MODA - TASARIMCILAR

Dsquared2, Manchester City takımı için yeni koleksiyon hazırladı

Manchester City Futbol Kulübü ile Dsquared2 markasının yedi yıldır süren iş birliği, markanın takım için hazırladığı yeni devam ediyor. Siyah rengin hakim olduğu yeni koleksiyonun kampanyasında ise Manchester City’nin ünlü futbolcuları yer alıyor

Dsquared2, Manchester City takımı için yeni koleksiyon hazırladı

Dean ve Dan Caten tarafından kurulan tasarımcı moda markası Dsquared2, Manchester City Futbol Kulübü ile uzun süredir devam eden ortaklığını yeni bir özel kapsül koleksiyonla kutluyor.

Yedi yıldır Manchester City oyuncuları ve menajerleri Pep Guardiola'nın maç öncesi formalarının arkasında yer alan Dsquared2, şimdi de takımın adı ve arması ile detaylandırılmış hazır giyim ve aksesuarlardan oluşan bir kapsül koleksiyonu piyasaya sürüyor.

Denim, dış giyim, beyzbol şapkaları ve iki farklı logo tasarımına sahip spor ayakkabılardan oluşan koleksiyon, 11 Mayıs'tan itibaren Dsquared2 amiral mağazalarında ve web sitesinde satışa sunulacak.

Çoğunlukla siyah renkte parçalardan oluşan koleksiyondaki yırtmaçlı siyah özel ceketin arkasında, mavi bir kot gömlek ve kot pantolonun önünde, siyah bisiklet yaka örgü bluzun üstünde ve bir beysbol şapkasının yanı sıra siyah bağcıklı çizmelerin dilinin üzerinde beyaz baskılı 'Dsquared2 for Manchester City Limited Edit' yazısı yer alıyor.

Siyah bomber ceket, siyah düz kesim kot pantolon, kazak, bere, beyzbol şapkası ve sırt çantası ise çapraz çizgiler ve beyaz baskılı dairesel Manchester City arması ile detaylandırılmış. Koleksiyonu, arka tarafında beyaz Manchester City baskısı olan bir çift düşük bilekli siyah deri spor ayakkabı tamamlıyor.

Koleksiyonun kampanyasında ise Manchester City'nin, aralarında Erling Haaland’ın da bulunduğu önemli yıldızları yer alıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog