MODA - TASARIMCILAR

Casio’dan UNO tutkunlarına özel retro saat

Saat markası Casio ve popüler kart oyunu UNO; bu iki ikonunun hayranlarını sevindirecek bir saat modelinde iş birliği yaptı. İş birliğinin sonucunda doğan Casio x UNO saat, retro havasıyla büyük beğeni topladı

profil
BT Ekip
18.06.2024
Casio’dan UNO tutkunlarına özel retro saat

Saat markası Casio, popüler kart oyunu UNO’dan ilham alan retro tasarımlı bir saate imza attı. UNO kart oyunu, sınırlı sayıda üretilen bu Casio saat modeline renk ve tasarım katıyor.

Saf bir nostalji ve zamansız bir çekicilik sunan saat, kart oyununun hayranları için birçok gizli referans içeriyor. UNO’nun renkleri olan kırmızı, mavi, sarı ve yeşil; saatin gri iyon kaplamasını mükemmel bir şekilde tamamlıyor. UNO’nun estetiğinden ilham alan Casio saatin tasarımı, onu süper çekici ve benzersiz bir parça haline getiriyor.

Sınırlı sayıda üretilen saat, UNO’nun klasik renklerinin yanı sıra diğer çekici tasarım ögelerine sahip bir ambalajla birlikte sunuluyor. Saatin bir düğmesine basıldığında saat jokeri kaldırılıyor ve arka ışık etkinleştirildiğinde saatin kadranında ‘WILD’ yazısı ortaya çıkıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler