İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (9-15 Ekim)

Bu hafta Jüpiter burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapıyor. Ay ise İkizler burcunda başlıyoruz haftaya. İletişim trafiği yüksek, tempolu bir hafta bizleri bekliyor. Şans ve bereket gezegeni Jüpiter’in bu geçişi bakalım burçları nasıl etkileyecek?

profil
Dolunay Karaca
09.10.2017
Haftalık burç yorumları (9-15 Ekim)

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, bu hafta İkizler burcunun enerjisiyle başlıyoruz. Ay ikizlerde hareket ediyor ve sizi iletişim konusunda destekliyor, yakın çevrenizle olan diyaloglarınız artıyor. Hafta ortasından itibaren Ay Yengeç burcuna geçiş yapacak. Evinizle ilgilenmek, çeşitli düzenlemeler yapmak, dekorasyon ve ev işlerinizi halletmek önemli hale geliyor. Evde arkadaşlarınızla beraber keyifli organizasyonlar yapabilir, büyük veya küçük aile yemekleri düzenleyebilir, eşinizin ve çocuklarınızın isteklerine zaman ayırabilirsiniz. Jüpiter’in Akrep burcuna geçmesi ile parasal konular önem kazanıyor. Ticari hayatınız her zamankinden çok daha iyi sonuçlar verebilir. Hafta başında karşıt açılar nedeniyle biraz endişelenmeye meyilli ve gergin bir hava yayıyor olabilirsiniz, ilerleyen günlerde daha sakin ve huzurlu olacağınız bir ruh hali sizleri bekliyor olacak.  İkili ilişkiler ve aşk konularında sevildiğinizi hissedeceğiniz bir hafta… Sevgiyle kalın, güzel bir hafta sizlerin olsun.

Haftalık burç yorumları (9-15 Ekim)

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, haftaya aşk dolu başlıyorsunuz. Aşk, evlilik, sevgi konularında yüzünüz gülmeye başlayacak. Jüpiter’in karşıt burcunuz Akrep burcuna geçişi sizi bu konularda baya şanslı kılıyor.  Fikirlerinizde etkin ve kalıcı olacaksınız. İkna kabiliyetiniz güçlenecek ve ticaret, iletişim kapasiteniz daha da artacak. Maddi alanda ise değişim ve yeni fikirlere açıksınız, haftanın ilk günleri bu alanda çalışmalar yapacak ilerleyen günlerde ise tanıtım, pazarlama, halkla ilişkiler konularında adımlar atacaksınız. Komşularınız ve kardeşlerinizle aranızda şifalandırıcı etkiler mevcut. Bazı problemleri aşmak yaralarınızı beraber sarmak adına güzel etkiler alıyor olacaksınız. Aileniz ve sevdikleriniz desteği sizlerle olacak. Onlarla keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Sağlıklı ve güzel bir hafta geçirmeniz dileğimle…

Haftalık burç yorumları (9-15 Ekim)

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, haftaya kendinizle ilgilenmek ve yeni kararlar almakla başlıyorsunuz. Meraklı, araştıran, yerinde duramayan enerjik bir yapınız var. Fakat bazen içinizde bazı şeyleri abarttığınızda sorunları kendi kendinize fazla büyüttüğünüz zamanlar olabiliyor. Kendinizle ve aile ilişkilerinizle ilgili olan bu konuları fazla abartmadan, sakince çözmeye çalışmalısınız. Hafta genelinde maddi imkanlarınız ve parasal alanda yapacağınız çalışmalar dikkat çekici. Bu alanda yeni fikir ve projeler planlayıp bunları hayatınıza geçirmek için efor harcayabilirsiniz. Jüpiter’in burç değiştirmesi Akrep burcuna geçmesi sağlık konularında hareketlilik yaşayacağınızı gösteriyor ama olumlu yönde! Hafta sonuna doğru duygularınızda daha olgun ve metanetli olup ikili ilişkilerinizi ve yakın çevre ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Aşk konuları her zamanki gibi gündeminizde fakat bu sefer daha çözüm odaklı ve dinlemeyi öğrenmiş bir şekilde yol alacaksınız. Bu da işinizi daha kolay halletmenize sebep olacak. Sağlıkla kalın ve güzel bir hafta sizlerle olsun.

Haftalık burç yorumları (9-15 Ekim)

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, haftaya biraz içe kapanık ve dağılmış bir enerjiyle başlamanız muhtemel eşinizle veya partnerinizle aranızda geçen bir konu canınızı sıkmış olabilir. Kendinizle ilgili daha önce fark etmediğiniz bir yönünüzle yüzleşmiş olabilirsiniz. Haftanın ortalarına doğru bu enerjiden sıyrılacak ve kendine güvenli, ılıman, sevgi dolu, anaç tavırlı, koruyan ve kollayan eski size döneceksiniz. Kişisel bakımlarınız yaptırabilir, yenilenme ve kabuğundan sıyrılma moduna geçebilirsiniz. Jüpiter’in Akrep burcuna geçişi su grubu olan sizleri olumlu etkiliyor ve her konuda size de şans getiriyor. Arkadaşlık konularında sizi daha aktif ve sosyal olmaya itiyor. Onlarla fikir birliği yapabilir, farklı düşüncelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru iddialı ve kendine güvenen bir şekilde para durumunuzu gözden geçirecek, maddi kazanım yollarınızı hedef alacaksınız. Aşk konularınız hafta sonunda çok daha iyi olacak. Sağlıklı ve güzel bir hafta geçirmeniz dileğimle.

Haftalık burç yorumları (9-15 Ekim)

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, bu hafta arkadaşlarınız ve onlardan gelen destek sayesinde parasal kazanımlarınızdaki artış haftaya damgasını vuruyor. Yoğun, koşturmalı bir hafta sizleri bekliyor, bu yoğunluktan sonra ise hafta ortasında biraz yorgun düşebilir ve dinlenmek için kendinize vakit ayırabilirsiniz. Jüpiter’in Akrep burcuna geçişi sizleri ev almak, ev değiştirmek konularında şanslı kılabilir, her türlü gayrimenkul konularda başarılı olabilirsiniz. Kendi çekirdek ailenizin de büyüdüğünü daha bir oturduğunu hissedebilirsiniz. Evinizde huzur bulacağınız bir yıl sizleri bekliyor. Hafta sonuna doğru Ay sizin burcunuza geçiyor ve Aslan burcu enerjisi sizi ve etrafınızdaki herkesi sarıyor. Spontane, çocuksu içi kıpır kıpır ateş elementi özellikleri sizi sarmalıyor, aşk hayatınızda hafta başında aldığınız olumsuz etkiler dağılarak yerini daha mutlu ve sağlıklı bir ilişkiye bırakıyor. Partnerinizle hafta sonu için güzel planlar yapabilir keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Güzel bir hafta olsun sizler için. 

Haftalık burç yorumları (9-15 Ekim)

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, haftaya işinize olan aşkınızla başlıyoruz diyebilirim. Kariyer planlarınız ve iş hayatınız sizler için önem taşıyor bu hafta. Jüpiter’in Akrep burcuna geçişi sizleri iletişim konusunda şanslı kılacak ve sizi yurtdışı bağlantıları, eğitim, öğretim, hukuksal konularla ilgilenmek için teşvik ediyor olacak. Bu dönemde fikirleriniz sabitleşirken, alacağınız kararlarda etkin rol oynamak isteyebilir ve olayları detaylarına inerek planlayabilirsiniz. Hafta ortasında daha fazla sosyal ortam ve koşullar gündeminize giriyor. Eşinizin veya partnerinizin maddi durumuyla ilgili çelişkili durumlar yaşanırken kendi aranızdaki uyum ve anlayış sayesinde bunların üstesinden geliyorsunuz. Hafta sonuna doğru tüm bu maddi ve kariyer gündemlerinden kaçmak istercesine sevdiğiniz insanlarla beraber evde baş başa vakit geçirebilir. Yalnız kalmayı tercih edebilir ve sakinliğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Güzel bir hafta olsun, sevgiyle ve sağlıkla kalın.

Haftalık burç yorumları (9-15 Ekim)

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, haftaya gayet olumlu başlamaya çalışsanız da  iş yerinizde oluşacak bir pürüz sizi üzebilir haftanın başlarında. Kariyer hayatınız, toplantılarınız, iş yaşamınız yoğun ve stresli geçerken aşk yaşamınızdaki olumlu enerjiler sizi mutlu tutuyor. Jüpiter’in Akrep  burcunda hareket ediyor olması maddi durumunuzu iyiye taşırken, ortaklaşa parasal hanenizdeki gelir gider tablonuz iyiye gidiyor. Kendi becerilerinizle bir takım işler kurabilirsiniz. Venüs’ün sizin hanenizde yer alıyor olması sizin için hem güzel hem de biraz sorunlu olabilir. Kendinizden fazla karşı tarafın isteklerini yerine getiriyor ve kendinizi isteklerinizi bastırıyor olabilirsiniz sevgili Teraziler. Bunun yanı sıra bazı Teraziler için durum gayet iyi gidiyor ve aşk hayatları bir adım daha önem kazanıyor. Hafta sonuna doğru ise sosyalleşmek adına yapacağınız organizasyonlar sizi motive edecek. Arkadaş çevrenizde parlayacak ve uzlaşmacı tavırlarınızla büyük beğeni toplayacaksınız. Sağlıklı ve mutlu bir hafta geçirmeniz dileklerimle.  

Haftalık burç yorumları (9-15 Ekim)

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, sezgileriniz güçlü ve oldukça yaratıcısınız bu hafta. Haftaya bu enerjilerle başlıyorsunuz ve yeni şeyler öğrenmek için adeta can atıyorsunuz. Evet, artık Jüpiter sizin burcunuza geçiyor. Şans gezegeni sizlere mutluluk, bereket, şifa katıyor. Bir yıl boyunca sizin burcunuzda kalacak. Bu yılı her konuda mutlaka değerlendirmelisiniz… Haftanın başlarında daha çok seyahat etmek, yurtdışı planlarınız, yurtdışı bağlantılı işleriniz öncelik kazanırken hafta ortasında tamamen iş yerinizde parlamak ve kariyer hedeflerinizle ilgilisiniz. Hafta sonuna doğru işyerinizde alacağınız bir terfi veya ödül sizi mutlu edecek. Arkadaşlarınız tarafından beğeni ve takdir toplayacaksınız. Fakat ikili ilişkilerde maddi sorunlardan kaynaklanan gerginliklere dikkat etmelisiniz. Sağlıklı ve güzel bir hafta geçirmeniz dileğimle.

Haftalık burç yorumları (9-15 Ekim)

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, ikili ilişkiler konusunda güçlü bir haftaya giriyorsunuz. Partnerinizle aranız iyimser ve karşılıklı anlayış çerçevesinde ilerliyor. Beraber bilgi edinmek, araştırma yapmak ve zihinsel aktivitelerle ilgilenmek açısından değerlendirebileceğiniz zamanlar var. Bundan iki taraf mutlu oluyor. Jüpiter Akrep geçişi günlük koşuşturmalarınız esnasında bir takım bilgi transferlerini tetikleyici nitelikte. Zaman zaman yalnız kalmak isteyebilir, kendinizi şarj edebilir, kötü bir alışkanlığınız varsa terk edebilirsiniz. İçiniz huzurla dolacaktır bu bir yıllık süreçte. Affetme enerjisi devreye girecek ve şifalanacaksınız…. Hafta ortası ve sonlarına doğru partnerinizle ortak kazanç konularınız gündeminize oturuyor. Yeni bir iş ortaklığı için anlaşma yapabilir, vergi, kredi, borç alım veya para çıkışlarınız olabilir. Bu süreçten sonra iş konularıyla ilgili küçük bir seyahatte söz konusu olabilir. Yeni insanlar tanımak hoşunuza gidecektir. Sevgiyle ve sağlıkla kalın. Keyifli bir hafta olsun.

Haftalık burç yorumları (9-15 Ekim)

 

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, sağlık konularına olan titizliğinizle  başlayacağınız haftada kollar omuzlar ve sinirsel bir takım gerilimler yaşamanız muhtemel… Hafta ortasına doğru daha bir rahatlayacak ve partnerinizle beraber keyifleneceksiniz. Sevdiğinizi ve sevildiğinizi hissedeceğiniz bir hafta olacak sizler için. Jüpiter’in Akrep burcunda hareket ediyor oluşu arkadaşlarınızla ilgili bir takım sorumlulukları da sizlere hatırlatacak. Arkadaşlık haneniz çoğalıyor, önemli insanlarla tanışabilir, umutlarınızı hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bugünlerde yeni bir zihinsel aktiviteyle uğraşmanız ve yeni bir hobi edinmeniz de olası tabii ki... Hafta sonuna doğru bilinmeyen bir takım sırlar ortaya çıkıyor sizler için. Yakın çevrenizde gelişen ve sizin bir haber olduğunuz şeyler açıklığa kavuşacak. Gene bu süreçte bir yakınınızın ameliyat olma durumu da gündeme gelebilir. Onlara gereken desteği vermek ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak önemli olduklarını hissettirebileceksiniz. Sağlıkla kalın ve güzel bir hafta olsun sizler için.

Haftalık burç yorumları (9-15 Ekim)

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, haftaya spontane, değişken ve iletişim yönü sağlam bir şekilde giriyorsunuz. Bu hafta Satürn ve Uranüs arasındaki üçgen açı sizi sıra dışı olana, farklı ve radikal olana doğru çekiyor. Düşüncelerinizde, tavırlarınızda tamamen bu enerji açığa çıkıyor. Haftanın başlarında günlük rutin işlerinizle ilgilenirken bir anda bu rutinden sıkılıp farklı olana ilgi göstermeye başlayabilir, yeni şeyler öğrenmek ve kendinizi keşfetmeye doğru adımlar atabilirsiniz. Jüpiter’in Akrep burcundaki hareketi sizi kariyer konularda fikir sahibi olmaya, araştırma yapmaya itebilir. İş hayatınızda parlayacağınız bir yıl sizleri bekliyor sevgili Kovalar. İstediğiniz iş alanını yaratabilir, konuşmalarınızda verimli olabilirsiniz. Aşk hayatınıza baktığımda hafta sonu yeni bir ilişkiye başlayabileceğiniz ortamlara girme şansınız artarken, özellikle bekar olan Kovalar hoşlandıkları kişiye açılma kararı alabilirler. Beraberlikleri olan Kovalar ise aşk hayatlarında son derece mutlu bir ilişki yaşıyor olacaklar. Sağlıkla ve sevgiyle kalın. Güzel bir hafta olsun sizler için.

 

Haftalık burç yorumları (9-15 Ekim)

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, bu haftaya başlarken biraz karamsar ve mutsuz bir havaya bürünebilirsiniz fakat en kısa zamanda eski neşenize döneceksiniz. İş ve özel hayatınızla ilgili dengeleme yapamamak ve sürekli arada kalmak sizi biraz yıprattı. Yoğun bir ev hayatı ve aynı şekilde yoğun ve sorumluluğu fazla olan bir iş hayatı ikisini bir arada yürütmek gerçekten zor belki ama her ikisine de yetecek enerjiye sahipsiniz. Biraz zamanlama konusunda problemler yaşıyor olabilirsiniz. Jüpiter’in  Akrep burcundaki hareketi su grubu olan sizleri olumlu yönde etkilerken her konuda rahatlama, ilerleme ve şans getirecek. Bu yıl kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Hafta ortasına doğru sizde üzerinizdeki rehaveti kaldıracak ve sevdiğinizle beraber romantik bir yemek yemeğe karar vereceksiniz. Hafta sonunda ise sağlık konularınız gündeminize oturacak, diyete başlamak ve yeme alışkanlıklarınızı tekrar kontrol etmek sizin için iyi olabilir sevgili Balıklar. Güzel ve keyifli bir hafta olması dileğimle.

Haftalık burç yorumları (9-15 Ekim)
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog