MODA - TASARIMCILAR

Dioriviera koleksiyonu yazlık kaçışlara davetiye niteliği taşıyor

Dior Kadın Koleksiyonları Kreatif Direktörü Maria Grazia Chiuri tarafından her yıl yepyeni görünümlerle tasarlanan Dioriviera koleksiyonu, bu yaz da tatil kaçamakları için en güzel parçalardan oluşuyor

Dioriviera koleksiyonu yazlık kaçışlara davetiye niteliği taşıyor

Maria Grazia Chiuri tarafından tasarlanan ve daimi olarak yenilenen Dioriviera koleksiyonu, yaz mevsiminde gerçekleşen kaçışlara davetiye niteliği taşıyor. Pastel tonlarla süslenen hazır giyim ürünleri, çanta, ayakkabı ve aksesuarlar, Maison'un olmazsa olmaz detaylarıyla eğlenceli bir koleksiyon sunuyor. Dior Kadın Koleksiyonları Kreatif Direktörü Chiuri tarafından her sezon yeniden yorumlanan zamansız bir sembole dönüşen ‘toile de Jouy’ motifi; çeşitli hayvan desenlerinin bir araya geldiği, dolu dolu bir versiyonla sunuluyor. Etekler, elbiseler, şortlar ve plaj giyim ürünleri üzerinde kullanılan bu motif; parçaları, Mösyö Dior'un çok sevdiği pembe ve gri tonlarıyla süslüyor.

‘Toile de Jouy Sauvage’ isimli yepyeni varyasyon ise eşarplara, Lady Dior, Dior Book Tote ve yeni Lady Dior Wicker çantalara, Dway terliklere ve J’Adior ayakkabılara hayat veriyor.

Dioriviera havasını karakterize eden Akdeniz zarafetini yansıtan marin desenli parçalar ve hasır şapkalar, her sezon olduğu gibi görünümleri zarif bir şekilde tamamlıyor. Yoga matı, sörf tahtası, şemsiyeler ve çeşitli plaj oyunları gibi, Dior Maison koleksiyonunun temel yazlık parçaları ise güneşin izlerini taşıyan bu gardırobun bir uzantısı olarak sunuluyor.

Bu zevkli dekoratif objeler serisi, yemek takımı, Amerikan servisler ve aynı desenden yastıklarla da yaşam sanatına saygı duruşunda bulunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler