MODA - TASARIMCILAR

Dior Erkek Sonbahar 2022 koleksiyonu Londra’da tanıtıldı

Kim Jones’un yazar Jack Kerouac’un ‘Yolda’ romanından ilham alarak hazırladığı Dior Erkek Sonbahar 2022 Koleksiyonu, geçtiğimiz günlerde Londra’da bir defileyle modeseverlerin beğenisine sunuldu

Dior Erkek Sonbahar 2022 koleksiyonu Londra’da tanıtıldı

Londra’da geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Dior Erkek Sonbahar 2022 defilesinde sergilenen parçalar, modaseverlerden tam not aldı. Ana ilham kaynağı Jack Kerouac’in ‘Yolda’ romanı olan koleksiyondaki parçalar, Amerikan spor giyim kodlarının Dior atölyelerindeki couture işçiliğiyle çalışılmış. Koleksiyon, yeni perspektiflerle zanaatkarlığın yeniden inşası ve sonu gelmeyen bir hayal gücünün kutlaması olarak karşımıza çıkıyor.

Dior Erkek Sonbahar 2022 Koleksiyonu için ikonik yazar Jack Kerouac’ten ilham ilan Kim Jones, yazarın ikinci romanı olan, bir beat kuşağı başyapıtı ‘Yolda’nın altını çiziyor. Efsanevi el yazması romanın XXL versiyonuyla yorumlandığı podyumda modeller, atölyedeki kusursuz çalışmaları; özgür bir ruhun, Parizyen bir modaevinin rafineliğiyle ve Amerikan spor giyimin rahatlığıyla dengelendiği görünümlerle sergilediler. Maison’un Londra’da gerçekleşen ilk erkek defilesi olan Dior Erkek Sonbahar 2022 şovu, Dior’un bitmek tükenmek bilmeyen yaratıcılığıyla karşı kültürlere övgülerini sundu.

Önceki ve Sonraki
Haberler