İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (3-9 Nisan)

Satürn ve Merkür gerilemesi burçları nasıl etkiliyor? Cevaplar Dolunay Karaca'nın haftalık burç yorumları rehberinde!

profil
Dolunay Karaca
03.04.2017
Haftalık burç yorumları (3-9 Nisan)
Haftalık burç yorumları

Ailevi konular bu hafta da önemli. Özellikle otorite figürleri ile iletişim konuları dikkat çekici diyebilirim. Babanızın genel olarak sağlığına da dikkat etmesi gerekebilir. Parasal konular ve ortak bütçe ile ilgili durumlar da önem kazanabilir. Ani kararlara son derece açık bir burçsunuz, özellikle bu hafta zihniniz son derece aktif. Rutininizde beklenmedik değişimler de sizleri biraz zorlayabilir. Satürn’ün geri hareketine başlamasıyla özellikle aşk hayatınız olmak ile birlikte genel eğlence ve keyifli zaman yaratmak adına destekler konusunda zorlanmaya başlıyorsunuz. Haftanın başlarında ikili ilişkileriniz hız kazanırken, ortası ve sonlarına doğru ortaklaşa gelirler, ortaklık ve seyahatleriniz gündemde olacak. 9 Nisan Pazar günü Güneş sizin burcunuzda yüceldiği derece olacak. Beklenmedik bir olayla karşılaşacaksınız fakat olumlu bir şey bu! Pazar günü ayrıca Merkür de geri hareketine başlamak üzere durağanlaşacak, olaylar yavaşlıyor… Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (3-9 Nisan)

Seyahatler konusunda hareketli bir haftadasınız. Hızlı bir iletişim trafiği içindesiniz diyebilirim. Aile konuları sizler için de önemli olacak. Özellikle Güneş’in Uranüs ile sert enerjileri sebebi ile zihniniz biraz karışabilir. Satürn’ün geri hareketi ile birlikte ortaklık konularında zorluklar yaşanabilir. Diğer taraftan eviniz ve yuvanız dikkat çekmeye başlıyor. Misafir ağırlayabilir, evinize vakit ayırabilir genel olarak evde olmaktan keyif alabilirsiniz. Haftanın başında sağlık konularınız dikkat çekerken, ilerleyen günler için aşk ve flörtler sizler için önemli hale gelecek. Pazar günü içinizde hissettiğiniz veya dilediğiniz bir şey gerçeğe dönüşecek. Merkür de geri harekete başlıyor aynı gün hem de sizin burcunuzda, bazı eskiye dair konular kafanızı meşgul edecek ve takıntı yapmaya müsait olacaksınız.

Haftalık burç yorumları (3-9 Nisan)

Parasal konularda bazı stresli veya endişeli durumlarınız olabilir. Harcamalara genel olarak dikkat etmelisiniz. Beklenmedik sürpriz gelir artışlarına da açıksınız fakat genel olarak bütçenizi özellikle haftanın ilk günlerinde fazlası ile sorun edebilirsiniz. Satürn’ün geri harekete başlamasıyla ikili ilişkilerinizde dezavantajlar yaşayabilirsiniz fakat çevre ilişkilerinizde son derece hareketlenmeye başlıyor. Haftanın başında çocuk düşünen İkizler için eşlerinden de alacakları destek sayesinde buna adım atma durumları var. Haftanın ilerleyen günlerinde ise bu konuda sağlık testlerinden geçmek ve gerekli beslenme düzenine kavuşmak için doktor randevularınız gündemde olacaktır. Yönetici gezegeniniz Merkür bu hafta Pazar günü Retro hareketine başlıyor. Üç haftalık süreçte iletişiminizde sorunlar yaşanabilir, konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Haftalık burç yorumları (3-9 Nisan)

İkili ilişkilere dikkat etmelisiniz, burcunuzda gezinen Ay’ın biraz zorlayıcı açıları olacak. Bu da sizi rekabete çekebilir. Eş olabilir veya ortaklı işler de olabilir birtakım para konuları önem kazanabilir. Kendiniz için bir harcama yapmak isteyebilir ve buna bütçe ayırmak isteyebilirsiniz. Bana kalırsa ayırıyorsunuz çünkü bu hafta Satürn’ün geri hareketiyle harcamalarınızda artış başlıyor. Günlük rutinlerinizde ise kısıtlanmalar olabilir. Ev alma, ev satma, ev değiştirme gibi konular öne çıkıyor bu hafta. Evinizde dekor değişikliği veya farklı bir yere taşınma fikri aniden gündeminize düşebilir. Hafta sonuna doğru tanışacağınız birinden elektrik almanız olası. Merkür ise Pazar günü geri hareketine başlayacak, arkadaş çevrenizde dargın olduğunuz kişilerden geri dönüşler alacaksınız. Bu Retro sizlerin işine yarayacak ve barışma olacak ilişkilerinizde. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (3-9 Nisan)

Bu hafta sağlığınıza, beslenmenize ve kendinize çok dikkat edin derim. Burcunuzun yönetici gezegeni Güneş’in Uranüs ile yapacağı açılar gösteriyor ki biraz yorgunsunuz fakat bir yandan da birtakım konularda heyecan ve yenilik arayışınızda devrede. Kendinizi yenilemek için ve keyifli bir konu için özellikle haftanın 2. yarısı itibari ile fırsatlar yakalıyorsunuz. Sadece haftanın ilk birkaç günü stres ile mücadele etmeye gayret gösterin. Özellikle çocuklarla olan iletişiminiz bu hafta çok iyi, çocukla çocuk olabilen insanlarsınız, keyfiniz yerinde. Satürn ve Merkür bu hafta geri hareketlere başlıyorlar; bu durum sizler için geçmiş konuların su yüzüne tekrar çıkmasına neden olacak. İşinizle ilgili aldığınız bir kararın tekrar üstünden geçmek durumunda kalabilirsiniz. Daha önce yapmayı düşündüğünüz bir şey için fırsat yakalayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde evinizde olmak ve dinlenmek için zaman ayırmalısınız. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (3-9 Nisan)

Zihninizi kurcalayan birtakım konular var gibi, belki nasıl yapsam veya nerden başlasam diyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinize biraz dikkat edin. Onlardan alacağınız haberler de sizleri biraz şaşırtabilir. Ani fikir değişikliklerine de açık olabilirsiniz. Özellikle iş çevrelerine bu hafta dikkat! Arkanızdan konuşmasınlar, kendinizi biraz koruma altına alın derim. Ailenizden destek görüyorsunuz bu hafta, özellikle maddi konularda yardımlar alıyorsunuz, belki size akıl verecekler ve işe yarayacak. Belki bir iş yapacaksınız beraber ama size iyi geleceği kesin derim. Haftanın sonlarına doğru iletişim trafiğiniz artıyor. Basın, pazarlama konularında ticaret konusunda ivme kazanıyorsunuz. Aşk konusunda şansınız çok fazla zorlamayın bu hafta bence. Satürn ve Merkür geri harekete başlıyorlar, Merkür sizin yönetici gezegeniniz dolayısıyla onun yaptığı Retro hareket sizi birebir ilgilendiriyor. Eğitim konularında uzak akrabalar konusunda pürüzler olabilir. Kendinize iyi bakın, sağlıkla kalın.

Haftalık burç yorumları (3-9 Nisan)

Kariyerde bazı zorluklara açık olabilirsiniz, işleriniz sizleri bunaltabilir ve zorlayabilir. Hayatınızdaki otorite figürleri ile iletişiminize de dikkat etmelisiniz, babanız olabilir veya patronunuz da olabilir. Satürn’ün geri hareketiyle dost çevreniz problematik bir hal alabilir. Sosyal ortamlardasınız, destekler hafta sonuna doğru geliyor. Haftanın başında kendi yaralarınızı sarmak yine size düşecek. İçinizde atamadığınız bir duygu var ve sanki bununla baş edemiyor gibi hissedebilirsiniz. Biraz içinize çekilin ve ara ara kendinizle baş başa kalın. Satürn ve Merkür geri hareketlerine başlıyorlar. İletişim açısından zor bir hafta olabilir, yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Güzel bir hafta olsun, sevgilerimle.

Haftalık burç yorumları (3-9 Nisan)

İletişime dikkat edin özellikle haftanın ilk günlerinde. Seyahatler yapıyorsanız, yollarda olacaksanız trafik konusunda da dikkatli olmalısınız. Bu hafta kariyer konusunda destek durumu da dikkat çekici. Özellikle Satürn’ün geri hareketi maddi konularda zorlanmalara neden olurken,  iş konularınız öne çıkıyor. Bu konuda yardım talep edebilirsiniz çevrenizden. İletişim haneniz biraz karışık bu hafta bir yandan her şey iyi gibi giderken  diğer yandan her şey bir anda bozuluyor sanki. Burada Güneş ve Plüton’un bir kare açısı mevcut. İlişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Haftanın başında özellikle moraliniz bozuk ve bitkin olabilirsiniz. İlerleyen günlerde daha motive ve güçlü hissedeceksiniz kendinizi iş ve para konularınız iyiye gidecek. Pazar günü Merkür geri gitmek üzere durağanlaşacak ve retro hareketine başlayacak. 3 haftalık süreçte sevdiğiniz kişiyle aranızda eski konular yüzünden tartışmalar çıkabilir. Kendinize iyi bakın, sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (3-9 Nisan)

Kazançlar ve kaynaklar konusu sizler için önemli, bir diğer yandan parasal konular ile ilgili biraz baskı da hissediyor gibisiniz. Haftaya başlarken dikkatiniz bütçenizde gibi. Satürn’ün geri hareketi sizin burcunuzda gerçekleşiyor, daha açık fikirli ve yenilikçisiniz bir yandan da kısıtlanmışlık hissine sahipsiniz. Araştırmacı yanınız hareketlenirken, sürpriz tatil fırsatlarına da açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranız çok iyi çok yaratıcı fikirlere imza atıyorsunuz, bir şey inşa ediyorsunuz sanki… Yeni bir proje olabilir bu, bir organizasyonun içerisindesiniz. Hafta sonunda ise yalnız kalmalı ve yapacaklarınızın listesini sakin kafayla halletmeli, belki biraz meditasyon, yoga gibi sizi rahatlatıcı şeylere yönelmelisiniz. Merkür’ün retro hareketiyle birlikte ertelediğiniz diyete başlamanızı öneririm. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (3-9 Nisan)

Dikkatiniz biraz ikili ilişkilerinizde, Plüton sizin burcunuzda gezinirken biraz zorlayıcı açılara maruz kalıyor. Aile ve yuva konuları önem kazanabilir. Ortaklı işleriniz de önemli bu hafta. Rutininizde beklenmedik değişimlere de açık olabilirsiniz. Bazı ilişkilerinizi yeniden düzenliyor veya gözden geçiriyor olabilirsiniz. Satürn ‘ün geri hareketi de sizi olumsuz etkileyebilir. Sonuç itibari ile sizin yönetici gezegeniniz gelenekçi ve otoriter davranarak arkadaşlarınızı ve ailenizi sıkabilirsiniz. Arka planda dönen meseleler canınızı sıkabilir; maddi konularda ise avantajlar da yakalıyor gibisiniz. Parasal destekler devrede diyebilirim. Patronlarınız veya üstlerinizle bir çatışmanız var. Bir gerginlik bekliyor sizleri bu hafta fakat gergin açılar aslında bizlere ilerleme şansı verirler. Bizi dürter, tetiklerler, dolayısıyla yerimizde saymamış oluruz. Merkür Pazar günü retro yapmaya başlayacak;  bekar olan Oğlaklar için eski sevgililerinden dönüşler var. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle.

Haftalık burç yorumları (3-9 Nisan)

Temponuz son derece hareketli diyebilirim özellikle haftanın ilk günleri. Fakat genel sağlığınıza da dikkat etmelisiniz, özellikle beslenmenize önem vermelisiniz. Genel iş ortamınız veya birlikte çalıştığınız çalışma arkadaşlarınız ile ilgili konularda dikkat çekici. Kariyer konuları hafta başlarken gündeminizde. Satürn’ün geri hareketi arkadaşlık hanenizde zorlanmalara neden olabilir. İkili ilişkileriniz önem kazanacak bu hafta. Ortak projeler de dikkat çekerken, sevdiğiniz insanlara daha fazla zaman ayırmak istiyorsunuz. Sıra dışı fikirlere sahipsiniz bu hafta, bunları hayata geçirmek ve vizyonunuzu genişleten kişilerle olmak istiyorsunuz, bir ön eleme durumunuz var sanki. İçsel olarak bir dönüşüm bekliyor sizleri, hayata yepyeni bir pencereden bakmaya başlayacaksınız. Merkür Pazar günü retroya başlıyor; taşınmak istediğiniz yere taşınmak için fırsat yakalayabilirsiniz. Aile içinde eski bir konu tekrar gündeme gelebilir. Kendinize iyi bakın, sevgiyle kalın.

Haftalık burç yorumları (3-9 Nisan)

Bu hafta maddi açıdan ve iş açısından güzel haberleriniz var. Rahatlamaya başlıyorsunuz. Biraz bu konunun para ile de ilişkisi var gibi! Hafta başında Ay ve Uranüs arasındaki enerji de gösteriyor ki, beklenmedik ve sizi şaşırtacak haberlere açıksınız. Bu sürprizin size bir fırsat getireceğini düşünüyorum. Özellikle Satürn’ün geri hareketi Yay burcunda olurken, sizler iş konusunda zorlanabilirsiniz belki ama genel temponuzda hareketlenmeler başlıyor. İş yapmak istediğiniz biri ile tekrardan el sıkışabilirsiniz. Ortaklaşa işlerde, arkadaşlarınızın ve sosyal ortamlarınızın desteğini göreceğiniz; bir yandan da göremeyeceğiniz bir hafta… Her şey oluyor fakat bazı şeylerde eksiklikler olacak onu söylemek isterim. Olsun sonuç olarak istediklerinizin çoğunu almış olmak size yetecek. Hafta sonuna doğru seyahat planlarınız gündeme geliyor. Pazar günü ise Merkür’ün retro harekete başlaması sizleri kardeşlerinizle ilgili yanlış anlaşılmalara itebilir. Özellikle mesajlaştığınız kişilere dikkat edin. Yazılı iletişimde hatalar oluşabilir. Sevgiyle kalın, hoşça kalın.

Haftalık burç yorumları (3-9 Nisan)
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog