MODA - TASARIMCILAR

Acne Studios’dan Musubi çantaya yeni yorum

Acne Studios markasının ilk olarak 2016 yılında çıkardığı Musubi çanta modeli, Sonbahar/Kış 2022 sezonu için yeniden yorumlandı. Geleneksel Japon obi kuşağından ilham alan düğüm motifi ile karakterize edilen Musubi, İtalya'da esnek dana derisinden el işçiliğiyle üretiliyor

Acne Studios’dan Musubi çantaya yeni yorum

Acne Studios, Sonbahar/Kış 2022 için Musubi çantanın yenilenmiş versiyonlarını tanıttı. Musubi çanta, Sonbahar/Kış 2022 için iki yeni şekille geri döndü: Musubi Micro Tote ve Musubi Omuz Çantası. Geleneksel Japon obi kuşağından ilham alan düğüm motifi ile karakterize edilen Musubi, İtalya'da esnek dana derisinden el işçiliğiyle üretiliyor.

İlk olarak 2016 Sonbahar/Kış koleksiyonunda yer alan Musubi Micro Tote, düğüm motifini kahramanlaştıran düzgün üst kulplara sahip kutu şeklinde bir şekle sahip ve küçük boyutuyla dikkat çekiyor. Modele eklenen yeni köpük takviyesi, her zaman orijinal şekline dönmesini sağladığı çantaya hafifçe dolgulu bir görünüm de kazandırıyor. Çanta; parlak siyah, kömür grisi, koyu mor, kobalt ve nane mavisi renklerde üretilmiş. Kabartmalı logosu, manyetik kapama tokası ister omuza alınmasına, ister bir el çantası olarak taşınmasına olanak tanıyan çıkarılabilir kayışıyla son derece işlevsel bir çanta.

Musubi’nin yeni omuz varyasyonu ise kolun altına tam oturmasını sağlayan kısa omuz askısı sayesinde 90'ların havasına sahip. Mikro Tote’la aynı renklerde üretilen omuz çantasının bir de toz pembe seçeneği bulunuyor.

Musubi çantaları, 21 Nisan'dan itibaren tüm Acne Studios mağazalarında ve aknestudios.com'da satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog