MODA - TASARIMCILAR

Dior’dan zamansız denim koleksiyonu

Dior’un denim koleksiyonu, Maria Grazia Chiuri tarafından yeniden yorumlandı. Dior 8 adı verilen ve başlangıçta sekiz karşı konulmaz modelden oluşması düşünülen koleksiyon, tüm vücut tiplerini yücelten dokuzuncu bir versiyonla tamamlanıyor

Dior’dan zamansız denim koleksiyonu

Zamansız ve çok yünlü denim, Maria Grazia Chiuri tarafından yeniden yorumlanıyor. Ortaya çıkan denim pantolon serisiyle aynı anda hem zarif, hem konforlu, hem de son derece modern bir görünüm vaat ediliyor.

Mösyö Dior'un uğurlu sayısına ithafen Dior 8 adı verilen ve başlangıçta sekiz karşı konulmaz modelden oluşması düşünülen koleksiyon, tüm vücut tiplerini yücelten dokuzuncu bir versiyonla tamamlanıyor. Ham denimden üretilen bu çok özel tasarımlar bootcut, flared, geniş paçalı, boyfriend ve kargo modellerin yanında Dior İlkbahar-Yaz 2023 koleksiyonu için tasarlanan yepyeni bir boru paça kesimle tamamlanıyor.

Her modelin arkasında yer alan etiket, iki yatay çizginin arasına yazılmış « Christian Dior »  yazısının yanında D01'den D09'a model numarasını da içeriyor ve Maison'da çok önem verilen detay sanatını yansıtıyor.

Bu arzu nesnesi parçalar, sezonlar boyunca yeniden keşfedilecek bir bolluğu simgeliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog