İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları ( 7-13 Eylül )

Bu hafta dinamizm ve mücadelenin gezegeni Mars Retro harekete geçecek. Çarşamba günü başlayan bu etki Ocak ayına kadar sürüyor. Hareket kabiliyetimiz ve ilerleme potansiyelimiz küçülürken, geçmişte kalmış ve başlangıçlarını yapamadığımız yarım kalmış konular tekrar karşımıza çıkabilir. Gökyüzü tekrar Retro zamanları ve eksikleri gidermekte bize verilen ekstra zamanları göstermekte. Bu zamanları Mars semboliği olan, hırs, öfke ve gereksiz rekabetten uzak durarak geçirmek daha isabetli olacaktır. Haftanın kişisel hayatlarınıza olan etkisini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Serap Baytok
05.09.2020
Haftalık burç yorumları ( 7-13 Eylül )

Yönetici gezegeniniz Retro harekete geçiyor, sağlık göstergeleriniz özellikle eski kronik hastalıklar açısından tetiklenebilir. Eski sağlık meseleleri ile uğraşmak iyileşmez zannettiğiniz bazı sıkıntıların artık bir çaresi olabileceğini görmenizi de sağlayabilir. Eskiden kalmış para, borç ve banka işleri ile tekrar ilgilenebilirsiniz.


Eski ilişkiler ve evlilikteki eski meselelerin tekrar su yüzüne çıkabileceği bir dönem başlıyor. İlişkinizde geride kaldığını sandığınız bazı konularla tekrar yüzleşmek ve bu sefer gerçek çözümleri bulmak durumunda kalabilirsiniz. Eski bağımlılıklara dönmeden önce size hizmet etmeyen kişilerden kurtulmanın daha iyi bir çözüm olacağını görebilirsiniz.


Arkadaşlar ve sosyal çevreler ile yarım kalmış meseleler tekrar gündeme gelebilir. Eski arkadaş çevrelerinize girebilir ya da şu anki çevreniz ile gereksiz bir rekabet ve münakaşaya maruz kalabilirsiniz. Gelecek hayal ve hedeflerinizi şekillendirirken, zamanında vazgeçtiğiniz bir hedefe tekrar odaklanabilirsiniz.


İşverenleriniz ile geçmiş meseleler yüzünden gereksiz aksiyonlar almadan önce belki gerekli mi diye araştırmanız gerekebilir. Eski işinize, projenize ve işvereninize dönüyor olabilirsiniz, özellikle yarım kalmış işleriniz varsa bunları bitirmeniz gerekebilir.


Seyahatlerle ilgili eski konu ve gündemler tekrar etkinleşirken, eğitim hayatınızla ilgili kafanızı kurcalayan konulara çözüm ararken eski bir hocanızdan destek alabilirsiniz. Eşinizin akrabaları ile ilgili geçmiş konulara geri dönebilir, eskiyi anabilirsiniz.


Banka, faiz ve ortak hesaplarınız ile ilgili yanlışlıklar ve aksaklıklara karşı dikkatli olmalı, ekonomik anlamda gelecek krizlere karşı temkinli davranmalısınız. Direnç gösterdiğiniz konularda ve boşa kürek çektiğinizi anladığınız durumlarda değişime açık olmaya çalışmalısınız.


İlişkilerde ve evlilikte geriye dönen bir diğer burç ise Teraziler olacak. Eski aşklara dönmeden önce, bunun kalıcı olmayacağını birbirinize öğreteceklerinizin tamamlanmadığını unutmamak, sonrasında gelen ayrılıklara şaşmamak gerekir.


Sağlık konusunda hassas bir dönemden geçebilecek bir diğer burç ise Akrepler. Kronik sıkıntılarınız tetiklendiğinde, zamanın değiştiğini bunun artık bir çaresi bulunduğunu unutmayın. Çalışanlarınız ve çalışma arkadaşlarınız konusunda aksaklıklar yaşayabilirsiniz.


Aşklar ve çocuklar konusunda geriye dönüşler var. Çocuklarınız ile ilgili verdiğiniz kararlarda emin olamıyor eski plana geri dönmek istiyor olabilirsiniz. Girişim ve cesaret isteyen konularda daha temkinli olmalı bu aralar gelecek gereksiz risk alma isteğine kulak asmamalısınız.


Ev, arsa, yaşam alanı gibi konularda eskilere dönüyor, zamanında verilen ilk kararları uyguluyor olabilirsiniz. Eski eve geri dönmek, eski mahallenize/şehrinize taşınmak isteyebilirsiniz. Pasif agresyondan muzdarip olmamak için bol spor yapmalı, duygularınızı paylaşmaya çalışmalısınız.


Eski işler için ya da eski işverenlerle görüşmeler ve anlaşmalar yapılabilir. İş seyahatlerine çıktığınız bir dönem olacaktır fakat planlarken daha dikkatli olmalı yanlış hesaplar yapmamalısınız. Kardeş ve yakın akrabalarla olan eski konu ve gündemlerinizin tekrar su yüzüne çıktığını ve çözüldüğünü gözlemleyebilirsiniz.


Ekonomik anlamda eski gündemlerin tekrar ortaya çıkacağını gösteren bu Retro iki şekilde yorumlanabilir Balık burçları için. Eskide kalmış ve gelişinden umudun kesildiği bir para geri dönüyor olabilir fakat aynı zamanda siz de eskide kalmış bir borcunuzu ödeyecek olabilirsiniz. Fazlaca kullanmadığınız yeteneklerinizi daha fazla kullanmaya başlayacağınız bir dönem başlıyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog