MODA - ALIŞ - VERİŞ

Paul Smith ve Porter’dan erkeklere özel çantalar

İngiliz erkek giyim markası Paul Smith ile Japon bavul markası Porter iş birliği ile ortaya çıkan çanta koleksiyonu, erkeklerin giyimini renklendirmeye aday. Koleksiyon, 16 Şubat’ta satışa çıkıyor

Paul Smith ve Porter’dan erkeklere özel çantalar

İngiliz moda markası Paul Smith, 2022 ilkbahar/yaz sezonu için yeni bir çanta ve aksesuar koleksiyonu hazırlamak üzere Japon bavul markası Porter ile iş birliği yaptı. Çanta koleksiyonu, Porter’ın ikonik şekillerini, Paul Smith’in imza renkleri ve çizgileriyle bir araya getiriyor. Koleksiyon ilk olarak Haziran 2021’de Paul Smith’in ilkbahar/yaz 2022 erkek defilesinde sunuldu.

Çantalar, Porter’ın imzası olan, hafif bir his ve dayanıklılığa sahip orijinal naylon kumaştan üretildi. Bu özel iş birliği, tümü Paul Smith’in ögeleriyle yeniden işlenmiş el çantası, spor omuz çantası ve cüzdanlar da dahil olmak üzere klasik Porter ögelerini içeriyor. Koleksiyondaki renk paletinde ilk olarak; Paul Smith’in doğal ve yumuşak renklerini temsil eden, koyu çizgilerle kombinlenen yeşil ve mavinin organik tonları dikkat çekiyor. Çantaların ön tarafına yerleştirilen Porter ve Paul Smith logoları, iki marka arasındaki yakın ortaklığı güçlendiriyor.

Paul Smith + Porter koleksiyonu, çevrimiçi olarak ve seçili Paul Smith ve Porter mağazalarında 16 Şubat’tan itibaren satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler