İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (7-13 Mayıs)

Ay Kova burcunda başlıyoruz haftaya. Yeni fikirlere açığız, sosyal ve özgür ruhumuz bizi yönlendiriyor. Dolunay Karaca haftalık burç yorumları ile karşınızda!

profil
Dolunay Karaca
07.05.2018
Haftalık burç yorumları (7-13 Mayıs)

Sevgili Koçlar, yoğun ve hareketli bir hafta Mars ve Güney düğüm kavuşumu eski konuları yeniden önünüze serebilir. Arkadaşlıklara daha fazla önem vermeniz gerekmekte, hafta ortasında Ay balık burcunda olacak. Yaratıcılığınız artacak fakat kendi kendinize çözmeniz gereken sorunlarınız var. Yaratıcı çözümlerle ilerlemeniz sizi bir nebze rahatlatacak. Aşk için kafası karışmış bir Koç var bu hafta kısa seyahatler vesilesi ile bu soruna da çözüm bulacağınıza eminim.

Haftalık burç yorumları (7-13 Mayıs)

Sevgili Boğalar, iş toplantıları ve kariyer ile ilgili endişeleriniz bu hafta doruk noktasına çıkabilir. Rahatlamalı ve farklı bir yol çizmelisiniz, Boğa burcu sabit ve inatçılığı ile bilinir. Bu durumda biraz nefes almaya ve kişilerin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Ay hafta ortasında Balık burcunda olacak. Romantik bir yemek veya sanatsal faaliyetler size iyi gelecektir. Aşk adına somut bir adım atmak için güzel bir zaman.


Haftalık burç yorumları (7-13 Mayıs)

Sevgili İkizler, yeni insanlarla bir araya geleceğiniz bir dönem, belki yeni bir kurs programı, yeni bir hobi veya seyahat esnasında tanışacağınız kişilerle aranızda hoş diyaloglar geliştirebilirsiniz. Hukuksal bir durumunuz varsa sonuç alabilirsiniz. Hafta ortasında Ay Balık burcunda olacak. Değişken Balık burcundayken sizler kendinizi daha net ifade etme gücüne sahip oluyorsunuz, ebeveynlerinizle ilgili de gelişmelere tanıklık edeceğiniz bir haftadasınız. Aşk adına ilginç gelişmeler olabilir.

Haftalık burç yorumları (7-13 Mayıs)

Sevgili Yengeçler, ertelenmiş bir ameliyat veya geçirmiş olduğunuz bir operasyonun kontrollerinden geçmeniz gerekebilir. Haftaya Ay Kova burcunda başlıyoruz. Sizin 8. evinize denk düşüyor. 8. ev astrolojide alacak verecek paralar, faizler, vergiler, miras, ameliyat, ortaklık gibi konuları içeriyor. Bu hafta ortasında ise Ay Balık burcunda olacak, uzaktan gelen birileri keyfinizi yerine getirebilir, belki de sizler bir seyahate çıkabilirsiniz. 

Haftalık burç yorumları (7-13 Mayıs)

Sevgili Aslanlar, ikili ilişkiler ve aşk adına ilginç gelişmeler bu haftanın vurgusu olacak. Kafa kafaya verip, bir karar alabilir veya geçmişte yaşamış olduğunuz bir probleme çözüm bulabilirsiniz. Ne olursa olsun, bu hafta sizler değil, karşı taraf önemli... Sevdiğiniz kişinin ilgiye ve desteğe ihtiyacı olabilir. Ay, hafta ortasında Balık burcunda olacak, işinizle ilgili ortaklaşa gelirlerle ilgili konular önem kazanacak, yeni iş teklifi almanız olası bir hafta.

Haftalık burç yorumları (7-13 Mayıs)

Sevgili Başaklar, yeni bir haftaya başlarken düzen ve tertip ön planda sizler için, büyük bir disiplinle işlere koyuluyorsunuz. Çalışmayan Başaklar için bu gündelik işlerindeki tertip de olabilir elbette… Programlı ve dikkatli hareket edeceğiniz bir haftadasınız... Ay, hafta ortasında Balık burcunda olacak. Güzel bir teklifle karşılaşabilir, sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz, mesajlaşma trafiğiniz artıyor. Kafanızdakini hayata geçirmek için zorlayıcı fakat kalıcı bir hafta.

Haftalık burç yorumları (7-13 Mayıs)

Sevgili Teraziler, eski sevgilinden haber alabilir, onunla ilgili düşüncelerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bu hafta aşklar ve flört durumları sizlere vurgu yapacak, sizler aşksız sevgisiz yalnız duramayan kişilersiniz. Sevgi adına, uyum adına adımlar atacaksınız. Hafta ortasında Ay Balık burcunda olacak. Sağlık konuları gündeme gelebilir, spora vakit ayırmalı, beslenme düzeninizi değiştirmelisiniz, gidilecek yerler listeniz bile değişebilir.

Haftalık burç yorumları (7-13 Mayıs)

Sevgili Akrepler, ev ve aile konularınız öne çıkıyor. Ev içinde değişiklikler yapmak, ailece yemekler düzenlemek, düğün, nişan, kına gibi aile ve dost organizasyonları oldukça fazla bu hafta, gündeminizde genel olarak maneviyat ve aile teması yer alıyor. Hafta ortasından itibaren Ay Balık burcunda olacak. Çocuk sahibi olmak konusunda yeniden düşünecek ve karara varacaksınız. Bekar Akrepler için bir şans daha geliyor sevdiklerinden.

Haftalık burç yorumları (7-13 Mayıs)

Sevgili Yaylar, haftaya Ay Kova burcunda başlıyoruz. Haberleşmek ve iletişim sizler için daha da önem kazanıyor. Kuzenler, arkadaşlar, komşular, iş arkadaşları derken her konuda işin içinde sizler varsınız. Büyük organizasyonlar yapacağınız bir hafta, yalnız bazı aksaklıklar ve zorluklarda var. Hafta ortasında Ay Balık burcunda olacak. Gömülü kalmış, gizlenmiş bir takım bilgiler gün ışığına çıkıyor. Aşk adına hareketi bir hafta sizi bekliyor.

Haftalık burç yorumları (7-13 Mayıs)

Sevgili Oğlaklar, bütçe planlaması yapacağınız, para beklediğiniz bir hafta olabilir bu hafta... Maddi ve somut konularla alakadarsınız, elinizi attığınız işlerde ilerleme kaydetmek istiyorsunuz fakat geçmiş hataları yapmamanız gerekiyor. Hafta ortasında Ay Balık burcuna geçecek, kısa seyahatleriniz olabilir, küçük kaçışlar ve ziyaretler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz, aşk adına durgun bir hafta, daha doğrusu monoton.

Haftalık burç yorumları (7-13 Mayıs)

Sevgili Kovalar, Ay sizin burcunuzda başladık haftaya, iyi dinlenmiş ve her şeye hazır bir Kova var. Temposu yüksek ve koşturmalı bir süreçtesiniz, Güney düğümün Kova burcunda oluşu 1,5 yıldır Kova burçlarını yordu aslında! Pek çok konuda testten geçtiniz, sınavlar verdiniz, başarıya çok az kaldı. Geçmişi silmeli ve bırakmanız gerekenleri artık bırakmalısınız. Bu illa bir kişiyle alakalı değil, bu bir iş veya alışkanlığınızda olabilir. Hareketleriniz veya düşüncelerinizde olabilir. 

Haftalık burç yorumları (7-13 Mayıs)

Sevgili Balıklar, Ay Kova burcunda başlıyoruz. Arka planda kalmışlık hissi verebilir bu sizlere, psikolojik olarak yalnız hissedebilirsiniz. Hafta ortasında ise Ay sizin burcunuza geçiyor. Rahatlayacak ve üstünüzdeki rehaveti atacaksınız. Daha coşkulu ve mutlu hissedeceksiniz. Aşk için romantik kaçamaklar var. Sevgiliniz sizi düşünüyor. Birlikteliğiniz güzel gidiyor. Sosyal olacağınız bir hafta sonu ise sizleri bekliyor.

 

Haftalık burç yorumları (7-13 Mayıs)
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog