İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (9-15 Temmuz)

Ay Boğa burcunda Pazartesi günü boyunca. Venüs bu hafta yer değiştirerek Başak burcuna geçiş yapıyor. Cuma ise büyük gün, Yengeç burcunda Güneş tutulması meydana geliyor!

profil
Dolunay Karaca
09.07.2018
Haftalık burç yorumları (9-15 Temmuz)

Sevgili Koçlar, para akışınızı düzenlemeye çalışıp, iş konularında atılım yapmak isteyeceksiniz. Venüs’ün yer değiştirmesi sizlerin sağlık alanını ilgilendiriyor. Bu konuda iyileşme, sağlıklı beslenme ve sporu hayat tarzı ediniyorsunuz. Cuma günü meydana gelecek olan Güneş tutulması ile sadece bu hafta değil bir yıla yayılan bir olgu. Ev, aile, yuva temalarında köklü bir değişim yaşanacak. Bununla birlikte bir güzellik gelip sizi bulacak. Bekarlar artık evlilik için karar verecekler. Evli olanlar evini yenilemek, yuvasındaki huzuru yakalamak adına çalışacaklar.

 

Haftalık burç yorumları (9-15 Temmuz)

Sevgili Boğalar, haftaya Ay sizin burcunuzda başlıyoruz. Kendinize olan güveniniz yerinde, güçlü ve hırslısınız. İsteklerinizi yapmak için planlarınız var. Venüs’ün yer değiştirmesi aşk hayatınıza canlılık katıyor. Konuşmalarınızda daha detaycı ve ince eleyip sık dokuyan tavırdasınız. Cuma günü Yengeç burcundaki tutulmayla birlikte yakın çevrenizle birlikte yeni bir yapılanmaya gidiyorsunuz. Arkadaşlarınız daha fazla önem teşkil edecek hayatınızda. Karar alırken kendi bildiğinizden çok onlara güvenip yol alacaksınız. Ticari konularda, yazı yazmak, çeviri yapmak, pazarlama, reklam konularında atak ve girişken olacaksınız. Aslında daha önce bu konularda eksiklikler yaşadığınızı fark edeceksiniz.

Haftalık burç yorumları (9-15 Temmuz)

Sevgili İkizler, haftaya motivasyonunuz düşük başlamış olabilirsiniz. Biraz geri planda kalmış gibi hissedebilirsiniz kendinizi. Salı gününden itibaren çok daha keyifleniyorsunuz ve önünüze, kendi işinize gücünüze bakıyorsunuz. Venüs’ün yer değiştirmesi ile ev ve aile konularında düzene ve disipline ihtiyaç duyabilirsiniz. Emlak konularıyla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cuma günü Yengeç burcunun 20 derecesinde bir Güneş tutulması meydana gelecek. Bu tutulma sizler için para ve maddiyat temasını vurgulayacak. Somut, elle tutulur işlere imza atmanızı sağlayacak. Var olan işinizden memnun değilseniz, değiştirmek dönüştürmek yenilenmek için uygun bir süreç.

 

Haftalık burç yorumları (9-15 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, haftaya sosyal konularla ilgilenerek başladınız. Daha farklı gruplara girmeniz gerektiğini öngördünüz ve arkadaşlıklarla ilgili yeni tutumlar tavırlar geliştiriyorsunuz. Bu hafta sizler için ekstra önemli çünkü burcunuzda bir Güneş tutulması meydana geliyor. Onun öncesinde Venüs yer değiştirip Başak burcunda hareket etmeye başlıyor. Kardeşlerinizle aranızdaki diyalog iyileşiyor, eski neşenize dönüyorsunuz. Güneş tutulmasına gelecek olursam; karşısında Plüton yer alıyor. Dengelerinizi yerinden oynatabilir, olmayacak dediğiniz bir şey gerçekleşebilir ama hemen korkmayın çünkü Güneş tutulmaları kötülük barındırmaz. Yeniay enerjisi içerir yani yeni tohumlar atmayı, yenilenmeyi hedefler ve hayrınıza gelişecek olaylara damga vurur.

 

Haftalık burç yorumları (9-15 Temmuz)

Sevgili Aslanlar, Ay Boğa burcunda başlıyoruz haftaya, iş toplantıları yoğun bir gündemden sonra koşuşturmalarınız devam edecek hafta boyunca. Bu esnada kendinizi göstermek, ilan etmek, yeni pazarlama teknikleri de hayatınıza renk katacak. Venüs’ün Başak burcundaki seyahati esnasında iş ve para dengenizi oturtacaksınız. Cuma günü ise Yengeç burcunda bir tutulma meydana geliyor. Sizler için biraz etkileri farklı bu konunun çünkü sizin 12. evinizde yani arka planınızda kalıyor. Kendinizi gösteremediğiniz sözünüzün geçmediği yani çalışmadığınız yerden geliyor sorular! Güneş tutulmaları yenilik habercisidir aslında yani endişe etmenize gerek yok sadece biraz sabrınız sınanacak ve düşmanlarınızla ilgili, arkanızdan iş çevirenlerle ilgili artık farklı bir tavır takınacaksınız. Belki de onları kendi kötülükleri ile kendi hallerine bırakıp sadece acıyacaksınız.

 

Haftalık burç yorumları (9-15 Temmuz)

Sevgili Başaklar, haftaya Ay Boğa burcunda başladılar. Sevgi zarafet sanat konularındaki başarınız oldukça artacak. İlginizi daha çok estetik konulara verebilirsiniz. Hayata baktığınız kapı daha farklı açılabilir. Venüs ise sizin burcunuza geçiş yapıyor. Kılık kıyafet, alışveriş gibi konularda titizlenmek, gardırobunuzu yenilemek, dış güzelliğinize önem vermek gündeminizde olacak. Cuma günü çok önemli bir tutulma meydana geliyor. Yengeç burcundaki bu tutulma ile arkadaşlık, sosyal projeler, maaş artışı, terfi gibi tüm istekleriniz gerçekleşmek üzere ayağa kalkıyor sanki. Yenilenerek, dönüşerek bir takım adımlar atıyorsunuz. Yeni çevrelere girmek isteyecek ve eskiye ait ne varsa sileceksiniz.

 

 

Haftalık burç yorumları (9-15 Temmuz)

Sevgili Teraziler, Ay Boğa burcunda başlıyoruz yeni haftaya. Venüs ise sizlerin yönetici gezegeniniz Başak burcuna geçiş yapıyor. Eleştirel ve biraz da sabırsız bir tavır takınıyor olabilirsiniz bu hafta. Meraklı ve endişeli olduğunuz konularda ise yeni bilgilere ulaşabilirsiniz. Gizli bir aşk ilişkisine ise kesinlikle göz kırpmamalısınız bu süreçte. Cuma günü Yengeç burcunda bir tutulma meydana geliyor. Bu tutulma siz öncü burçları daha fazla etkileyecek. Köşe evinizde gerçekleşen bu tutulma özellikle iş ve kariyer hanenize etki yapacak. Yeni bir kariyer hedefi, yurtdışı planları, daha fazla kazanç ve kendi kendinize yetebilme konusunda uyarılar alacaksınız bu tutulmayla beraber. Bunun yanı sıra yenilik habercisi olan Güneş tutulması annelik yapma isteğinizi de kabartıyor veya ebeveynlerinizle olan ilişkinize yeni bir sayfa sunuyor.

 

Haftalık burç yorumları (9-15 Temmuz)

Sevgili Akrepler, Ay Boğa burcunda başlıyoruz haftaya sizlerin karşıt burcu olan Boğa’daki Ay size ve ilişkinize renk katıyor. Aşk ve ilişkiler adına güzel bir haftaya giriş yaptınız. Sevdiğiniz kişi sizinle çok daha ilgili ve beklentinizi karşılıyor. Fazla alınganlık yaparak aslında sizler işleri biraz zorluyorsunuz. Venüs bu hafta Başak burcuna geçiş yapacak; gezmek, eğlenmek, yeni aktiviteler, tatil planları için uygun bir zamana giriyorsunuz. Cuma günü ise Yengeç burcundaki tutulma; sizlerin seyahat, yurtdışı, eğitim, din, felsefe, reklam, sanat alanında olacak. Bu konuların hepsi için dönüştürücü güce sahip olacaksınız. Belki yeni bir yere taşınmak ve hayata artık farklı gözlerle bakmanın zamanı gelmiştir sizin için.

 

Haftalık burç yorumları (9-15 Temmuz)

Sevgili Yaylar, bu haftaya Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Yeni haftanın gündemi oldukça yoğun. Malum bu hafta bir tutulma var gökyüzünde. Venüs ise burç değiştiriyor ve Başak burcuna geçiş yapıyor. Bu durumda sizi seven insanlar sarıyor etrafınızı, kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Toplum önünde fark edilmek ve kendinizi göstermek için yapacağınız konuşmalar ilgi çekiyor. Cuma günü meydana gelecek olan tutulma ise sizin krediler, faizler, borç yapılandırması, ortaklaşa işler, ortaklı gelirlerle alakalı konularınızı canlandırıyor. Bu işlerdeki girişimlerinize farklı bir tutumda yaklaşıyorsunuz belki bir ortak çalışma yaparak, yeni bir iş deneyimi yaşayabilir veya borç kapatma konusunda bir uzmandan yardım alabilirsiniz. Eşiniz var ise onun gelirinde güçlü bir değişim ve dönüşüm yaşanabilir, ikiniz için de hayırlı olacak bir gelişme bu.

Haftalık burç yorumları (9-15 Temmuz)

Sevgili Oğlaklar, bu hafta Ay Boğa burcunda başlıyoruz haftaya, yeni aşklar flörtler ve arkadaşlıklarda yenilikler yapmanızın zamanı… Var olan ilişkinizde ise ciddi kararlar alabilirsiniz. Aşk adına olumlu bir sürece giriyorsunuz. Duygularınızı belli edemeyen sizler için daha yakın ve samimi tavırlar geliştirmeniz de olasılıklar arasında. Venüs burç değiştiriyor. Bu durum sizin seyahat alanınızı hareketlendirecek daha sık gezi programları yapmanızı ve kendinizi dinlendirmenizi tavsiye ediyorum. Güneş tutulması evlilik hanenizde meydana geliyor. Evlenmek artık şart oldu. Bu konuda girişimlere girmeli ve bu kararı bir an önce hayata geçirmeye çalışmalısınız. İlişkisi olanlar için mutlu ve sağlıklı bir dönem çünkü bazı yanlışlar tamir edilecek ve yeniden yapılanacak.

 

Haftalık burç yorumları (9-15 Temmuz)

Sevgili Kovalar, bu hafta Ay Boğa da başlıyoruz. Aile içinde güzel ve keyifli buluşmalar, organizasyonlar var. Aktif ve yoğunsunuz. Emlak işleri ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Venüs yer değiştiriyor ve Başak burcuna geçiyor. Ortaklaşa projeler bu süreçte kar getirecek size; borç ve kredi durumlarınız varsa onlar için ödeme kolaylıkları olacak. Elinize beklemediğiniz para dönüşleri olabilir. Cuma günü ise Yengeç burcunda bir tutulma yaşanacak. Bu tutulma ile diyet, spor, sağlıklı beslenme gibi hayatın olmazsa olmazları sizler için önem taşıyacak. Günlük rutinleriniz değişecek ve kendinize ait yeni kararlar alarak yola devam edeceksiniz. Bu zaman kadar yaptığınız şeyleri bırakıp, yerine yenilerini katmanın zamanı çoktan geldi de geçiyor sizler için. Yeni farkındalıklar kazanacağınız bir sürece giriyorsunuz.

 

 

Haftalık burç yorumları (9-15 Temmuz)

Sevgili Balıklar, bu hafta Ay Boğa burcunda başlıyoruz, sanatla, estetikle, güzellikle karşılayacağımız bir hafta bu… İştahınız kabarabilir, yeni tatlar keşfetmenin zevkine varabilirsiniz. Venüs ise yer değiştirerek Başak burcuna geçiyor. Aşk adına evlilik adına, sevdiğinizle barışmak adına olumlu etkiler altındasınız. Ne mutlu ki hisleriniz karşılıklı ve birlikteliğinizin tadını çıkarıyorsunuz. Konuşmalarınız ılıman ve anlayışlı geçecek. Tutulmanın etkisi ile bekar olan Balıklar da kendilerine anlaşabildikleri, karşılıklı sevgi görebilecekleri birini buluyorlar. Bu tutulma ile bekar Balık kalmayacak diyebilirim. Çocuklar konusunda ise yeni kararlar alınıyor.

 

Haftalık burç yorumları (9-15 Temmuz)
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog