İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (9-15 Ocak)

Perşembe günü Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay burçları nasıl etkiliyor? Tüm sorularınızın cevaplarını haftalık burç yorumlarıyla Dolunay Karaca veriyor.

profil
Dolunay Karaca
10.01.2017
Haftalık burç yorumları (9-15 Ocak)

Sevgili Koçlar, iletişiminiz çok yoğun bir hafta, alacağınız haberler ise pek de iç açıcı olmayabilir. Olaylara farklı bir tarzda yaklaşmak isteyebilir, çözümü eskiyle yeniyi bir araya getirerek bulabilirsiniz. Eski sevgiliden mesaj var. Perşembe günü meydana gelecek olan Yengeç burcundaki dolunay ev hanenizde gerçekleşiyor. Bu alanda bitirilmesi veya tamamlanması gereken durumlar olabilir. Olaylara farklı yönden bakmaya çalışmalısınız. Gerginlikler ve tartışmalar sizi bir bitişe sürükleyebilir. İş ve ev arasında gelgit yaşayabilirsiniz. Kariyer hedeflerinizi büyük tutmak, aile içi sorun teşkil edebilir. Dengede kalmaya özen göstermelisiniz.

Haftalık burç yorumları (9-15 Ocak)

Sevgili Boğalar, parasal anlamda çıkmazda hissedebilirsiniz kendinizi, ödemeleriniz artabilir. Bu hafta sadece mantık ve rasyonel konular sizler için önem taşıyor, duygulara pek yer yok. Perşembe günü meydana gelecek olan Yengeç burcundaki dolunay, sizin iletişim hanenize denk düşüyor. Kardeşlerinizle ilgili bir olaya tanıklık edebilir, aranızda ufak bir sürtüşme yaşayabilirsiniz. Eğitim ve yurtdışı konular da bir takım pürüzler yaşayabilirsiniz. Bitirilmesi gereken ne varsa tamamlandığını hissedeceksiniz. İletişim konusunda gerginliklerden uzak durmanız gerekiyor.

Haftalık burç yorumları (9-15 Ocak)

Sevgili İkizler, kendinize dönük olduğunuz bir hafta, Merkür’ün düz harekete geçmesi sizi bir nebze rahatlattı. Fakat konuşmalarınızda hala mesafeli ve katı tutumunuz çevrenizi yoruyor. Uzaklardan alacağınız bir habere üzülebilirsiniz. Perşembe günü Yengeç burcunda bir dolunay meydana gelecek bu hafta ve sizi maddi konularda etkileyecek. Parasal anlamda bir işi bitirmek veya sonlandırmak, yerine yeni bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Beklemediğiniz yerden bir para alabilirsiniz. Maddi sorun yaşayan birileri için yardım eli uzatabilirsiniz. 

Haftalık burç yorumları (9-15 Ocak)

Sevgili Yengeçler, arkanızdan konuşulanlar bu hafta önünüze serilebilir, canınız sıkılabilir. Sevdiğiniz kişi büyük bir dönüşüm geçiriyor, kendi kendiyle kalmak istiyor, konuşmak istedikleri var ama cesaret edemiyor. Biraz zaman alabilir. Yengeç burcunda yani sizin burcunuzda Perşembe günü bir dolunay meydana gelecek; akla kara belli olacak bu hafta. Bazı şeyleri sonlandırmak tamamen ortadan kaldırmak ve sünger çekmek isteyebilirsiniz. Kendinizle de bir iç savaş veriyor olacaksınız bu dönemde. İkili ilişkilere dikkat çeken bir hafta! Karar zamanı sizler için.

Haftalık burç yorumları (9-15 Ocak)

Sevgili Aslanlar, günlük çalışma koşullarınızda değişiklik istiyorsanız tam zamanı, baskı yaratan durumlar size göre değil, bu şekilde devam etmek sağlığınızı zorlayabilir. Hobileriniz keyif aldığınız ortamlar, arkadaşlarınız size iyi gelecek. Perşembe günü Yengeç burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bazı alışkanlıklarınıza hoşça kal deme zamanı. Geçmişe bakmadan, önünüze bakma vakti sizler için. Arkanızdan konuşanlar çok oldu geçtiğimiz dönemde, bunları duymazdan gelmek sadece gülmek gerekiyor bazen.

Haftalık burç yorumları (9-15 Ocak)

Sevgili Başaklar, kendinizi güçlü hissettiğiniz bir gün. İş konusunda elinizi taşın altına koymayı başarıyorsunuz, mükemmeliyetçi yönününüz ise size zaman kaybettiriyor. Aşk konusunda yapmanız gereken ne varsa yaptınız, içiniz rahat. Perşembe günü Yengeç burcunda bir dolunay meydana gelecek. Sizin sosyal hanenize denk düşüyor. Arkadaşlarınız arasında bir eleme yapmak, arkadaş gruplarından bazılarını hayatınızdan çıkarmak isteyeceksiniz. Umutla başladığınız bir işin sonucunu almak üzeresiniz. Bir takım gerginliklere ise hazır olmanızda fayda var.

Haftalık burç yorumları (9-15 Ocak)

Sevgili Teraziler, bugün hayata iyi yönünden bakmayı tercih ediyorsunuz, iyimser ve olumlu davranışlarınız çevrenizdekileri etkiliyor. Huzur veren bir yapınız var, ev ve aile hayatınızdaki zorluklar sizi üzemiyor. Perşembe günü Yengeç burcunda bir dolunay yaşanacak bu hafta; sizlerin kariyer hanesine denk düşüyor. Patronlarıyla sorun yaşayanlar olabilir. Bir iş değişikliği, terfi, maaş konuları gündeme gelebilir. Hayata baktığınız pencere biraz değişiyor. Bazı şeyleri daha ciddiye almalısınız. Stresten uzaklaşmaya çalışın.

 

Haftalık burç yorumları (9-15 Ocak)

Sevgili Akrepler, içinizdeki yoğun manevi duygular bugün su yüzüne çıkıyor. Sevgi ve aşka olan inancınızı, iyi niyete olan inancınızı kaybetmediğinizi herkese göstermek istiyorsunuz. Ödemeler konusunda ise zorlanmalar var. Perşembe günü bir dolunay meydana gelecek. Sizlerin eğitim konularında bir sonlanma yaşayacağınızı söyleyebilirim. Uzak yerler, yurtdışı, medya, basın, yayın konuları da gündemde olacak. Uzak akrabalarla ilgili haberler canınızı sıkabilir. Belki oralardan buraya geri dönüş haberleri olabilir. Veya siz taşınmak istiyor olabilirsiniz. 

Haftalık burç yorumları (9-15 Ocak)

Sevgili Yaylar, zor bir haftaya başlıyorsunuz. Konuşmalarınız anlaşılmıyor, çevreniz sizin üstünüze geliyor, sevdikleriniz uzaklarda; parasal anlamda bir dönüşüme ihtiyacınız var, yapacağınız işlerde mantıkla hareket etmeye çalışmalısınız. Perşembe günü Yengeç burcunda bir dolunay meydana gelecek. Ortaklıklarla ilgili bir konuyu bitirebilirsiniz. Bir projeyi tamamlamak veya bir ödemeyi gerçekleştirmek gibi durumlarınız var. Bir ameliyat erteleme yaşandıysa bunun için bir karar alınabilir. Kredi çekmek ise aklınızdan geçiyor fakat sonra nasıl ödeyeceğiniz konusu bir stres yaratıyor.

Haftalık burç yorumları (9-15 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, aşk ve sevgi konularında şanslı olduğunuz bir gün. Kendinize gerçekten güven duyacaksınız, güçlü ve lider hissedeceksiniz. Değiştirilmesi gerekenler için ise farklı bir yol deneyerek başarıya ulaşacaksınız bu hafta. Perşembe günü karşıt burcunuz Yengeç burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu haftanın en önemli vurgusu bu dolunay olacak. Sizin için de kritik bir dolunay bu. Bazı stresler ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Olumsuzluklar için karamsarlık yerine farkındalık daha yerinde bir seçim olacaktır. İkili ilişkilere dikkat!

Haftalık burç yorumları (9-15 Ocak)

Sevgili Kovalar, evdeki hesap çarşıya uymuyor bu hafta sizler için, yapmanız gerekenlerle kazandıklarınız örtüşmüyor. Eleme yapmalı ve yapılacaklar listesini yeniden gözden geçirmelisiniz. Sevdiğiniz kişi sizden uzaklaşmış durumda. Perşembe günü meydana gelecek olan dolunayda, bazı konuları tekrar gözden geçirmeye karar vereceksiniz. Özellikle iş arkadaşlarınız, ofis ortamı veya gününüzü her nerde geçiriyorsanız çoğunlukla orayla ilgili bir takım değişiklikler gündemde olacak. Meditasyon tarzı şeyleri denemek rahatlamanıza ve rutin işlerinizin daha kolay üstesinden gelebilmek adına iyi bir fikir olabilir. 

Haftalık burç yorumları (9-15 Ocak)

Sevgili Balıklar, şifacı yönünüzü ortaya koyduğunuz bir hafta. Kendi yaralarınızı sarmak, başkalarına yardım etmek ilk amacınız. Kadersel bir takım dönüşümler içerisindesiniz. Zamana bırakmayı tercih etmeyin, kalkın ve bir şeyler yapın. Perşembe günü Yengeç burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunay sizlerin çocuk evine denk düşüyor. Bekar olan Balıklar heyecan yapmasın, onlar için aşk hanesi oluyor bu hane. Hobiler, keyif aldığınız şeyler, aktiviteler hanesi… Bu konularda bir sonlanma ve bitiş yaşanabilir. Bazı şeyleri artık yapmak istemeyebilirsiniz. Çocukları olanlar ise onlarla ilgili sorunlarla ilgilenmek durumunda kalacaklar. Bazı kararlar alacaklar.

Haftalık burç yorumları (9-15 Ocak)
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog