MODA - TASARIMCILAR

ERDEM X H&M koleksiyonuna özel sergi

İngiliz asaletini rengarenk bir hayal dünyasıyla birleştiren Erdem Moralıoğlu’nun H&M için yarattığı koleksiyon, Los Angeles’tan sonra Tomtom Kırmızı’da Türk moda dünyasının seçkin isimlerine ve basın mensuplarına tanıtıldı.

profil
BT Ekip
27.10.2017
ERDEM X H&M koleksiyonuna özel sergi

Tomtom Kırmızı ERDEM x H&M’in renkli dünyasına dair bir sergiye de ev sahipliği yapıyor. Tarihi bina baştan aşağı dekore edilerek koleksiyonun ruhunu yansıtacak şekilde özel sergi odaları hazırlandı. Tüm moda severler hikayelerle dolu bu özel sergiyi saat 10.00-19.00 arasında ziyaret edebilir. Sergi, 1 Kasım akşamı sona erecek.

Erdem, 1978 yılında İngiliz bir anne ile Türk bir babanın oğlu olarak Montreal'de doğdu. Deneysel kumaşlar, göz alıcı desenler ve detaylı işçiliğiyle tanınan Erdem, güçlüyle narini birleştirdiği büyüleyici bir dünya yarattı. British Fashion Council, VOGUE, Fashion Group International tarafından verilen sayısız ödülün sahibi olan Erdem, Hollywood yıldızlarını ve İngiltere Kraliyet ailesi mensuplarını giydiriyor. 

Koleksiyon için dünyaca ünlü yönetmen Baz Luhrmann, ERDEM x H&M’e özel olarak bir kısa film çekti. “The Secret Life of Flowers” aktörler ve modellerle dolu büyük bir kır evinde geçiyor. Baz Luhrmann’ın ERDEM x H&M için çektiği film, “her zaman bahar”ın hüküm sürdüğü gizemli bir kır evinde geçiyor. Ev, ERDEM’in meşhur çiçekli baskılarından ilham alan, her zaman çiçeklerle dolu kendi özel dünyasına sahip. Genç arkadaşların bir araya geldiği ve aktörler Tom Rhys Harries, Hero Fiennes Tiffin ve Ruby Dagnall’ın yer aldığı filmde, çekici bir aşk üçgeni ortaya çıkıyor.

ERDEM x H&M koleksiyonu, 2 Kasım Perşembe günü tüm dünyayla aynı anda H&M Zorlu Center, H&M İstinye Park ve H&M Ankara CEPA mağazalarında satışa sunulacak. 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog