İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (27 Nisan-3 Mayıs)

Bu haftaya Pazartesi günü Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile başlıyoruz. Merkür haber ve iletişim gezegeni olarak, Boğa’nın ekonomi ve istikrar alanına girdiğinde bu konuda haberler almamız kaçınılmaz olacak. Hafta başında ekonomik yaptırımlarla, çalışan ücret ve maaşlarıyla ilgili haberler alabilir, üretim, toprak, çiftçiler hakkında söylemler duyabiliriz. Haftanın kişisel hayatlarınıza etkisini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
27.04.2020
Haftalık burç yorumları (27 Nisan-3 Mayıs)

Bu hafta banka hesaplarınıza kafa yorabilir, banka işlerinizi halletmeyi önceliklendirebilirsiniz. Çalışanlarınız ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili haberler alabilir, günlük rutinlerinizi düzenlemek ya da düzensiz yapılan işleri bir düzene sokmaya karar verebilirsiniz.


Bu hafta Merkür burcunuza ilerliyor ve iletişim konularınızı hızlandırıyor. Kardeş ve yakın akrabalarınızdan haberler alabileceğiniz, mecburi seyahatlere çıkmak durumunda kalabileceğiniz bir hafta. İkili ilişkilerde beklenen cevapların gelebileceği, bir kişiyle konuşmanızın samimileşebileceği bir hafta olabilir.


Bu hafta zihinsel süreçlerinizde ilhama yer vereceksiniz. Uzun süredir beklediğiniz yaratıcılık bu hafta gelebilir fakat adım atarken istediğiniz kadar planlı programlı olamayabilirsiniz. Unutmayın ilham, plan program sevmez. Haberci rüyalar görebileceğiniz, bilinçaltınızın hareketleneceği bir dönem. Bazı sırlar ortaya çıkabilir.


Arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrelerinizden haberler alabilirsiniz. Bu hafta yakın çevrenizde bulunan komşu, kardeş ve kuzen gibi figürlerle daha samimi olabilir, arkadaşlık kurabilirsiniz. Çocuklarınızın arkadaşları ile konuşabilmesini sağlamak amaçlı programlar yapabilirsiniz.


Yeni projelere girecek Aslanlar için kariyerde etkinleşme söz konusu olabilir. Bu hafta işlerinizin yazışma, anlaşma ve sözleşmeleri ile ilgilenebilirsiniz. Bu hafta iş hayatınızla ilgili alacağınız haberler size çok fayda sağlayacak fakat kendi değerinizi bilmek ile ilgili ödevleriniz var, çıkarlarınızı gözetmeyen işlerden uzak durun.


İşverenlerinizle, eğitim konularını içeren konuşmalar yapabilirsiniz. Mecburi seyahatler yapmak durumunda kalabilir, eşinizin akrabaları ile ilgili haberler alabilirsiniz. Reklam, basın-yayın işleriniz hızlanabilir. Bir konuda deneyimlerinizi bilmeyenlere öğretmek isteyeceksiniz.


Daha önce karar verilmiş bir eğitim ile ilgili konu ve gündem, ekonomik sebepli sekteye uğrayabilir. Çevreniz vasıtası ile normalde ulaşamayacağınız bilgilere ulaşıp konunuzda derinleşebilirsiniz. Eşinizin/ilişkinizin yakın çevresi vesilesiyle bir krize çekilmeniz olası, bu dönemde krizleri iyi yönetmelisiniz.


Merkür, eşinizin/ilişkinizin haberler aldığı bir haftadan bahsediyor. Konuşma ve iletişimin yoğun olacağı bu zamanda partneriniz ekonomik anlamda güçlenecek. Arkadaş çevrelerinizden kimselerle rakip pozisyonuna düşmemek için işbirliği yapılan konuları iyi belirlemeli ve yönlendirmelisiniz.


Yay burçları bu hafta çalışma sistemlerine mecburi bir düzen getirecekler. Dağılmış durumda olduğunuzu düşünüyorsunuz fakat işlerinizi ve günlük rutininizi düzenleyecek ve istikrarlı bir hale getirebileceksiniz. Çalışan arayışınıza çözüm bulabilir, yeni çalışma arkadaşlarına sahip olabilirsiniz.


Merkür sahneye çıkıyor, işinizin ya da kaleminizin görünür olacağı bir dönem. Yaratıcı yazılar yazabilir, ilham veren konuşmalar yapabilirsiniz. Çocuk sahibi Oğlaklar için yoğun ve mental etkileri yüksek bir hafta, çocuklarınızla iletişim kurma şeklinizi değiştirmek isteyebilirsiniz.


Bu hafta kafanızı daha fazla ev ve mesken konularına yorabilir, bu alanda halledilmesi gereken konuları yönetmeye başlayabilirsiniz. Eşinizin gelirleri ve ortak hesaplarınızın yönetimi ile ilgili daha akılcı kararlar alabilir, hesaplarınızı yönetme işini, bu işi daha iyi beceren tarafa bırakmayı kararlaştırabilirsiniz.


Bu hafta ailenizden daha fazla haber alacak onlarla daha fazla iletişim kuracaksınız. Eşinizle/dostunuzla bilgi paylaşımında bulunabilir, varsa kırgınlıkları düzeltebilirsiniz. Eşinizin/partnerinizin mecburi seyahatler gerçekleştirmesi gerekebilir.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog