İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (3-9 Ağustos)

Pazartesi günü gerçekleşen Kova dolunayının etkilerini tüm hafta hissedeceğiz. Özgürlük alanlarımız ve teknolojiyle ilişkimiz üzerinden sınanabilir, içinden çıkamadığımız vadesi dolmuş sosyal çevrelerimizden bir anda ayrışabiliriz.

profil
Serap Baytok
02.08.2020
Haftalık burç yorumları (3-9 Ağustos)

Pazartesi günü gerçekleşen dolunay, kendi benliğinizi özgürce ve olduğu gibi ortaya koyabilmeniz ve gösterebilmeniz konusunda sizi etkilerken, başlatmayı düşündüğünüz girişimler için beklediğiniz fırsatları ve kişileri karşınıza çıkartabilir. İlişkilerde sürpriz gelişmeler yaşanabilir.


Hayatta durmak istediğiniz yer ya da gelecek hedefleriniz ile ilgili geri bildirimler alacaksınız. Bu dönemde işiniz/kariyeriniz, ilişkinizin gidişatı ya da ebeveynlerinizle ilgili beklediğiniz haberler gelebilir/gelişmeler yaşanabilir ve siz artık nerede nasıl yaşayacağınız konusunda bir karar verebilirsiniz. 


Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve akrabalarınızla münasebetlerinizde Şubat ayında yaşanmış gelişmeler var ise bu konular bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. Eşinizin akrabaları ile ilişkilerinizde bazı pürüzler varsa bu konuda yeni gündemler oluşabilir.


Dolunay sizi ekonomik anlamda dönüşümler yaratacak şekilde etkileyecek. Alacak/verecek konuları, ödemeler ve gelirler anlamında Şubat ayında başlanyan ya da şekillenen konuların neticeleriyle karşılaşabilirsiniz. Ortaklaşa hesaplarınızla ilgili vadesi bitmiş meselelerinizi sonlandırıp yeni sayfalar açabilirsiniz.


Bu hafta, ilişkinizin bir sonraki adıma geçmesi/taşınması ya da yeni bir kimse ile tanışmak adına çok ideal günler olacak. Bazı Aslanlar, ilişki ve iş ortaklıklarındaki pürüzlerle yüzleşip bu konuda vermeleri gereken kararları artık vermek zorunda kalabilirler. 


Dolunay arkanızda bırakıp görmek istemediğiniz konularla ilgili gündemler taşıyabilir hayatınıza. Bu hafta, daha önce iş hayatınız ve sağlığınız ile ilgili attığınız adımlar ya da es geçtiklerinizin sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Günlük rutininizde dalgalanmalar, çalışma koşullarınızda ya da yanınızda çalışanlarda değişiklikler olabilir. 


Teraziler dolunayın etkisi ile aşk hayatlarında hızlı başlangıçlar ve gelişmeler yaşayacaklar. Yalnız Terazi burçları için yeni kimselerle tanışma fırsatları çıkabilir, ilişki içerisindeki Teraziler içinse ilişkinin yeni bir boyut kazanması söz konusu. Aynı zamanda, çocuklarınız için önemli bir dönem olacak, onlar için kararlar almaya çalışıyor ya da onları ilgilendiren konuları netleştiriyor olabilirsiniz. 


İşiniz ve kariyeriniz ile ilgili beklediğiniz sonuçları aldığınız zaman dilimi geldi. Dolunay ile kariyerinizdeki belirsizlikler bir şekilde netleşecek, bu işinizi bırakmanız anlamına geliyorsa bile telaşlanmayın, kendi yolunuzu çizmek adına önemli gelişmeler yaşayacaksınız. 


Evraklarınız, yazışmalarınız ve sözleşmeleriniz için netleşme/sonlanma ya da imza atma vakti gelmiş olabilir, dolunay ile bu işlerinizi bitirebilirsiniz. Kardeşlerinizin ve yakın akrabalarınızın, eşinizin akrabalarının konu ve meseleleri bu ay gündeminizde ilgilenmeniz gerekenler arasında olabilir. 


Dolunay etkisiyle ekonomik anlamda değişim tetikleyen gelişmeler yaşayabilir, daha önce size kaynak yaratacak adımlar atmışsanız bunların sonuçlarını alabilirsiniz. Ekonomik kazançlarınızı güçlendirecek beklenmedik şans ve fırsatlar çıkacaktır, bu güzel günleri iyi değerlendirebileceksiniz.


3 Ağustos dolunayı ile yeni tanışmalar yaşanabilir, daha önce tanıştığınız bir kimse ile ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu hafta ilişkiniz/evliliğiniz/ortaklıklarınız yakın markajınızda olacaktır. İlişkilerinizde görmek istemediğiniz gerçekler karşınıza çıkabilir, bu konularda gerçeklerle yüzleşmek ve kararlar vermek gerekebilir. 


Dolunay ile iş hayatınızda yeni başlangıçlar ve çalışma koşullarınızda değişiklikler yaşayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ya da size çalışan insanlar ile ilgili değişimler/dönüşümler gözlemleyebilir, yeni insanlarla yeni şartlarda iş yapmaya başlayabilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog