MODA - ALIŞ - VERİŞ

Fendi Baget’inizi kendiniz tasarlayın

Fendi’nin ünlü Baget çantası, Noel’e özel olarak Baguette Holiday Edition adıyla yeniden yorumlandı. 31 Aralık’a kadar dünya çapındaki 12 Fendi mağazasında satışa sunulan bu özel çantayı, seçeceğiniz tokalarla kişiselleştirebilmek mümkün

Fendi Baget’inizi kendiniz tasarlayın

Fendi, ünlü çantası Baget’in Noel için hazırlanan Baguette Holiday Edition modelinin tanıtımını 2 Aralık'ta yaptı. Dünyanın dört bir yanındaki seçkin 12 Fendi mağazası, 31 Aralık’a kadar, sipariş üzerine hazırlama hizmetiyle, anında ve benzersiz kişiselleştirmeye olanak tanıyan en yeni Baget özel projesine ev sahipliği yapacak.

Bir Fendi simgesi olan Baget çanta, 1997 yılında Fendi Aksesuar ve Erkek Giyim Sanat Direktörü Silvia Venturini Fendi tarafından tasarlandı. Kısa süre içinde kadınlar için olmazsa olmaz haline gelen Baget; kol altında taşınan uzun şekli ve ön kapatma tokası olarak FF logosu ile tanınıyor.

Baguette Holiday Edition’ın Fendi tokası, değiştirilebilir manyetik sırt sayesinde çantanın kişiselleştirilmesinin kahramanı olacak. Tokanın ana hatları ve iç kısmı için farklı malzeme ve renk seçme imkanı ile tokanın sayısız versiyonu mevcut olacak. Düz ve renkli kristaller, mermer baskılar müşterilere sunulan seçenekler arasında.

Özelleştirme seçeneği, her biri dört renkte hazırlanan üç benzersiz Baget çeşidi için sunulacak. Değiştirilebilir tokalar, müşterilerin Baget çantanın kendi benzersiz versiyonlarını denemelerine ve bunu yaparken eğlenmelerine olanak tanıyacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler