MODA - TASARIMCILAR

adidas X Marimekko koleksiyonu ile her yer çiçek açıyor

Adidas ile Finlandiyalı Marimekko markasının iş birliğiyle hazırlanan İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu, canlı renkleri ve göz alıcı desenleriyle dikkat çekiyor. Koleksiyondaki bazı parçalar, plastik atıkların sona ermesine yardımcı olmak için kısmen geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiş

adidas X Marimekko koleksiyonu ile her yer çiçek açıyor

Adidas, yeni ve eğlenceli bir koleksiyon için zamansız, fonksiyonel ve sürdürülebilir tasarımlarıyla dikkat çeken Finlandiyalı Marimekko markası ile bir araya geldi. Bu iş birliğiyle hazırlanan İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu’nda adidas’ın performans giyimindeki uzmanlığı, Marimekko’nun baskı resim sanatıyla harmanlandı. Canlı renkleri ve göz alıcı desenleriyle eğlenceli parçalardan oluşan koleksiyonda, ikonik çiçek baskısı Unikko ve Marimekko logosu dikkat çekiyor.

Koleksiyon; bisiklet, yoga, koşu, antrenman ve diğer pek çok açık hava etkinlikleri için geniş bir spor giyim yelpazesini içine alıyor. Ayrıca koleksiyondaki önemli parçalar, kapsayıcı bir beden çeşitliliğiyle sunuluyor. Koleksiyonda ayrıca Ultraboost da dahil olmak üzere çeşitli ayakkabılar yer alıyor. Performans parçalarının yanı sıra, cesur ana ve ikincil renklerde çeşitliliği artırılmış adidas x Marimekko çocuk kıyafet ve aksesuarları da içeriyor.

Adidas ve Marimekko aynı zamanda dünyanın geleceğini göz önünde bulundurarak, koleksiyonun önemli bir bölümünün, plastik atıkların sona ermesine yardımcı olmak için kısmen geri dönüştürülmüş malzemelerden oluşmasına dikkat etti.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog