MODA - ALIŞ - VERİŞ

MIU MIU L’ÉTÉ koleksiyonu iç çamaşırlarının cazibesinden ilham alıyor

Sportif olduğu kadar seksi, çıplak olduğu kadar giyinik Miu Miu L’Été koleksiyonu; dış giyim olarak giyilen iç çamaşırların cazibesinden, erkek giyimin hassas dikiş stilinden ve spor giyimin rahatlığından ilham alıyor

MIU MIU L’ÉTÉ koleksiyonu iç çamaşırlarının cazibesinden ilham alıyor

Arındırılmış modern bir dolabı simgeleyen Miu Miu L’Été koleksiyonuunda nötr tonlarda ve ışıltılı metalik renginde kroşe kazaklar ve tül slipler, imza logolu braletler ve külotlarla yan yana geliyor.

Gömlekler elastik bel bantlarıyla vücudu rahat bir şekilde sarıyor, kullanılan gök mavisi ve haki tonları ise adeta maskülenite ve feminite tezatlığı oluşturuyor. Koleksiyondaki parçaların orantılarıyla oynanarak gömlekler, ceketler, mikro etekler ve şortlar kısaltılarak gövde vurgulanıyor ve bacak boyu uzatılıyor. Çöldeki kum rengini andıran bej tonlarındaki safari elbiseleri, ceketler ve yırtmaçlı etekler, Miu Miu adının işlendiği sade pamuklu jarse atletlerle eşleşiyor. Çizgili örgü kazaklar ve işlenmemiş kotlar küstah bir hava yaratırken crop bomber ceketlerin ortası açık bırakılıyor ve tüvit takımlar en aza indirilerek burjuvaziyle cesareti dengeliyor.

Miu Miu L’Été Koleksiyonu’na ikonik Miu Wander da dahil olmak üzere; havadar plaj şapkaları, deri çizmeler ve matelassé deri çantalarla hem fonksiyonel, hem de modaya uygun bir görünüm ekleniyor.

Sportif olduğu kadar seksi, çıplak olduğu kadar giyinik Miu Miu L’Été koleksiyonu hem görünüşte hem de kalpte net, kendinden emin ve yeni.

Önceki ve Sonraki
Haberler