MODA - TASARIMCILAR

Diesel’den, ultra-mini çantası 1DR için koleksiyonluk oyuncak

Diesel, çok sevilen ultra-mini çantası 1DR çantasını kutlamak için Dolares ile iş birliği yaptı ve ortaya koleksiyonluk bir figür çıktı. Dolares’in Diesel için hazırladığı figür; elinde kanlı bıçağı, koparılmış bir kalp ve kolunda bir 1DR çanta ile görülüyor

Diesel’den, ultra-mini çantası 1DR için koleksiyonluk oyuncak

Diesel, en çok satan 1DR el çantalarını kutlamak için, koleksiyonluk oyuncak markası Dolores ile güçlerini birleştirdi. Dolores, Diesel için sınırlı sayıda ‘Lethal Woman’ figürleri yarattı. İş birliğinden doğan Dolares figürü; kırmızı, logolu bir mayo giyiyor ve bir elinde kopmuş bir kalp, diğer elinde ise kanlı bir bıçak tutuyor. Kolunda ise bir 1DR çanta asılı olduğu görülüyor. Figürü; kan kırmızısı gözyaşları ve mayosuyla uyumlu bir kafa bandı ile kırmızı göz farı ve kalın dudaklar tamamlıyor.

Diesel’in mat ve metalik yüzeylere sahip ultra mini 1DR el çantaları; dört farklı renkte değiştirilebiliyor. Ürün yelpazesi; ön tarafta bulunan ikonik ‘D’ logosu ile tonlu bir görünüm veren beyaz dana derisi, bronz turuncu metalik, mavi metalik ve gümüş metalik renklerden oluşuyor.

Çin'de Pony on Wheel Studio tarafından yaratılan Dolores, kara komedi-drama dizisi ‘Why Women Kill'den ilham alıyor. 60'lı yıllarda zengin bir ailede dünyaya gelen karakter, kontrollü bir hayat yaşamaktan bıkmış ve görücü usulü bir evlilikten kaçmaya karar vermiş, daha sonra sevdiği bir adamla evlenmiştir. Kocasının onu aldattığını öğrenince onun sadakatsiz kalbini sonsuza kadar alır.

Diesel x Dolores iş birliğinden doğan kolkesiyonlak oyuncak ne yazık ki satılık değil; yalnızca Hong Kong'daki mağazalarda belirli bir miktar harcayan Diesel üyelerine veriliyor.

 

 

Önceki ve Sonraki
Haberler