İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (4-10 Haziran)

Kova burcunda başlıyoruz haftaya, özgürce kendimizi ifade etmek isteyeceğimiz bir haftaya giriş yapıyoruz. Geçen hafta Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle başlayan değişim süreci sürprizleri de beraberinde getirdi ve hepimizi şaşırtmaya başladı.

profil
Dolunay Karaca
05.06.2018
Haftalık burç yorumları (4-10 Haziran)

Koç burçları haftaya Ay Kova burcunda başladık. Sizler için sosyal ortamların çokça olacağı, özellikle eski arkadaş gruplarınızla bir araya geleceğiniz bir hafta! Eski konular yeniden açılabilir veya geçmişe ait olan şeyler ilginizi çekebilir. Satürn’ün kariyer evinizde olması, iş ortamınızda mesafeli kişilerle soğuk diyaloglara neden oluyor. Bu hafta üstlerinizle iyi geçinmeli, sizlere sunduklarıyla yetinmelisiniz. Uranüs boğa burcunda artık parasal haneniz iniş çıkış yaşayacaktır. Maddi konuları daha çok masaya yatıracaksınız. Sevdiğiniz kişi yaptığınız işi değiştirmenizi istiyor aslında nedeni ise sizi paylaşamıyor.

 

Haftalık burç yorumları (4-10 Haziran)

Boğa burçları geçmiş hatalarınızdan yeterince ders almış iseniz bu haftaya güzel başlayacaksınız demektir. İş ve sosyal hayatınızdaki pürüzleri gidermek, üstünü kapadığınız konulara değinmek, sizi yeniden hata yapmamanız konusunda destekliyor olacak. Uranüs sizin burcunuzda artık. 7 yıllık bir serüven başlıyor sizler için farkındalığınızın arttığı, konulara ve kişilere farklı gözle bakacağınız bir zaman bu… Şaşırtan ve sürprizleri bol olan bir süreç… Herkesin doğduğu andaki haritası elbette ki farklı bu yüzden bu sürprizler iyi yönde mi, olumsuz yönde mi bunu bilemem, ama şaşırmaya hazır olun derim. Venüs Plüton karşıtlığı devrede bu hafta estetik operasyonlar için beklenmeli, aşkta ise kinden, intikamdan uzak durulmalı.

 

 

Haftalık burç yorumları (4-10 Haziran)

İkizler burcu, geçtiğimiz haftalarda gitmek isteyip de, ertelenmiş planlar bu hafta yeniden masaya yatırılabilir sizler için. 9. evinizde bulunan Ay seyahatler, yabancılarla ilgili işler, medya tanıtım veya bilgi alışverişi gibi konularınızda sizleri destekliyor olacak. Hukuksal bir mevzu da yeniden açılabilir bu süreçte. Sevdiğiniz kişiden güzel bir sürpriz var sizlere bu hafta ayaklarınız yerden kesilecek, hiç beklemediğiniz bir anda ummadığınız yerden gelecek bu sürpriz. Mutlu olmak ve gülümsemek için pek çok nedeniniz var aslında sadece bunu görmek için kendinize zaman tanımıyor ve acele edip endişeye kapılıyorsunuz. Parasal konularda ise bir ortaklık bitiyor.

Haftalık burç yorumları (4-10 Haziran)

Yengeç burçları Venüs sizin burcunuzda bu da size ayrı bir güzellik, ayrı bir duruş, ayrı bir hava katıyor. Gökyüzünde pek çok açı var gerçekleşen. Fakat Ay’ın almış olduğu açılar olumlu ve sizi en çok ilgilendiren de bu zaten. Ortaklıklar konusunda veya ödemelerinizle ilgili gelişmelere tanıklık ettiğiniz bir hafta olacak. Hisleriniz çok kuvvetli, bunu silah gibi kullanmanız gerekiyor. Aşk konusunda zıtlıkların yaşanacağı bir süreçtesiniz. Siz “A” derken, karşı taraf “Z” diyebilir! Fikirleriniz uyuşmayabilir, bu durumda ilahi adalet sizler için çalışıyor olacak merak etmeyin. Uranüs Boğa burcuna yeni geçmişken yeni arkadaş ortamları, farklı faaliyetler sizleri bekliyor.

 

Haftalık burç yorumları (4-10 Haziran)

Aslan burçları, elinizi attığınız şey parlıyor bu hafta! Küçük hareketlerin büyük sonuçlar getireceği bir haftadasınız. Ufak bir adım pek çok kapıyı aralıyor aslında ve sizlere olumlu yansıyor olacak. Pek çok Aslan partnerleri ile veya eşleriyle ortak iş kurabilirler. Bazı Aslanlar iş değişikliğine gidebilirler. Aşk konusunda anlaşamadığınız noktalarda size elini değdiren daha doğrusu araya giren bir aracı, kopuklukları giderecek. Çok fazla konuşma trafiği olan temposu yine yüksek bir süreçtesiniz. Ne kadar yalnız kalmaya çalışsanız da duyduklarınız karşısında kafanız karışıyor, kime güveneceğinizi bilemiyorsunuz. Bu haftanın kıskanılanı sizsiniz.

 

Haftalık burç yorumları (4-10 Haziran)

Başak burçları, günlük rutin hayatınızda bir takım yenilikler oluyor bu hafta… Belki eskiye dönüyorsunuz çok eskilere belki de kafanızda oturttuğunuz bir planı gerçekleştiriyorsunuz. Ama her ne yapıyorsanız bu haftanın özellikle en göz önünde olanı, kendini göstereni sizlersiniz. Uranüs’ün Boğa burcunda harekete başlaması sizleri gezmek ve eğlenmek için daha çok şevklendiriyor. Başlamak istediğiniz eğitim için, görmek istediğiniz yerler için, tanışmalar ve yeni insanlarla diyaloglar için bir köprü görevi görüyor adeta. Bu hafta diyet ve beslenme konusunu gözden geçirecek ve yeni bir programa başlayacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz bir haber de kapınızı çalacak.

 

Haftalık burç yorumları (4-10 Haziran)

Terazi burçları, sizler için biraz zorlayıcı bir hafta olabilir. Nedeni yönetici gezegeniniz Plüton ile karşıt açıda yani manipüle edici durumlara gebe kalabilir, kıskançlık, arkadaşlar arası rekabet ve gereksiz hırslarla mücadele etmek durumunda olabilirsiniz. Özellikle denge konusunda neyin doğru, neyin yanlış olduğuna kendinizde karar veremediğinizden, bir takım aksilikler yaşanabilir fakat hemen karamsarlığa kapılmayın. Bunun yanında güzellikleri de olan bir hafta elbette. Venüs Jüpiter üçgeni ile maddi anlamda bolluk ve bereket rüzgarları artık sizden yana esmeye başlayacak. Aşk için ise barış çanları çalacaktır. Sadece biraz sabır gerekiyor. Ev değiştirmeyi düşünenler beklemeliler.

 

Haftalık burç yorumları (4-10 Haziran)

Akrep burçları, Merkür Mars üçgeni ile bu hafta sizler için aile içerisinde konuşulmamış olanları masaya yatırtacak, söylenmemiş sözler, içinize attıklarınız dışarıya çıkacak. Bunun zamanı geldi sizler için çünkü içinizde biriktirmek sonradan büyük patlamalara ve küskünlüklere neden olacaktır. Bir an önce konuşulması gerekenler konuşulmalı, herkes hislerini duygularını paylaşmalı. Tabii ki nazik bir dille kırmadan yormadan yol alınmalı. Bu hafta bunun dışında aşk adına da gelişmeler var. Ani bir ayrılık olabileceği gibi küs olanlar için barışmalar gündemde olacak. Hiçbir sırrın gizli kalmadığı, her şeyin açık açık konuşulduğu bir süreçtesiniz. Her konu için geçerli bu. Sizi durdurmaya çalışan, bazı şeyleri ertelemeye çalışan kişilere ise daha fazla tahammül etmeyiniz.

 

Haftalık burç yorumları (4-10 Haziran)

Yay burçları, yakın arkadaşlarınızın veya kardeş komşu gibi size yakın insanların maddi anlamda zorlandığını görmek, sizi de etkiliyor. Onlara destek olmak ve her konuda yanlarında olmak için çaba gösteriyorsunuz. Taşınmak yer değiştirmek için ideal bir süreçtesiniz. Yeni yerler keşfetmek ve biraz atmosfer değiştirmek için de öyle. Aşk adına bu haftanın değil genel anlamda bu ayın en şanslı burcu sizlersiniz. Partneriniz sevgisini tam olarak ifade ediyor, ona haksızlık etmeyin artık. Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesi sizin günlük hayatınızda bir takım değişikliklere maruz kalmanıza neden olabilir. Bir anda hayatınıza çok farklı insanlar girebilir. Hatta sıra dışı daha önce yapmadığınız bir işe imza atabilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumları (4-10 Haziran)

Oğlak burçları, kendinizle ilgili bir karar almak üzeresiniz. Ay Kova burcunda başladık haftaya sonrasında ise Balık burcunda olacak. Maddi manevi pek çok karar sizi bekliyor. Aşk acısı çekmem ben diyen Oğlaklar için bu hafta zorlu geçecek. Venüs Plüton karşıtlığı maalesef onlara maneviyatla ilgili bazı şeyleri hatırlatacak, belki eski bir anı, belki eski bir sevgili vs… Ayağa kalkmalı ve yapamadıklarınız için üzülmektense, yol almalı, çare aramalısınız. Bu arada iş ilişkileriniz gayet yerinde, aile içi konularınız tatlıya bağlanmış durumda. Yönetici gezegeniniz Satürn retro hareket ediyor yani hızı daha da yavaşladı. Bu da elinizi attığınız işlerde geriye dönüp bakmak, tekrar kontrol etmek, yeni işlere girişmemek, elinizdekilere odaklanmak için süre tanıyor.

 

 

Haftalık burç yorumları (4-10 Haziran)

Kova burçları, kolay arkadaşlık kuran rahat insanlarsınız normalde bu hafta bununla ilgili bazı noktalara değinmeniz gerekebilir. Çünkü bu her zaman sizlere iyilik, güzellik olarak dönmüyor. Herkes arkadaşınız olabilir, herkes dostunuz olamaz sözünü hatırlatıyor sizlere. Bazen biraz beklemeli, insanları tartıp biçmeli ve hatta herkesle kaynaşmamalısınız belki de. Hatalardan ders çıkarma vakti. Ay sizin burcunuzda başladık haftaya motivasyonunuz yüksek, yapmak istedikleriniz için listeniz hazır. Özellikle kişisel bakımlar, farklı bir tarz denemek, diyet yapmak gibi rutinleriniz var. Aşk adına ise bu hafta sivri dilinizi biraz tutmanızı öneririm. Yanlış anlaşılmaya maruzsunuz.

 

Haftalık burç yorumları (4-10 Haziran)

Balık burçları, şefkatli ve empati duyduğunuz bir hafta sizler için. Küçük şeylerden mutlu olmasını bilen, hayata gülen gözlerle bakan bir Balık var bu hafta ama hayal kırıklığına uğramış, yıpranmış, duyguları taşan bir tarafınız da yok değil. Burçlar kuşağının romantik Balıkları, sizler bu hafta biraz kafa dinlemeye ihtiyaç duyabilirsiniz özellikle haftanın ilk günlerinde. Sonrasında yeniden harekete geçmek için fırsat çıkacak önünüze. Uranüs’ün Boğa burcunda hareketi etrafınızı siz isteseniz de istemeseniz de canlandıracak. Aşk adına evlilik teklifi bekleyenler için müjdeli haberler var. Ev ve aile hayatınız ise gayet iyi.

 

Haftalık burç yorumları (4-10 Haziran)
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog