MODA - TASARIMCILAR

‘Barbie’nin Londra tanıtımına Türk tasarımcı Dilara Fındıkoğlu damga vurdu

Vizyona girmeden önce dünyanın farklı yerlerinde tanıtım turları devam eden ‘Barbie’ filminin başrol oyuncusu Margot Robbie, Londra’daki özel bir etkinlikte Türk modacı Dilara Fındıkoğlu’nun bir tasarımını giydi. Filmde rol alan oyuncu Hari Nef de filmin Londra galasına, yine Dilara Fındıkoğlu imzası taşıyan bir tasarımla katıldı

‘Barbie’nin Londra tanıtımına Türk tasarımcı Dilara Fındıkoğlu damga vurdu

21 Temmuz’da vizyona girecek olan ‘Barbie’ filmi için dünyanın dört bir yanında düzenlenen tanıtım turları devam ediyor. Filmin başrol oyuncusu Margot Robbie de bu tanıtımlarda, canlandırdığı karaktere uygun olarak, Barbie’nin eski kostümlerinden esinlenilerek lüks moda evleri tarafından hazırlanan kıyafetler giyiyor.

Güzel yıldız, önceki gün Londra’da, galanın ardından The London Eye’da düzenlenen özel bir etkinliğe ise Türk modacı Dilara Fındıkoğlu’nun imzasını taşıyan bir elbiseyle katıldı. Tanıtım turlarında mutlaka pembe ya da pembe detaylar taşıyan kıyafetler giyen Margot Robbie’nin Dilara Fındıkoğlu tasarımı elbisesi ise kırmızı renkteydi. Süper mini elbiseyle tüm güzelliğini gözler önüne seren ünlü oyuncu, her zamanki gibi tüm bakışları üzerinde toplamayı başardı.

Filmin aynı günün daha erken saatlerinde Leicester Square’daki Cineworld’de düzenlenen Avrupa galasına katılan oyuncu Hari Nef de yine Dilara Fındıkoğlu tasarımı bir elbise giymişti. ‘Barbie’nin oyuncularından biri olan Nef, gala için, Fındıkoğlu’nun Sonbahar 2023 koleksiyonundan, üzerinde bıçaklar bulunan ve çok ses getiren tasarımını tercih etmişti.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog