MODA - TASARIMCILAR

Çılgın marka JW Anderson’dan bu sefer kurbağa terlik geldi

Gerçek bir güvercin şeklindeki el çantasıyla dikkatleri çeken JW Anderson, Milano. Moda Haftası için hazırladığı koleksiyondan bir parçanın fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Fotoğrafta görülen kurbağa şeklindeki terlik, markanın eğlenceli tasarımlarına devam ettiğini işaret ediyor

Çılgın marka JW Anderson’dan bu sefer kurbağa terlik geldi

JW Anderson, hızla modanın en eğlenceli tasarımcılarından biri haline geliyor. Son olarak gerçek bir güvercin şeklindeki el çantasıyla dikkatleri üzerine çeken marka, yeniden eğlenceli bir tasarıma imza attı.

Marka yaklaşmakta olan Milano Moda Haftası için hazırladığı koleksiyonunun bir tanıtımını paylaştı: Bir kurbağadan ilham alan bir çift terlik! Kreatif direktör Jonathan Anderson, terliklerin fotoğrafını kendi Instagram hesabında ‘Milan’ yazılı bir başlıkla paylaştı. Markanın Instagram hesabından ise terliklerin hareket halinde olduğu bir video klip paylaşıldı.

Jonathan Anderson’ın paylaştığı fotoğrafta, kırmızı dil benzeri bir taban ve öne doğru pırtlamış sarı gözlerle tamamlanan kauçuk yeşil bir terlik görülüyor. İç tabanı süsleyen kabartmalı logo ise terliğin, çizme markası Wellipets ile iş birliğinden doğduğunu gösteriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler