İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (28 Şubat-6 Mart)

Mart ayının ilk haftasına hızlı, yenilikçi, iyimser ve bereketli döngülere adım atabileceğimiz bir Yeniay enerjisi ile giriyoruz. Yeniay, 2 Mart tarihinde Balık burcunun 12 derecesinde gerçekleşiyor. Bu Yeniay’ın an haritasında, Balık burcunun modern ve klasik yöneticileri olan Jüpiter ve Neptün ile birlikteliği üzerine Uranüs gezegeni ile uyumlu enerjisi; yaşamımızda zorlandığımız süreçler olsa da, yeni ve bereketli, beklenmeyen sürpriz gelişmeler adına bizlere olanak sağlayabilir. Balık Yeniay’ında evrensel sevgiyi ruhumuzun derinliklerinde hissedebilir, aynı zamanda da zihinsel olarak tempomuzu yavaşlatarak akışta kalmaya ve özümüze dönerek aydınlanmalar yaşamaya niyetlenebiliriz.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
28.02.2022
Haftalık burç yorumları (28 Şubat-6 Mart)
 • Astrolojik olarak Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay, her ne kadar doğası gereği olumlu gözükse de, bir o kadar da sert enerjiler barındırabilecek türden olabilir. Bu süreç içinde doğal afetlere dikkat etmeliyiz; aşırılığa ve abartıya da öyle… 
 • Önümüzdeki +14 günlük süreç içinde hayatımızda birçok konu hızla değişebilecek gibi duruyor diyebiliriz.
 • Özellikle hafta genelinde 2/3/4/5 ve 6 Mart’ta, Oğlak burcunda kavuşum yapan Plüton, Mars ve Venüs birlikteliği de çok dikkat çekici duruyor.
 • Göklerin iki malefik gezegeni olan Mars ve Plüton’un iyicil Venüs ile birlikteliği hayatımızda büyük deprem etkisi yaratabilecek durumlarla da karşılaşmamıza sebebiyet verebilir.
 • Çıkar çatışmalarının ön planda olabileceği bir haftada olabiliriz.
 • Yaşamımızda büyük zorlanmaları deneyimleyebilir ve bu sert enerji ile hayatımızda bizler için daha iyi olabilecek bir döngüye geçiş yapabilir, adeta küllerimizden yeniden doğabiliriz.
 • Özellikle terör saldırıları ve toplu ölümler gibi üzücü gündemlere tanıklık edebiliriz.
 • Dünya genelinde suikast haberlerine şahit olabiliriz.
 • Ayrıca iki kötücüle Venüs’ün eşlik etmesi, para piyasalarında artık şoke edici darboğazları, içinden çıkılması zor olabilecek bir ekonomik çöküşü de iyice derinleştirebilir.
 • Ülkemiz genelinde mültecilerle ilgili yeni konular ve gelişmeler önümüze gelebilir.
 • Ülke yöneticileri ve yönetimleri sıkça gündemde yer alabilir.
 • Güzel gelişmeleriyle, bereketiyle hayatımızda hızlı ve ani olabilecek başlangıçlara hazırlanabileceğimiz, aynı zamanda bizleri içsel olarak şoke edebilecek gelişmelere de açık +14 günlük süreci huzurla sağlıkla ve sevgiyle geçirebilmemiz dileğiyle…

Yeni haftaya Yeniay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte başlangıç yaparken ruhsal ve zihinsel farkındalıklarımız artabilir ve önümüzdeki +14 günlük süreçte kendimizi kalabalıklar içinde izole etmek ve yalnız kalmak isteyebiliriz. Uykuya dalmakta zorlanırken, sezgilerimiz daha fazla güçlenebilir ve yoğun enerjiler içinde haberci nitelikte rüyalar görebiliriz. Rüyalarımızı bir yere not etmek iyi bir fikir olabilir. Kariyer alanlarımızda toplum önü statümüzde değişim ve dönüşüm içeren günleri deneyimleyebilir, iş ve sektör değişikliği yapmayı planlıyorsak şanslı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Üstlerimizle ve çalışma arkadaşlarımızla gergin olabilecek ve içsel olarak bizi kısıtlayabilecek, kontrolümüz dışında olan gelişmelere karşı tedbirli davranmalı ve sakin kalarak gereksiz krizlere sürüklenmemeliyiz. Var olan bir ilişkimizi evliliğe taşıma kararı alırken bir yandan da sorunlu devam eden ilişkilerimizde yollarımızı ayırma kararı alabiliriz. Bu Yeniay döngüsü, zihinsel olarak yeni aydınlanmalar yaşamamıza ve kendi değerimizin farkına varmamıza, kontrolümüz dışında gelişebilecek olaylarla olanak sağlayabilir. Zihinsel ve ruhsal şifa içeren nefes, meditasyon, yoga gibi çalışmalara yönelmek, içsel olarak huzuru yakalamamız adına faydalı olabilir.


Yeni haftaya Yeniay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte başlayabiliriz. Önümüzdeki +14 günlük süreç içinde hayatımızda zorlandığımız dönemlerin geride kaldığını düşünebilir, sosyal çevremiz tarafından önemsendiğimizi hissedebilir ve güzel gelişmelerle yeni bir döngüye başlangıç yapabiliriz. Geleceğimizi düşünerek üzerine yoğunlaştığımız planlarımızın olgunluğa ulaşabileceği yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Gökyüzü bizi bereketiyle destekleyen bir zamanı deneyimlememize imkan sağlayabilir. İçimizdeki üretken enerjiyi rahatlıkla ortaya çıkarabilir ve yaşamımızda belki de özlemini duyduğumuz dengeyi ve huzuru yakalayabilir, ilişkilerimizi çözüm odaklı yaklaşabiliriz. İş ortamımızdaki ilişkilerimizde sakinliğimizi korumalı ve şartlarımızı bilinçsizce zorlamamaya özen göstermeliyiz. Sağlığımız için daha yararlı olabilecek beslenme alışkanlıklarına yönelmemiz gerekende bir süreç içinde olabiliriz. Yeniay enerjisi ile içimizdeki yaratıcılığı fark edebilir ve yeni aydınlanmalarımızı bir kağıda aktarmayı deneyebiliriz.


Yeni haftaya Yeniay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte başlayabilir, önümüzdeki +14 günlük süreçte uzaklardan beklediğimiz haberlere odaklanabilir ve yüksek frekansta olabilecek ruhsal şifa enerjilerini deneyimleyebiliriz. Eğitim hayatının içinde olan bazı İkizler burçları, var olan sorunlarına yönelirken, içlerinde oluşturdukları kaygılı durumlardan uzaklaşabilecekleri şanslı fırsatlarla karşılaşabilirler. Düşüncemizle dönüştürebilme gücümüzün yüksek frekansta olabileceği bereketli bir zamanı deneyimleyebiliriz. Olumsuz duygularımızdan hızla uzaklaşmamız gereken bu süreç içinde üzerimize aldığımız sorumluluklarımızı yerine getirmeye özen göstermek iyi bir fikir olabilir. Var olan bir borcumuzda yeniden yapılandırma fırsatları ile karşılaşabiliriz. Yeniay’ın yenilenme enerjileri beklediğimiz yönde kariyer ve iş yaşamımızda parlamamıza imkan verebilir. Mart ayının ilk haftasında mümkün olduğunca risk içeren kararlarımızı bekletmeyi tercih etmeli ve risk içeren yatımlarımızda temkinli davranmayı ihmal etmemeliyiz.


Yeni haftaya Yeniay’ın yenilenme enerjileriyle başlayabilir, önümüzdeki +14 günlük süreç içinde hayata bakış açımızın ve görüşlerimizin değişime uğrayabileceği bir zamanı deneyimleyebiliriz. Gökyüzü enerjileri yeni farkındalıklar yaşatarak yaşamımızda yeni olabilecek değişimler yaşamımıza olanak sağlayabilir. Kişisel eğitimimize yönelmek için de oldukça ideal bir zamanda olabiliriz. Yeni aydınlanmalara adım atabileceğimiz bu süreçte, sevdiklerimize karşı empati duygumuzu kaybetmeden dürtüsel davranışlar sergilemekten uzak durmaya özen göstermeliyiz. Yakın çevre ilişkilerimizde gergin bir enerji hakim olabilir. Vize, pasaport ve yurt dışı eğitim başvurusu yapmayı planlıyorsak, rahatlıkla bu +14 günlük süreci tercih edebiliriz. Sağlığımıza ekstra olarak dikkat etmeli, sezgilerimize güvenmeyi tercih etmeli ve duygularımızda mümkün olduğunca fanatikleşmemeye özen göstermeliyiz. Mart ayının ilk haftasında yakın çevremizde değişimler yapmak isteyebilir ve finansal gelir giderlerimize odaklanabiliriz.


Yeni haftaya Yeniay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte başlayabilir, önümüzdeki +14 günlük süreç içinde duygusal iniş çıkışlara ve kararsızlıklara açık bir zamanı deneyimleyebiliriz. Özel yaşamımızda sorumluluklarımız artabilir ve değişim içeren kararlar almak isteyebiliriz. Finansal anlamda sorumluluklarımızın artabileceği bir enerji üzerimizde hakim olurken, bir yandan da bereketli kazanç kapıları ile karşılaşabiliriz. Empati yeteneğimiz yükselebilir ve yaşamımız adına beklettiğimiz kararlarımızda çok daha cesur başlangıçlar yapmak isteyebiliriz. Hızlı kararlar almadan önce iyice düşünmemiz gereken bir süreç içinde olurken, sağlığımıza da ekstra özen göstermeyi ihmal etmemeliyiz. Ortak finansal gelirlerimizde artış yaşayabilir ve yeni bir kredi başvurusu, vergi ödemeleri ve yeni yapılandırmalarımız için Yeniay enerjisini rahatlıkla tercih edebiliriz. İş ve kariyer alanlarımızda manipülasyon içeren bir enerjinin üzerimizde hakim olabileceği hafta genelinde yaşamımızda hızlı gelişen gündemler içinde yer alabiliriz.


Yeni bir haftaya Yeniay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde ikili ilişkilerimizde denge ve huzur enerjisini deneyimlerken, aynı zamanda artabilecek iş yükümüz sebebiyle hayatımızda var olan güzellikleri fark etmekte zorlanabileceğimiz bir zaman içinde olabiliriz. Hafta ortasından itibaren yorucu olabilecek gündemler içinde yer alırken, bedensel enerjimizin yüksekliğinden kaynaklı olabilecek zihinsel gerginlikler yaşayabiliriz. Yeniay genelinde sağlığımıza ekstra özen göstermeli ve enerji alanımızı negatif kişilere karşı korumalıyız. İkili ilişkilerimizde dengeyi yakalayabileceğimiz bu süreçte uzak yerlere seyahat etme fırsatı yakalayabiliriz. Şanslı ve fırsatlarla dolu bir zaman içinde olabiliriz. Haftanın son günlerinde sevdiklerimiz ve çocuklarımızın üzerinde gereksiz baskılar oluşturmamaya dikkat ederek, onların yanında sevgimiz ve empati duygumuzla yer almaya özen gösterelim.  Riskli yatırımlara karşı tedbirli yaklaşmamız gereken bu süreç içinde çevremizden aldığımız duyumlarla hareket etmek iyi bir fikir olmayabilir.


Yeni haftaya Yeniay’ın yenilenme enerjileriyle başlayabiliriz. Önümüzdeki +14 günlük süreç içinde hayata bakış açımızı sorgulayabilir, aynı zamanda karşılaşabileceğimiz olumsuzluklarda enerjimizin hemen düşebileceği bir enerji altında olabiliriz. Hafta ortasında partnerimiz ve çocuklarımızla aramızdaki dengeyi kurmakta zorlanabilir ve zaman zaman agresif bir tutum sergileyebiliriz. Zihinsel ve ruhsal enerjimizi korumamız gereken bir zaman içinde olurken, fazla baskıcı tutumlar sergilenmekten uzak durmayı denemeliyiz. Aile içi konularımız gündemimizde yer alabilir ve içsel olarak huzursuzluklar yaşayabiliriz. Önemli iş ve görüşmelerimiz için haftanın son günlerini tercih edebiliriz. Emlak alım satımı gündemimizde olurken ani bir karar ile taşınmaya karar verebiliriz. Kişisel gelişimimize katkı sağlayabilecek ve ilerleyen zamanlarda yaşamımızda finansal anlamda rahatlama yaratabilecek bir eğitime başlama kararı verebiliriz. Yeniay’ın zihnimizde yeni farkındalıklar oluşturabileceği ve kendimize bir yön çizmek isteyebileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz.


Yeni haftaya Yeniay’ın yenilenme enerjileriyle başlayabilir, önümüzdeki +14 günlük süreç içinde empati duygumuzu yüksek tutmamız gereken bir süreç içinde olabilir ve yakın çevre ilişkilerimizde kontrolümüz dışında gerçekleşebilecek olaylarla yeni bir değişimi deneyimleyebiliriz. Yaşamımızda oluşabilecek büyük değişimlere direnmemek, bağımlılık göstermemek ve akışta kalarak teslimiyete izin vermek; içsel olarak huzurlu bir geçiş yaşamamıza olanak sağlayabilir. Hafta ortasından itibaren yaşamın daha keyifli yanlarına odaklanabilir ve beklediğimiz evlilik teklifini alabiliriz. Aynı zamanda ebeveyn olmayı planlayan Akrep burçları için gökyüzü destekleyici bir enerji içinde olabilir. Ev içinde küçük kazalara ve ailemizle olan iletişimimizde yanlış anlaşılmalara açık bir enerji içinde olabiliriz. Beklettiğimiz bir ev içi tadilatımızı Yeniay’ın yenilenme enerjisi ile rahatlıkla başlatabiliriz. Bankacılık, finansal ve önemli gelişmelerimiz için pazartesi ve cuma günlerini tercih edebiliriz.


Yeni haftaya Yeniay’ın yenilenme enerjileriyle başlayabiliriz. Önümüzdeki +14 günlük süreç içinde gündelik tempomuz yoğunlaşabilir ve etrafımızda bizim dışımızda gelişen gündemlere odaklanarak fikirlerimizle yakın çevremize önderlik etmek isteyebiliriz. Zaman zaman artan iş yükümüzden kaynaklı enerjimizin düştüğünü hissedebilir ve aldığımız sorumluluklarımızı hakkı ile yerine getirebileceğimiz bu süreçte kariyer yaşamımızda bizi mutlu edebilecek hızlı gelişmeler yaşayabiliriz. Hafta ortasından itibaren, beklettiğimiz bir ev değiştirme kararını tekrar gündemimize alabilir ve emlak alım satımlarından yana şanslı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Çalışma arkadaşlarımızla aramızda hayal kırıklıkları içerebilecek ve aynı zamanda manipülasyona açık bir enerji içinde olabiliriz. Bu enerjiye dikkat ederek akışta kalmaya özen göstermeliyiz. Bel, sırt ve bacak bölgemizde ağrılar hissedebilir ve yeni bir beslenme programına geçiş yapmaya karar verebiliriz. Gereksiz borçlanmalara karşı tedbirli olmayı ihmal etmeyelim. Zihnen ve ruhen kendimizi daha cesur hissedebilir ve yaşamımızda bizlere başarı getirebilecek bir Yeniay döngüsünü deneyimleyebiliriz.


Yeni haftaya Yeniay’ın yenilenme enerjileriyle başlayabilir, önümüzdeki +14 günlük süreç içinde finansal gelir ve giderlerimize odaklanabilir, ayrıca sosyal çevremiz vesilesiyle şanslı olabilecek fırsatlarla karışılabileceğimiz bereketli bir zamanı deneyimleyebiliriz. Banka kredi başvurusu ya da var olan bir borcumuzu yapılandırmayı planlıyorsak, haftanın son günlerini tercih edebiliriz. Maddi ve manevi olarak şanslı bir gökyüzü döngüsü içinde olabileceğimiz bu süreçte yeni bir ortaklık teklifi gündeme gelebilir. Kendimizi daha net ifade edebilir ve yaşamımızdaki sorumluluklarımızı azaltarak yeni bir düzen oluşturabiliriz. Yeni başlangıçlar adına aceleci bir karar vermeden önce, yeni olabilecek başlangıçlarımız için haftanın son gününe kadar beklemek daha doğru bir tercih olabilir. Yeni bir teknolojik alet almayı düşünüyorsak, rahatlıkla önümüzdeki iki haftayı tercih edebiliriz. Bel bölgemizde, dişlerimizde, dizlerimizde ve cildimizde hassasiyet içeren ağrılar yaşayabiliriz. Kendimize vakit ayırmamız gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz.


Yeni haftaya Yeniay’ın yenilenme enerjileriyle başlayabilir, önümüzdeki +14 günlük süreç içinde yeni finansal gelir fırsatları yakalayabileceğimiz ve aynı zamanda sevdiklerimizin de desteğini hissedebileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Maddi konularda önemli ve güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Bizi zorlayan, ruhsal olarak daraltan problemimizin çözüme kavuşabileceği bir zaman içinde olabiliriz. Arkamızdan dönen gizli oyunların önümüze çıkabileceği bu döngüde kendimizi sorgularken gereksiz takıntıdan kaynaklı uyku sorunları yaşayabiliriz. Bu enerjiye dikkat ederek akışta kalmaya ve bağışıklık sistemimizi korumaya özen gösterelim. Kalabalık ortamlardan ve enerji alanımıza zarar veren kişilerden uzak durmak iyi bir fikir olabilir. Yaşamımızdaki yeni başlangıçlarımız için haftanın son günlerini tercih edebiliriz. Yalnız kalarak üretmek ve geleceğimize odaklanarak ilerlemek isteyebileceğimiz Yeniay döngüsünde karşımıza çıkan bereketli sürprizleri huzurla deneyimleyebiliriz.


Yeni haftaya Yeniay’ın yenilenme enerjileriyle başlayabilir, önümüzdeki +14 günlük süreç içinde yaşamımız adına anlamlı, bereketli ve huzurlu bir enerjiyi deneyimleyebiliriz. Hayatımızı yeniden yapılandırmak için gökyüzü bizlere yeni aydınlanmalar eşliğinde fırsatlar sunabilir. Haberci nitelikte olabilecek rüyalar görebileceğimiz bu süreçte sezgilerimiz çok güçlenebilir ve ilahi bir güç tarafından korunduğumuzu hissedebiliriz. Uzaklardan beklediğimiz önemli haberleri hızlı bir şekilde alabilir ve yoğun gündemlerimizden kaynaklı stresler yaşayabiliriz. Aile büyüklerimizin sağlığında değişimler olabilir. Ruhsal gelişimimiz adına çok kuvvetli bir enerji içinde olabiliriz. Bu süreci öncelikle manevi şifa içeren çalışmalarla değerlendirmeye özen gösterelim. Çalışma alanlarımızda, yakın çevre ilişkilerimizde yoğun bir iletişim trafiği içinde olurken, fikirlerimizi ve kendimizi daha net ifade edebileceğimiz bu süreç içinde ikili ilişkilerimizde beklemediğimiz yönde fikir ayrılıkları da yaşayabiliriz. Kemik ve diş sağlığımızda hassasiyet içeren durumlarla karşılaşabiliriz. Yeni iş ve finansal başvurularımız için haftanın son günlerini tercih edebiliriz. 


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog