İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (27 Şubat-5 Mart)

Mart ayı bizleri Venüs retrosuyla karşılıyor. Yeni haftada burçları neler bekliyor Astrolog Dolunay Karaca yazdı.

profil
Dolunay Karaca
27.02.2017
Haftalık burç yorumları (27 Şubat-5 Mart)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, biraz izole olmaya ihtiyacınız var, kendi kendinize düşünmeye, yaptıklarınızı tartıp biçip, eksik yönleri anlamaya, nerde ne yapıldı, tartıp biçmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Genel olarak Çarşamba günü daha rahat etkiler altındasınız. İş konularınızda yabancılarla diyaloglarınız, seyahatler ön planda olacak. Sevdiğiniz kişiyle aranızda para konuları konuşulacak, isteklerinizi elde etmek için uygun bir zaman dilimi. Aşıksanız hayalinizdeki aşk somut ve kalıcı bir şekilde devam ediyor, yalnız iseniz yanılgılara açık bir dönem… 4 Mart ta Venüs retrosu başlıyor ve sizin alanınızda gerçekleşiyor. Koç burcunda bu geri hareket, eskiden aklınızda olan bir iş için adım atmak yerinde olur, hatta elinizdeki işleri tamamlamak, üzerinden geçmek size fayda sağlar. İkili ilişkilerde yanlış anlaşılmalara açık bir dönem. Eski sevgiliniz ise aniden size geri dönebilir. Sevgiyle kalın ve bir sonraki hafta görüşünceye kadar, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Şubat-5 Mart)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, sosyal alanda kendinizi göstererek, arkadaşlarınızla, çevrenizle, iş takımınızla projelerde boy gösterip, hayattan zevk alarak ve iyimser bir tutum içerisinde haftaya başlıyorsunuz. Zaman zaman gerilimleriniz olsa da genel olarak güzel bir hafta. Aşk konularında her zamanki gibi bir orta yol bulup dengede kalmayı başarıyorsunuz. 4 Mart’ta Koç burcunda Venüs retro hareketine başlıyor; sizin yönetici gezegeniniz olduğu için en çok sizler etki altındasınız diyebilirim. Retrolar bir takım gecikme, engeller, estetik konularda pürüzler ve ikili ilişkilerde sürtüşmeler yaratsa da daha önceden iletişim halinde olduğunuz kişilerden yarar göreceksiniz. Spora başlamak, diyet programları, kurslar, hobiler, flörtler… Hepsi için bir takım engeller çıkabilir karşınıza. Sevgiyle kalın ve bir sonraki hafta görüşünceye kadar hoşça kalın.

 

Haftalık burç yorumları (27 Şubat-5 Mart)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu ikizler olanlar, iş ve kariyer konularınızda hayli aktif ve yorucu bir süreçten geçiyorsunuz. Arkadaşlıklar ve sosyal temalı organizasyonlar  farklı projeler içinde kendinizi ortaya koymak için çaba sarf ederken, yorgunluk ve bıkkınlık açığa çıkabilir. Ben niye yapıyorum, yapmasam mı, artık uğraşmak istemiyorum dediğinizi duyar gibiyim… 4 Mart’ta Venüs retrosu başlıyor, arkadaşlık hanenizde bir takım sorunlar oluşabilir. Dışarda olup bitenlerden soyutlanıp, izole olmak, dua etmek, farkındalığınızı artırmak sizler için yararlı olacaktır. Sevgi ve aşk konularında daha önce yapmadığınız bir şeyi denemek, farklı yerlere gitmek, kafanızda daha önceden planladığınız bir seyahate çıkma fikri hoş olabilir. Sevgiyle kalın ve haftaya görüşünceye dek hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Şubat-5 Mart)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu yengeç olanlar, seyahatler, yurtdışı bağlantıları yoğun olan bir haftaya başlıyorsunuz. Yalnız enerji olarak düşük belki motivasyonu düşük, çalışma ortamınızda rahat olmadığınız bir takım çekişme ve tatsız olayların yaşandığı günler var bu hafta. Hafta ortalarında daha girişken ve aktif olabileceksiniz. Çeşitli iş bağlantıları ve toplantılar ve gezileriniz var. Hafta sonu sizler için çok daha verimli arkadaşlıklar değer kazanıyor, organizasyonlar ve davetler açısından değerlendirebilirsiniz. Bu arada 4 Mart’ta başlayan Venüs retrosu iş konularında daha önceden yapmış olduğunuz fakat yararını göremediğiniz bir şeyin geri dönüşümünü almanıza vesile olacaktır. Güzel bir hafta olsun, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Şubat-5 Mart)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, ortaklaşa işler ve para konularınız ön plana çıkıyor. Bir işe koyulurken mutlaka fikir alın ve danışın. “Bir elin nesi var iki elin sesi var” bu hafta bunu kendinize aşılayın. Yapacağınız çalışmalarda, genel bakış açısınız, perspektifiniz her an değişebilir ve bundan siz fayda görürsünüz. 4 Mart’ta Venüs geri hareketine başlıyor, uzak yerlerden misafirleriniz olabilir, ama genel anlamda ikili ilişkilerde dikkat edilmesi gereken bir zaman dilimi. Daha önceden iletişim halinde olduğunuz kimselere kapınızı kapatmayın ve onlarla iletişime geçerek bilgi alışverişi yapın. Bu retro size çok şanslı gelebilir, eski bir arkadaşınızla fikir birliği yapabilirsiniz veya ondan alacağınız tavsiyeler çok işe yarayabilir. Aşk ve sevgi konularında ise eski mevzular yeniden gündeme gelebilir, kıskançlık ve baskıdan uzak durmaya çalışmalısınız. Sevgiyle kalın, hoşça kalın… 

Haftalık burç yorumları (27 Şubat-5 Mart)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, haftaya sevgi ve aşk konularıyla giriyorsunuz, ortaklaşa işler, planlar devrede olacak genel olarak. Sevdiğiniz kişiyle daha çok bir arada olmak ve keyif almak isteyeceksiniz, sıradan giden bir ilişki ciddiye doğru kayabilir, romantik başlıyorsunuz haftaya… Hafta ortasına doğru kazanç kapıları açmak, ödemelerinizi kontrol etmek, borçlarınızı ödemek konusunda düzenleme yapabilirsiniz. Ameliyatlar gündeminizde olabilir, bir yakınınızla ilgilenmeniz gerekebilir. 4 Mart’ta Koç burcunda Venüs geri gitmeye başlıyor; sizleri ortaklık hanenizde etkiliyor olacak, alacak verecek borç durumlarınız varsa geri dönüşümler olabilir, eski bir ortağınız sizinle tekrar iş yapmak isteyebilir. Hayata baktığınız pencere genişleyebilir ve daha önceden iletişim halinde olduğunuz biriyle bir görüşme fırsatı doğabilir. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Şubat-5 Mart)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, yoğun bir hafta başlıyor sizler için, her türlü trafiğiniz akışkan ve iletişime dayalı. Haftaya çalışma ortamınız, günlük rutinleriniz, çalıştığınız yerdeki koşuşturmalarınızla başlıyorsunuz. Kardeşlerden yana destekler var, bazı Teraziler için sağlık konusu da ön planda olacak. Doktor kontrolleri, ilaç kullanımları, bu konularda değişimler söz konusu… Genel olarak manevi yönünüz ağır basıyor, her konuda vicdanen rahatsınız, ben bunu hak ediyorum zaten veya tam tersi hak etmedim çünkü doğru yapmıştım gibi içsel konuşmalarınız mevcut. Sonuç itibariyle kendinizle barışıksınız. Aşk hayatınızda ise bir takım engeller ve sorunlar olabilir veya sorun olarak gördüğünüz şey tekrar önünüze çıkabilir. İletişim yeteneğinizi kullanarak bunu aşmaya çalışmalısınız. Venüs retrosu sizleri de çok etkiliyor çünkü Boğa burcunda olduğu gibi yönetici gezegeniniz ve sizin evlilik hanenizde yol alıyor, bu alanda gecikmeler, yanlış anlaşılmalar ve estetik konularda kaygılar yaşayabilirsiniz.  Güzel bir hafta olsun, sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Şubat-5 Mart)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, abartılara açık bir haftadasınız, gerek özel yaşamınızda gerekse iş ve sosyal hayatınızda bir takım bereketli gelişmeler var. Aktivite ve hobilerinize zaman ayırabileceğiniz, aşk hayatınızda da kadersel bir takım şanslar yakalayabileceğiniz bir hafta sizler. Fakat başında da dediğim gibi abartmamaya, yaşadıklarınızı belli bir kalıpta tutmaya özen göstermelisiniz. 4 Mart’ta Venüs retrosu devrede olacak, Koç burcunda geri hareketine başlayacak olan Venüs aşk ve sevgi konularında sorunlar çıkartabilir, her zamankin daha anlayışlı olmaya çalışmalısınız. Günlük yaşantınızda daha önceden halletmiş olduğunuz bir konu tekrar önünüze gelebilir. Güzel bir hafta olsun sizler için sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Şubat-5 Mart)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, ev ve aile konularınız ön plana çıkarken bu alanda hassas olduğunuzu gözlemliyorum. Biraz gerilimli ve stresli belki bir kırgınlık veya hastalık geçirmiş olabilirsiniz. Veya bazı Yaylar evlerinde değişiklik yapmak isteyebilirler. Haftanın başında ev, emlak, arsa gibi konularda girişimlerde bulunmak isteyebilirler. Hafta ortasına doğru daha canlı girişken ve iyimser enerjiler devreye giriyor. Sevdiğiniz kişiyle iletişim probleminizi çözebilirseniz her şey daha da iyi olacak sizler için. 4 Mart’ta Venüs Retro hareketine başlıyor, sizi aşk ve sevgi konularında tartacak, estetik işler için beklemelisiniz bu ay. Sağlık konularında hassasınız hala sevgili Yaylar, tedbiri elden bırakmayın ve sinirlerinize iyi gelecek şeylere yönelin diyorum. Sevgiyle kalın ve bir sonraki hafta görüşünceye kadar hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Şubat-5 Mart)

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, yeni bir haftaya başlarken pazarlama halkla ilişkiler, iletişim, medya konularında atak davranmaya çalışmanız sizi daha iyi yerlere çekiyor. Kardeşlerinizden, yanınızda olan kişilerden güzel destek ve dostane yardımlar olabilir bu evrede. Hafta ortasına doğru aile içi konular, eş, çocuklar, ev düzeni öne çıkıyor. 4 Mart’ta geri gitmeye başlayacak olan Venüs, sizleri ev ve aile konularında anlaşmazlıklara götürebilir, yeni aşklara yelken açmanızı tavsiye etmiyorum bu süreçte . Enerjinizi iş konularında kullanmak daha sağlıklı olacaktır. Her gün gördüğünüz birileri hayatınıza anlam katabilir ve bakış açınız değişebilir. Genel olarak ketum ve ser verip sır vermeyen yapınızı değiştireceksiniz bu hafta. Güzel bir hafta olsun sizler için sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Şubat-5 Mart)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, haftaya parasal konularda yoğunlaşarak işleriniz maddi değerlerinizle ilgili kaynaklarınıza yönelerek başlıyorsunuz. Bir yandan kazanırken, bir yandan harcamak zorunda olmak ve birikim yapamamak canınızı sıkıyor olabilir. Hafta ortasında iletişim becerilerinizi kullanarak daha aktif ve girişken olmaya çalışabilirsiniz. Akıllı ve hümanist yönünüz devreye giriyor, yeni olanı denemek isteyebilirsiniz. Sizler her zaman farklılıkların insanı olarak özünüzü değiştirmeden düşünce kalıplarınızı değiştirebilensiniz. 4 Mart’ta retro hareket var gökyüzünde. Sizin iletişim ve yakın çevre hanenize düşüyor. Ailevi konular öne çıkıyor, pazarlama, reklam her türlü tanıtım konusunda pürüzler yaşanabilir. İletişim kopukluğu olacaktır bu hafta, kardeşlerden yana bir takım sorunlar da gündeminizde.  Sevgiyle kalın ve bir sonraki hafta görüşmek üzere hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (27 Şubat-5 Mart)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu balık olanlar, istekleriniz oldu, fakat olurken sabrınız taştı ve sevinemediniz bile…. Ama olsun kendinize yönelmek, biraz da kendinizle ilgilenmek size iyi gelecek ve toparlayacaksınız. Kişisel anlamda fikirleriniz değişiyor ve hayata başka açıdan bakmayı öğreniyorsunuz. Hafta ortası para konularında girişimleriniz dikkat çekerken hafta sonunda cumartesi günü Koç burcunda Venüs geri gitmeye başlıyor. Bu durum sizi etkileyecek pek tabii ki, özellikle estetik konularda, dekor değişikliği konularında ve gönül işlerinde iki kere düşünmelisiniz hatta bazı ertelemelere maruz kalabilirsiniz. Özellikle kardeşlerinizle ilgili veya yakın akraba, çevrenizle ilgili konular gündemde, bu  retronun olduğu bir zaman diliminde eski konuların ortaya çıkmaması kaçınılmaz elbette. Maddi anlamda eskiden yapmak istediğiniz bir iş tekrar önünüze gelebilir, bu açıdan sevindirici olabilir. Aşk konularında ise hafif pürüzlere karşı tedbirli olmalısınız. Sevgiyle kalın, hoşça kalın…

Haftalık burç yorumları (27 Şubat-5 Mart)
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog