MODA - TASARIMCILAR

Coperni İlkbahar-Yaz 2024 kampanyası müzik ve modanın uyumunu yansıtıyor

Son dönemin iddialı markalarından Coperni, İlkbahar-Yaz 2024 kampanyasını tanıttı. Model Lulu Tenney’ni yer aldığı kampanya, müzik enstrümanlarını merkeze alarak müzik ve modanın uyumunu yansıtıyor

profil
BT Ekip
17.04.2024
Coperni İlkbahar-Yaz 2024 kampanyası müzik ve modanın uyumunu yansıtıyor

Coperni'nin İlkbahar-Yaz 2024 kampanyası, ilgi çekici bir stil ve ses senfonisini beraberinde getiriyor. Kampanya için Trappes'teki Laboratoire National de Métrologie et d'essais'de fotoğraflanan model Lulu Tenney, modaya uygun görünümüyle dikkat çekiyor.

Kampanya, koleksiyonun akışkanlığı ve yapısı için bir metafor olarak Fransız kornaları gibi müzik enstrümanını merkezde tutarak müzik ve modanın uyumunu yansıtıyor. Karim Sadlı'nın merceği, pirinç enstrümanların zarafetini ve cilalı kıvrımlarını yansıtan şık siluetlere odaklanarak tasarımları yakalıyor.

Koleksiyondaki her parça Coperni'nin yenilikçi ve sanatsal biçime olan bağlılığını yansıtıyor. Helena Tejedor tarafından tasarlanan koleksiyon, kumaşların yumuşak akışıyla dengelenen özel hassasiyeti ön plana çıkarıyor. Heykelsi mücevherler ve gösterişli çantalar, giysilerin zarif hatlarını tamamlayarak görsel bütünü oluşturuyor.

Bu kampanya, ünlü yıldızların yer aldığı sonbahar reklamlarından, marka kimliğinin daha içe dönük bir tasvirine doğru geçiş yapıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler