İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (6-12 Temmuz)

Tutulmanın etkilerini hissetmeye devam edeceğimiz bu hafta, Pazar günü “yaralı şifacı” diye tabir ettiğimiz Kiron, retro harekete geçecek. Maddi/manevi yaralarımızın ne kadar iyileştiklerini sorgulayacak, iyileşme yollarını öğreneceğiz. Sağlık ve şifa konusunda geriye gidiyormuş gibi görünsek de, aslında çok yol kat edeceğimiz sağlık gündemleri yoğun günler bizi bekliyor. Haftanın kişisel hayatlarınıza olan etkisini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
06.07.2020
Haftalık burç yorumları (6-12 Temmuz)

Çocukluk şartlanmalarınız ve duygusal bağlarınız üzerinden yaşadığınız sıkıntıları önünüze düşüren ve fakat bu konuda aradığınız desteklere de ulaşmanızı sağlayacak bir Kiron Retro dönemi başlıyor. Fiziksel sağlıkla ilgili es geçtiğiniz noktaları görebilirsiniz.


En derin bilinçaltı yaralarınız, özellikle anne karnında yaşanmış komplikasyonlarla ilgili bugününüzü etkileyen maddi/manevi meseleler tekrar yüz üstüne çıkabilir. Başka sebeplerden kaynaklandığını düşündüğünüz sıkıntıların gerçek nedenlerini öğrenebilirsiniz.


Sosyal çevrelerde ve kalabalık gruplarda yaşadığınız maddi/manevi sıkıntıların tekrar gündeme gelmesiyle neden kendinizi göstermek istemediğinizi anlayabilirsiniz. Sebepleri öğrenmenin şifalayıcı etkisinden dolayı artık kendinizi serbest bırakabildiğinizi keşfedebilir ve arkadaşlarınızla olan ilişkinizde yeni bir sayfa açabilirsiniz.


İş hayatınızda aldığınız yaralar ve işverenlerinizle ilgili manevi sıkıntılarla tekrar yüzleşebilir artık bu alanda ne yapmak istediğinize dair bir karar verebilirsiniz. Ebeveynlerinizle olan ilişkinizde adı konmamış manevi yaraların hayatınızı sandığınızdan daha fazla etkilediğini fark edebilirsiniz.


İnançlarınızın hayatınızı ne kadar etkilediğini, yanlış bir inancınızı doğrusuyla tanıştığınızda fark edebilirsiniz. Eşinizin akrabaları ya da eğitim hayatınızla ilgili sıkıntılı konularınızla yüzleşmek zorunda kalacak sonrasında bu alanda gerçek çözüme ulaşacaksınız.


Bir dönüşümü gerçekleştirmek için o kadar çaba harcıyorsunuz ki, aşırı istemenin ve çabanın aşırısının gerçekleşmesinin önündeki gerçek engel olduğunu bırakmaya karar verdiğinizde göreceksiniz. Aradığınız kaynaklara ulaşabilmek, sandığınızdan kolay olacak, sinerji yapabilmeyi öğreneceksiniz.


İlişkiler Teraziler’in bel kemiği, aynı zamanda en büyük yarasıdır. Bu alandaki Kiron retrosu, eski ilişkilerin ve bitti zannettiğiniz duygusal bağların o kadar da geride kalmadığını önce size hissettirecek, daha sonra karşıdakinin gözünde kendinizi var etme halinizi size gösterip, bu çalışmayan varoluştan gerçekten özgürleşebilmenizi sağlayacak.


Çalışma hayatınızda yaşadığınız manevi sıkıntılar, bir düzen tutturmakla ilgili problemler gündeminize tekrar ve artık sonlanmak için çıkıyor. Çalışanlarla ilgili problemli konular ve sağlığınızla ilgili oluşturduğunuz rutinler sizin için en faydalı olacak şekilde değişecek.


Aşk ve sevgi konularında ne kadar yaralısınız, neyi saklıyor, yokmuş gibi davranıyorsunuz? Buralarda gerçek karşınıza çıkacak ve bu sefer kaçamayacaksınız. Özgüveninizi ve cesaretinizi şifalayacak bir Kiron retrosu olacak, ilişkilerde kendinizi gösteremeyen halleriniz bitecek.


Duygusal ve manevi yaraların üstünün daha fazla örtülemeyeceği zamanlar olabilir. Unuttuğunuz bazı üzüntüleri hatırlayabilir fakat sırf bu nedenle de en fazla rahatlamaya ve huzura siz kavuşabilirsiniz. Sadece ortaya çıkanların ve kabul edilenlerin iyileşebileceğini unutmayın ve artık onlar yokmuş gibi davranmayın.


Sözler can acıtıcı olabilir, kardeşlik ilişkileri yorucu olabilir, düşünceler göründüğünden daha tehlikeli olabilir. Bu alanlarda fark etmediğiniz ya da unuttuğunuz yaraları hatırlayacak ve artık bittiğini, iyileştiğinizi göreceksiniz. İstediğinizi bilmekte ve söylemekte özgür olduğunuzu farkedeceksiniz.


Değerler ve öz-değer alanında Retro yapan Kiron, kendi değerinizi sorgulamanızı sağlayıp, dışarıda aradığınız değerin ancak içinizden çıkarak size yansıyabileceğini gösterecek. Ekonomik sıkıntılar, üretememek ve para yaratamamak gibi kavramlar geride kalabilir, bu konularda yaralarınızı sarabildiğinizi fark edeceksiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog