MODA - TASARIMCILAR

Adidas’tan çikolata tadında ayakkabı

Adidas Originals, Mars şeker markası ile yaptığı iş birliği kapsamında ikonik M&M’S ambalajından ilham alarak Forum 84 Lo spor ayakkabıyı renkli bir güncellemeyle yeniden tasarladı

Adidas’tan çikolata tadında ayakkabı

Adidas Originals, büyük küçük herkesin severek yediği M&M’S çikolatalarının ambalajını, Forum 84 Lo model spor ayakkabıya taşıdı ve ortaya renkli, eğlenceli bir ayakkabı çıktı. Mars klasiği M&M'S Peanut ambalajından ilham alan ayrıntılar; çevrelenmiş TPU 3 bant logosu ve ayırt edici bir topuk parçası ile tamamlanan sarı kauçuklu deri saya ile başlıyor. Burun kısmındaki delikli ‘M’ harfi ve yan bağcık sistemine takılı çıkarılabilir M&M’S marka logosu dikkat çekiyor.

Fıstık gölgeli astar, Mars çikolatalı şekerlemenin en ünlü tatlarından birine ince bir saygı duruşunda bulunuyor ve bir paket renkli M&M’S içeren bir çift kalın çorap astarıyla eşleştiriliyor. Kullanıcının M&M’S spor ayakkabılarını tamamen kişiselleştirmesine olanak tanıyan her bir çift; altı çift bağcık, 19 bağ aksesuarı, dört çift değiştirilebilir kayış ve çikolatalı şeker drajelerinden yedi farklı cırt cırt dahil olmak üzere kapsamlı bir aksesuar seti içeriyor.

Forum 84 Lo M&M'S eğlenceli görünüme uygun bir tamamlayıcı olarak ikonik M&M'S Peanut ambalajından ilham alan parlak sarı, ortak markalı bir kutuda sunuluyor.

Adidas Originals Forum Lo 84 M&M’S spor ayakkabı, tüm dünyada adidas.com ve seçkin mağazalarda satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog