MODA - TASARIMCILAR

Bulgari’nin global marka elçisi Ester Expósito seçildi

Instagram’da 28 milyon takipçisi olan İspanyol oyuncu ve model Ester Expósito, Bulgari’nin global marka elçisi seçildi. Expósito, “Beni her zaman büyüleyen ve kariyerim boyunca bana eşlik eden bir markanın global elçisi olmak, ileriye doğru atılmış inanılmaz bir adım” dedi

Bulgari’nin global marka elçisi Ester Expósito seçildi

İspanyol oyuncu ve model Ester Expósito, Bulgari’nin global marka elçisi oldu. 28 milyon Instagram takipçisi olan 21 yaşındaki Ester Expósito, azim ve kararlılıkla istediğini elde etmenin mümkün olduğunu herkese gösterdi. Gelecek yıl için planlanan dört film projesi olan Expósito, kendine inanmanın ve cesur bir ruha sahip olmanın değerini simgeliyor.

Expósito, Bulgari’nin global marka elçisi olmasıyla ilgili şöyle konuştu: “İncelik, zarafet ve özgünlük Bulgari'nin tartışılmaz özellikleridir. Beni her zaman büyüleyen ve kariyerim boyunca bana eşlik eden bir markanın global elçisi olmak, ileriye doğru atılmış inanılmaz bir adım. Bulgari’nin temsil ettiği değerleri çok seviyorum. Yolculuğum boyunca Bulgari'nin yanımda olmasından gerçekten çok mutluyum.”

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog