MODA - TASARIMCILAR

Balenciaga’nın viral olan havlu eteği 925 dolardan ön siparişe açıldı

İlginç tasarımlarıyla bilinen Balenciaga, İlkbahar 2024 koleksiyonunda yer alan havlu eteği 925 dolardan ön siparişe açtı. Belin ortasına oturan, bel kısmında iki düğme ve içinde tokalı ayarlanabilir kemer bulunan uniseks eteğe sadece kuru temizleme yapılabiliyor

profil
BT Ekip
16.11.2023
Balenciaga’nın viral olan havlu eteği 925 dolardan ön siparişe açıldı

Balenciaga bir süredir popüler kültürün zirvesinde yer alıyor. Markanın, İlkbahar 2024 koleksiyonunda yer alan havlu eteğini tanıtmasıyla moda dünyası bir kez daha heyecanlandı. Moda trendlerinin geleneksel sınırlarını zorlamaya devam eden markanın havlu eteği, kesinlikle konuşulmayı hak ediyor.

Markanın hayranları, etekle ilgili düşüncelerini TikTok ve Instagram üzerinden paylaşarak tepkilerini dile getirdi. Bazıları bunun eğlenceli olduğunu düşünürken, bazıları da oldukça saçma olduğunu söyledi. Özellikle de Balenciaga'nın etek için istediği fiyat büyük tepki çekti. Büyük ses getiren havlu eteği internet sitesinden ön siparişe açan Balenciaga'nın istediği fiyat ise 925 dolar.

Etek; belin ortasına oturan, bel kısmında iki düğme ve içinde tokalı ayarlanabilir kemer bulunan uniseks bir parça. Diz boyu havlu etek için günlük ev giyimine yönelik yüksek moda bir güncelleme denebilir. Eteğin bir diğer ilginç özelliği ise sadece kuru temizleme yapılabilmesi.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog