MODA - ALIŞ - VERİŞ

Jimmy Choo’dan Sailor Moon’un 30’uncu yılına özel çizme

Ünlü ayakkabı markası Jimmy Choo, Japon anime serisi Sailor Moon’un 30’uncu yılına özel bir çizme hazırladı. Her bir çifti yaklaşık 19 bin Swarovski kristalliyle kaplanan fuşya rengi çizmeler, 15 Eylül’e kadar sipariş edilebilecek ve 2023 Şubat’ında teslim edilecek

Jimmy Choo’dan Sailor Moon’un 30’uncu yılına özel çizme

Dünyaca ünlü anime serisi Sailor Moon’un 30’uncu yılı ünlü markalarla yapılan iş birlikleri ile kutlanmaya devam ediyor. Son olarak da lüks ayakkabı markası Jimmy Choo, ikonik anime serisinden ilham alan ve sınırlı sayıda üretilecek bir çift çizme yaratmak için Sailor Moon Franchise ile güçlerini birleştirdi.

Her bir çiftin yaklaşık 19.000 Swarovski kristali ile kaplandığı çizme, Sailor Moon'un dönüşüm görünümünü yansıtıyor. Fuşya renkli çizme, Jimmy Choo'nun klasik ayakkabılarının orijinal görünümünü koruyan 10 cm yüksekliğindeki topuğa ek olarak üst kısmında ay motifi ile tamamlanmış.

Jimmy Choo, Sailor Moon’un 30’uncu yılını kutlamak amacıyla çizmelerin bir çiftini Tokyo Roppongi'deki Mori Sanat Müzesi'nde sergiliyor.

Sailor Moon x Jimmy Choo botları, 1 Temmuz'dan 15 Eylül'e kadar, yaklaşık 15.000 dolardan sınırlı sayıda sipariş edilebiliyor. Sevkiyat Şubat 2023 için planlanıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler