MODA - ALIŞ - VERİŞ

Hush Puppies’in yeni koleksiyonunun ilham kaynağı Elvis Presley

Austin Butler’ın başrolünü oynadığı ‘Elvis’ filmiyle yeniden gündemde olan efsanevi müzisyen Elvis Presley, ölümünden yıllar sonra modaya ilham vermeye devam ediyor. Hush Puppies’in Elvis Presley’den ilham alarak hazırladığı Hush Puppies x Elvis koleksiyonu retro tarzda unisex Oxford ve Loafer ayakkabılar yer alıyor

Hush Puppies’in yeni koleksiyonunun ilham kaynağı Elvis Presley

Hush Puppies, vintage stili modern bir dokunuşla geri getiriyor. Amerikan ayakkabı markası; geçtiğimiz günlerde, Warner Bros. Pictures'ın Austin Butler'ın başrolde olduğu yeni biyografik filmi ‘Elvis'in onuruna Elvis Presley'den ilham alan bir koleksiyon çıkardı.

Hush Puppies x Elvis adını taşıyan koleksiyon, 1950'lerin modasını retro tarzda çeşitli unisex Oxford ve Loafer ayakkabılarla yeniden canlandırıyor.

Hush Puppies Pazarlama ve e-Ticaret Başkan Yardımcısı Brett Parent yaptığı açıklamada, “Hush Puppies, otantik bir Amerikan mirasına dayanan klasik, gündelik tarzı özetliyor. Elvis Presley, bu sıradan havalılığı somutlaştırdı. Warner Bros. Pictures'ın destansı büyük ekran draması ‘Elvis'in lansmanını kutlamak için özel olarak hazırlanmış bir ayakkabı koleksiyonuyla, efsanevi müzisyenin cesur stilini geri getirmekten heyecan duyuyoruz."

Elvis koleksiyonu üç farklı renk ve siluete sahip: Showtime deri, mavi süet ve Hawaiian Sunset süet. Her bir çift 134.95 dolardan satılan ayakkabılar, Hush Puppies web sitesinden satın alınabiliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler