İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (7-14 Ocak)

Güneş tutulmasının etkilerini hissetmeye başlayacağımız bu hafta; Venüs burç değiştiriyor ve Yay burcuna geçiş yapıyor gökyüzünde. Ay Kova burcunda hareket ediyor hafta başında… Merkür ise Oğlak burcuna geçerek orada gezegen toplaşmasına neden olacak! İşte burçlara etkileri...

profil
Dolunay Karaca
07.01.2019
Haftalık burç yorumları (7-14 Ocak)

Sevgili Koçlar, dalgın ve düşünceli başlıyorsunuz haftaya. Venüs’ün Yay burcuna geçiş yapmasıyla birlikte eğitim konularında bir atak yapmak isteyebilirsiniz, sizi yoran şeylerden uzaklaşmak için yeni ideallere ve yeni heyecanlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu hafta genelinde iş konularınız önem kazanıyor, daha çok çalışmanız, daha çok üretmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Sevgi ve aşk konuları bu hafta Venüs ve Mars’ın uyumlu açısıyla yoluna giriyor, gerginlikler bitiyor, sükûnet ve huzur geliyor. Hafta sonu, Cumartesi günü gideceğiniz ortamlarda yeni arkadaşlar edinebilirsiniz, bu kişilerle sanki daha önceden tanışıyormuş hissine kapılabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (7-14 Ocak)

Sevgili Boğalar, ortaklarınızla ilgili şeyler gündeminizde olacak bu hafta. Aynı şeyleri düşünüyorsunuz belki ama uygulamada farklı şeyler denenmesi aranızdaki bağı zorluyor. Çözüm üretmeye çalışmalısınız. Hafta ortasında sizler için eğitim ve yurtdışı konuları öne çıkıyor. Sevgi ve aşk konularında özellikle bu haftayı iyi değerlendirmelisiniz, Venüs ve Mars uyumlu açıdalar gökyüzünde, küslükleri ve dargınlıkları bitirebilir, romantik yemekler organize edebilirsiniz. Bu uyumlu açı özelikle sağlık sorunları çeken Boğalar için güzel haberler getirecek. Hafta sonu gelmeden ise yeni bir iş için imza atabilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumları (7-14 Ocak)

Sevgili İkizler, aşk hayatınızda daha romantik ve eğlenceli olabilirsiniz. Eğer bir ilişki içindeyseniz, onu daha canlı hale getirmek sizin elinizde; yalnız olan İkizler için bu hafta çeşitli fırsatlar var.  Hafta başından itibaren Ay Kova burcunda hareket edecek, bu sizi gizemli konulara yöneltebilir, biraz geçmişi kurcalamak isteyebilirsiniz. Aşk ve sevgi konularında Perşembe gününü değerlendirebilirsiniz. Günlük tutmak, içinizden gelenleri kağıda dökmek isteyebilirsiniz. Venüs’ün Yay burcuna geçmesi, ilişki konusunda en şanslı dönemlerde olacağınızı vurgulayacak. İstediğiniz ne var ise bu dönemde sevdiklerinizden isteyin çünkü gerçekleşme ihtimali çok yüksek! Bunun dışında bu hafta uzaklardan gelecek birisi sizi sevindirecek. Veya alacağınız bir habere şaşıracaksınız.

Haftalık burç yorumları (7-14 Ocak)

Sevgili Yengeçler, ev veya ailenizle ilgili sorunları çözebilir,akrabalarınızla, çalışma arkadaşlarınızla aranızı yeniden düzeltebilirsiniz. Siz yalnız kalmaktan hoşlanmıyorsunuz ama bunun için biraz duygusal tepkilerden uzaklaşmak gerekiyor. Hafta başında tutulmanın etkisiyle eşiniz veya partneriniz sizin için kıymetli olacak, onu mutlu etmek için elinizden geleni yapmak isteyeceksiniz. Hafta boyunca aşk için uygun etkiler devrede; Venüs ve Mars uyumlu açıdalar. Venüs burç değiştirerek Yay burcuna geçiyor; günlük hayatınız yoğunlaşıyor ve bu sizi mutlu edecek. Hafta sonu ertelediğiniz bir ameliyat veya bir miras konusu gündeme gelebilir. Şimdiden uzak yerler için seyahat planları yapabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (7-14 Ocak)

Sevgili Aslanlar, aşk hayatınızda daha pratik ve geniş yelpazeden bakan biri olabilirsiniz isterseniz. Bir şeylerin geleneksel değil de farklı olması sizi mutlu ediyor. Bu anlamda hobilerinizi ve girdiğiniz ortamları biraz değiştirmek gerekebilir. Haftaya başlarken, iş ve kariyeriniz her şeyin üstüne çıkıyor, bazı önemli görüşmeler ve toplantılar için kolları sıvayabilirsiniz. Bu hafta genelinde Venüs-Mars güzel bir açıdalar ve aşk için özel bir anlam ifade ediyorlar. Sevdiğiniz kişiye sürpriz yapabilirsiniz. Hafta sonunda, bekar olan Aslanlar için yeni birisiyle tanışma fırsatı doğabilir, birliktelikleri olanlar için ise aşklarının yoluna girmesi her şeyden çok onları mutlu edebilir.

Haftalık burç yorumları (7-14 Ocak)

Sevgili Başaklar, ev işleri ve tüm sorumluluklar birikmiş durumda olabilir. Hangisine yetişeceğinizi bilemeyebilirsiniz. Çözüm odaklı olup, sıraya koymak ve aile bireyleri ile uzlaşmacı tavırlar sergilemek sizin için faydalı olacaktır. Hafta başında Ay Kova burcunda yer alacak. Çocuklarınızla birlikte keyifli bir hafta geçirebilir pek çok organizasyona katılabilirsiniz, evde el faaliyetleri yapabilirsiniz. Yeni hobiler edinmek, kurslara katılmak için uygun bir süreç sizlere. Perşembe günü aşk için güzel ve uyumlu bir atmosfer var gökyüzünde, sevgi adına adımlar atılabilir. Hafta sonu Ay’ın konumu sizler için yeni bir yaşamın kapılarını açacak, bazı şeyler için yeni başlangıçlar yapacaksınız.

Haftalık burç yorumları (7-14 Ocak)

Sevgili Teraziler, hayatınızdaki hedeflerinizi, önceliklerinizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bu hafta iletişim konularında bayağı bir yol kat ettiğinizi göreceksiniz. Uzlaşmacı ve uyumlu yapınız size daima kazandırıyor. Hafta başında Ay, Kova burcunda hareket edecek, ailenizle birlikte olmak ve onların sorunlarıyla ilgilenmek isteyeceksiniz. Perşembe günü aşk adına güzel bir gün, bunu mutlaka değerlendirmelisiniz. Hafta sonunda ise enerjiniz yükseliyor ve bu sizlere motivasyon sağlayacak, yeni başlangıçlar yapmanız konusunda sizi destekleyecek, özellikle sevdiğiniz kişiyle birlikte yeni başlangıçlar yeni ev, yeni bir çocuk fikri gündeme gelebilir.

Haftalık burç yorumları (7-14 Ocak)

Sevgili Akrepler, maddi konular gündeminizde olacak, iş konusunda daha yaratıcı olmak ve eleme yapmak sizler için önemli. Gereksizlerden sıyrılmanız lazım, bazı şeylerin boşa zaman kaybı olduğunu artık görmelisiniz. Hafta başında Ay Kova burcunda hareket edecek, bu zaman diliminde iletişiminiz artacak ve reklam, pazarlama konularında daha atak olacaksınız veya olmak isteyeceksiniz. Perşembe günü gökyüzünde aşk adına olumlu bir atmosfer var, Venüs ve Mars uyumlu açıdalar, sevgililer birbirine kavuşabilir, aşklar yeniden canlanabilir. Hafta sonu ailenizle evinizde olmak isteyeceksiniz, ev konuları, dekorasyon önerileri alacaksınız; bu sizler için yeni bir eve taşınma fikrini tetikleyecek.

Haftalık burç yorumları (7-14 Ocak)

Sevgili Yaylar, bu hafta enerjiniz yüksek ve kendinizi iyi hissediyorsunuz. Engellendiğini düşündüğünüz projeler, yeniden hayata geçebilir. Bir anda bir mutluluk gelip sizi bulabilir, buna ihtiyacınız olduğunu biliyorum. Hafta başında Ay Kova burcunda hareket edecek, bu süreçte bazı işlere, özellikle maddi konulara eğiliminiz artacak, paranızın kıymetini anlayacaksınız, tasarruf etmek isteyeceksiniz. Gereksiz alışverişten uzak durmaya çalışabilirsiniz. Perşembe günü aşk konularında olumlu bir gün olacak, hafta sonu  Cumartesi günü ise size kardeşlerden yana ne kadar şanslı olduğunuzu hatırlatacak bir durumla karşılaşacaksınız.

Haftalık burç yorumları (7-14 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, duygularınız çok güçlü ve duygusal davranışlar sergileyebilirsiniz. İnsanlar buna alışkın olmadığı için şaşırabilirler, içinize dönmek ve kendi kendinize kalmak, eskilere dalmak isteyebilirsiniz. Pazar günü sizin burcunuzda parçalı bir Güneş tutulması yaşandı; pek çok gezegen sizin burcunuzda hareket ediyor; disiplin, zorluk, mücadele, çok çalışmak, sorumlulukları üstlenmek hem zor hem de kolay gelecek, daha verimli çalışabilecek ve işlerinizi yoluna koyabileceksiniz. Israrcı ve disiplinli kişiliğiniz sayesinde olayları çözmede başarı sağlayacaksınız. Perşembe günü Venüs ve Mars uyumlu açısı sizleri de aşk adına güzel bir etkiye maruz bırakıyor. Hafta sonu ise para konularında rahatlama var.

Haftalık burç yorumları (7-14 Ocak)

Sevgili Kovalar, arkadaş çevrenizde başarınızı kıskananlar olabilir, aslında kıskanmak değil de imrenmek belki de bu. Onları belli bir alanda toplamış ve lider pozisyonuna siz geçmişsiniz, bu da hayliyle baskı yaratabilir. Pazar günü meydana gelen Güneş tutulması sizleri biraz yorgun hissettirebilir, plan program yapmaya haliniz olmayabilir. Kendinizi biraz bunalmış ve keyifsiz hissedebilirsiniz. Yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Fakat bu etkileri atmanız kolay olacak; ay sizin burcunuzda bu hafta! Dolayısıyla size güç kazandırıyor; Perşembe günü aşk hayatınız canlanıyor, Venüs ve Mars uyumlu açısı olacak gökyüzünde… Sevgi konularında adım atmak için ideal bir gün. Cumartesi ise yeni kararlar almanıza vesile olacak, özellikle aşk ve ilişki konusunda.

Haftalık burç yorumları (7-14 Ocak)

Sevgili Balıklar, önceden belirlediğiniz konular ve niyetlerden aldığınız sonuçlar sizi tatmin etmeye başlıyor. Akışına bıraktığınız konular, su akar yolunu bulur şeklinde yoluna girmişe benziyor. Bunu kutlamalısınız. Hafta ortasında Ay balık burcunda hareket edecek, arkadaşlarınızla hoş vakitler geçirmek, dışarıda yemekler yemek için uygun bir süreç. Perşembe günü aşk adına romantik ve etkileyici bir atmosfer var, bunu değerlendirebilirsiniz. Bu hafta genel anlamda eskileri bırakma konusunda ikna olacaksınız, geçmişi temizliyorsunuz ve arınma, meditasyon, yoga tarzı şeylere ilgi duyabilirsiniz. Hafta sonunda enerjiniz yükseliyor, hareketli ve coşkulu bir davete katılabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları (7-14 Ocak)
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog