni biriyle tanışabilir ve onu hayatınıza katabilirsiniz. Mars retrosu bitiyor ve sizler de maddi alanda rahatlıyorsunuz.

 

Haftalık burç yorumları (27 Ağustos-2 Eylül)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, yeni bir haftaya başlarken pazarlama halkla ilişkiler, iletişim, medya konularında atak davranmaya çalışmanız sizi daha iyi yerlere çekiyor. Kardeşlerinizden, yanınızda olan kişilerden güzel destek ve dostane yardımlar olabilir bu evrede. Hafta ortasına doğru aile içi konular, eş, çocuklar, ev düzeni öne çıkıyor. Bu hafta ortasında yeni bir eve taşınmak hayalinizi gerçekleştirebilir, emlak veya arsa almak veya satmak istiyorsanız bu konuda girişimlerde bulunabilirsiniz. Ev ve aile düzeninize de yenilikler geliyor. Enerjinizi bu yönde kullanmak daha sağlıklı olacaktır. Her gün gördüğünüz birileri hayatınıza anlam katabilir ve bakış açınız değişebilir. Genel olarak ketum ve ser verip sır vermeyen yapınızı değiştireceksiniz bu hafta. Burcunuzdaki Mars retrosu sona erecek ve rahatlayacaksınız.

Haftalık burç yorumları (27 Ağustos-2 Eylül)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, haftaya parasal konularda yoğunlaşarak, işleriniz, maddi değerlerinizle ilgili kaynaklarınıza yönelerek başlıyorsunuz. Bir yandan kazanırken, bir yandan harcamak zorunda olmak ve birikim yapamamak canınızı sıkıyor olabilir. Hafta ortasında iletişim becerilerinizi kullanarak daha aktif ve girişken olmaya çalışabilirsiniz. Akıllı ve hümanist yönünüz devreye giriyor. Yeni olanı denemek isteyebilirsiniz. Sizler her zaman farklılıkların insanı olarak özünüzü değiştirmeden, düşünce kalıplarınızı değiştirebilensiniz. Hafta ortasında gökyüzü sizin kardeşlerinizle olan iletişiminize ışık katıyor. Yeni bilgiler ediniyorsunuz, insanlarla yakın çevrenizle aranızdaki konuşmalar daha spontane ve sıcak oluyor, yanlış anlaşılmalar düzene giriyor ne de olsa Mars retrosu bitmiş olacak bu hafta sonunda!

 

 

Haftalık burç yorumları (27 Ağustos-2 Eylül)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, istekleriniz oldu, fakat olurken de sabrınız taştı ve sevinemediniz bile… Ama olsun kendinize yönelmek, biraz da kendinizle ilgilenmek size iyi gelecek ve toparlayacaksınız. Kişisel anlamda fikirleriniz değişiyor ve hayata başka açıdan bakmayı öğreniyorsunuz. Kendinizle barışık yaşamayı öğrendiniz ve hayallerinize yer vermeyi seviyorsunuz. Hafta ortası para konularında girişimleriniz dikkat çekerken özellikle Salı günü maddi alanda yenilikler yapıyor olacaksınız. Bu anlamda bazı konularda yeni girişimler ve iş ile ilgili yeni toplantılar öne çıkıyor olacak. Destek görmediğiniz yerlerden destek almaya başlamak sizi rahatlatacak, maddi geliriniz yükseliyor. Mars retrosunun bitişiyle birlikte sosyal hayatınız yeniden canlanıyor, monotonluktan çıkıp yeni bir şeylerle uğraşmaya başlamak sizleri rahatlatacak. Aşk konularında ise hafif pürüzlere karşı tedbirli olmalısınız.

 

Haftalık burç yorumları (27 Ağustos-2 Eylül)
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog