MODA - TASARIMCILAR

Dua Lipa ile Donatella Versace'nin ‘La Vacanza’ koleksiyonu tam not aldı

Ünlü şarkıcı Dua Lipa ile başarılı tasarımcı Donatella Versace’nin birlikte hazırladıkları Versace La Vacanza koleksiyonu, Cannes’da düzenlenen defileyle tanıtıldı. Versace'nin Sonbahar/Kış 1992 ve İlkbahar/Yaz 1995 Atelier koleksiyonlarından ilham alınarak hazırlanan koleksiyon çok beğenildi

Dua Lipa ile Donatella Versace'nin ‘La Vacanza’ koleksiyonu tam not aldı

Versace'nin ünlü şarkıcı Dua Lipa ve Donatella Versace tarafından ortaklaşa tasarlanan ‘La Vacanza’ koleksiyonu, 23 Mayıs'ta Cannes'da gerçekleştirilen defileyle tanıtıldı ve moda severlerden tam not aldı.

Versace'nin Sonbahar/Kış 1992 ve İlkbahar/Yaz 1995 Atelier koleksiyonlarından ilham alınarak hazırlanan ortak koleksiyon; akıcı ipek gömlekler, geniş kesimli pantolonlar, tokalı braletler, metalik mini etekler, seksi bikinilerden oluşuyor. Defilede yürüyen modeller ise 90'ların süper model döneminden esintiler taşıyordu. Koleksiyonda, Dua Lipa'nın imzası haline gelen kelebek motifi de dikkat çekti.

Lipa, Donatella Versace ile iş birliklerinin nasıl başladığını düzenlenen basın toplantısında anlattı: "Çok uzun süredir devam eden bir ilişkimiz var ve Donatella en başından beri, benim için gerçekten özel olan Brit Awards performansımdan itibaren beni destekledi. Ardından birlikte üç Grammy anı yaşadık. Donatella, pek çok tasarımcının sahip olmadığı çok özel bir şeye sahip. Kadınların giysiler içinde nasıl hissettiklerini gerçekten önemsiyor ve kendinizi gerçekten güçlü hissettiğinizden emin olmak istiyor.”

Donatella Versace ise şunları söyledi: "Ekibimin dışından bir sesin gelip bana Versace'yi nasıl gördüğünü söylemesi çok önemli. Lipa günümüzün kadınını temsil ediyor; kendine güvenen, güçlü ve insanları etkileme yeteneğine sahip.”

Dua Lipa, Donatella Versace ile birlikte hazırladıkları koleksiyon içinse şunları söyledi: “Kendimi kesinlikle bütün yaz giyerken görebileceğim, diğer insanların da sevip keyif alacağını hissettiğim bir şey yapmak istedik.”

Koleksiyon, Versace mağazalarından ve web sitesinden satın alınabilir.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog