MODA - TASARIMCILAR

Dior'dan kadın liderliğine destek

Dior, ilk olarak 2017’de lanse ettiği “Women@Dior” projesinin dördüncü yılında, yeni jenerasyon temsilcilerine “Kadın Liderliği ve Sürdürülebilirlik” konusunda eğitim veriyor.

profil
BT Ekip
21.07.2020
Dior'dan kadın liderliğine destek

Dior, ilk olarak 2017’de lanse ettiği “Women@Dior” projesinin dördüncü yılında, yeni jenerasyon temsilcilerine “Kadın Liderliği ve Sürdürülebilirlik” konusunda eğitim verdiğini duyurmaktan mutluluk duyuyor. Maria Grazia Chiuri’nin kadın koleksiyonlarının Kreatif Direktörü olmasından itibaren tasarımcılardan zanaatkarlara, yazarlardan fotoğrafçılara kadar pek çok kadın sanatçıyla iş birliği yapılıyor. Dior, kadınlara verdiği desteği bu yıl UNESCO ile birlikte tüm dünyadan seçilen 100 öğrenci ile genişletiyor. 13 farklı ülkeden kadınlar, Dior’un sağladığı çevrimiçi eğitim desteğiyle liderlik ve sürdürülebilirlik konularında ders alıyor.

Yardımlaşma ve kardeşliği ön plana çıkaran “Women@Dior” projesi ile, genç kadınların özgüvenlerini geliştirerek bağımsız bir şekilde kendi geleceklerini tasarlamaları ve daha iyi bir dünyaya katkıda bulunmaları hedefleniyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog