MODA - TASARIMCILAR

Ayak parmağı şeklindeki terlik Instagram’ı sallıyor!

Çılgın tasarımcı Canyaon, bir ayağın başparmağı şeklinde tasarladığı ‘Toes Slippers’ adlı terlikle yine sosyal medyayı sallamayı başardı. Ayak başparmağının ten rengini ve doğal kusurlarını bile taklit eden terlik, Canyaon tarafından sosyal medyada paylaşıldıktan sonra hızla tüm dünyaya yayılarak viral oldu

profil
BT Ekip
27.05.2024
Ayak parmağı şeklindeki terlik Instagram’ı sallıyor!

‘Toes Slippers’ yani ‘ayak parmağı terlik’ çılgın tasarımcı Canyaon'un en yeni viral eseri olarak karşımızda. Bir ileri dönüşüm dehası olan Canyaon; 20 geri dönüştürülmüş kapaktan bir çift spor ayakkabı yapması, MSCHF'nin Süper Normal siluetini alıp bambaşka bir ayakkabıya çevirmesiyle tanınıyor. Ancak şimdi, bugüne kadarki en viral yaratımı olabilecek bir tasarıma imza attı: Bir YEEZY terliğinin devasa bir ayak başparmağı gibi görünecek şekilde değiştirilmiş hali olan ‘Toes Slippers’. ‘Toes Slippers’ bir tasarım konsepti ve şu anda Canyaon’un bunları üretip piyasaya sürmeyi planlayıp planlamadığına dair bir bilgi yok. 

‘Çirkin ayakkabılar’ trendine katılan bir tasarım konsepti projesi olan ‘Toes Slippers’; bir ayağın başparmağını, ten rengini ve doğal kusurlarını bile taklit ediyor. Terlik, Canyaon tarafından sosyal medyada paylaşıldıktan sonra hızla tüm dünyaya yayılarak viral oldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler