İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Mart ayında burçları neler bekliyor?

Bu ay 11 Mart'ta sonlanacak olan Merkür retrosu ve ardından beklenen Başak dolunayının etkisindeyiz. Astrolog Dolunay Karaca yıldız hareketlerini yorumladı.

profil
Dolunay Karaca
05.03.2020
Mart ayında burçları neler bekliyor?

Sevgili Koçlar, Mart ayı sizler için enerji doldurma ayı; çünkü bu ay sonu Güneş sizin burcunuza geçiş yapacak ve sizleri hareketlendirecek. Merkür retrosu ve Başak burcundaki dolunay; bu ay günlük işlerinizi yoluna koymak, aşk meşk konularında da ciddiyetinizi korumak için sizi uyarıyor. Arkanızdan dönen dolaplar, bir bir önünüze seriliyor.


Sevgili Boğalar, Güneş’in Balık burçları için parlaması sizleri sosyal ve romantik yapıyor! Aşk, ilişki, arkadaşlıklar, organizasyonlar hepsi yoğun hepsi telaşlı… Merkür retrosu ve Başak dolunayı ise bu ay sizleri çocuklar, hobiler, riskli yatırımlar, flörtler konularında sınayabilir. Aşk sandıklarınız sizi yanıltmasın.


Sevgili İkizler, bu ay tempolu fakat geçmişe dönük konuların önünüze tekrar tekrar serildiği bir ay; yönetici gezegeniniz Merkür retro yapıyor. Sizler iş ve kariyer hanenizde; evlilik ve aile konularında elinizi taşın altına koymalı; nerelerde hata yapıldığını kontrol etmeli, yolları değiştirmelisiniz. 


Sevgili Yengeçler, Mart ayı bakış açınızı değiştirmek, olaylara farklı yönlerden empati yaparak bakmak için ideal bir ay. Rüyalarınızdan mesajlar alacağınız özel bir ay sizler için. Merkür retrosu ve Başak burcundaki dolunayla iletişim tarzınız ve konuşmalarınız yanlış anlaşılıyor. Kardeşler ve yakın çevre ile sınırlar çizilmeli aranızda.


Sevgili Aslanlar, Mart ayı sizler için ortaklık kurmak, yatırım yapmak, ödemeler için fırsatlar yakalamak ve miras konularınız varsa bu alanda netleşmek için uygun. Bu ay Merkür retrosu Balık burcunda devrede; Başak dolunayı ise aya damga vuruyor; maddiyat, parasal mevzular, ödemeler çok önemli. 


Sevgili Başaklar, bu ay majör etkilere sahip sizler için, özellikle ilişkilerde netlik istiyorsunuz artık; Güneş karşıt burç Balık’ta! Yöneticiniz Merkür ise retro yapıyor; kafanız karışık, belirsizlikler stres yaratabilir; netlik isteseniz de bu ay ilişkiler netleşemiyor… Bir ileri iki geri adım atacağınız bir aydasınız. Karar vermelisiniz.


Sevgili Teraziler, Mart ayı boyunca sizler için rutin ve monoton gelişmeler var. Günlük koşuşturmalarınız, ofis işleri, gün içerisinde yapılacaklar listesi derken yoğunsunuz ve bu yoğunluğun düzenlenmesi gerekmekte. Başak burcundaki dolunay ve devrede olan Merkür retrosu ‘sonra yaparım’ diyerek ertelediğiniz her şeyi ‘hadi yap artık’ dedirtecek.


Sevgili Akrepler, Mart ayı romantikleşmek, aşkta derinlere inmek, sahiplenmek ve korumak için ideal bir ay sizler için. Güneş sizler gibi su grubundan olan Balık’ta! Fakat retrolar ve Başak dolunayı ile sosyal arkadaşlık konuları, ilişkiler biraz agresifleşebilir. Bunu minimuma indirmek için baskıdan ve kıskançlıktan vazgeçmelisiniz. 


Sevgili Yaylar; bu ay aileniz sizler için önemli ve özel. Onlarla ilgilenmek, dertlerine ortak olmak, sorumluluk almak için uygun. Ev taşımak, yer değiştirmek, ofis taşımak, emlak konuları da gündemde olacak. Bazı Yaylar için evlilik sinyalleri, eski sevgililerden dönüşler var.


Sevgili Oğlaklar; ticaret, pazarlama, reklam, halkla ilişkiler, yakın çevre diyaloglar, komşular, akrabalar, kardeşler… Hepsi bu ay gündeminizde. Güneş Balık burcunda parlarken; devrede olan Merkür retrosu ve Başak dolunayı ile bu alanlarda eski konuları tekrar ele almak, dönüp kontrol etmek gerekebilir. Elektronik aletlerde problemler, yazışmalarda sorunlar çıkabilir. 


Sevgili Kovalar, bu ay ‘parasal anlamda daha farklı ne yapabilirim?’ diyeceğiniz bir ay. Maddi konuları kafaya takacaksınız. Eskiden aklınızda olan, hayata geçiremediğiniz bir projenizin oluşumuna şahitlik etmek de cabası. Aşk ve sevgi konularındansa, yaratıcılık ve soyut kavramlarda ideallerinize ulaşacağınız bir dönem.


Sevgili Balıklar, bu ay sizlerin ayı; Merkür burcunuzda retro yapıyor ve karşıt burcunuzda dolunay var. Dezavantajlarınız olsa da olumlu yanların daha fazla olacağı bir ay sizler için. Evlilik, ciddi adımlar, nişan, söz gibi ilişki adına kararlar almak isteyebilirsiniz. Merkür retrosunda ise barışmalar, geri dönüşler mevcut fakat acele karar almayın yine de bu ay!


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog