MODA - TASARIMCILAR

H&M, İngiliz Moda Haftası’nda modanın geleceğini yansıttı

Hailee Steinfeld, Kehlani, Thomas Doherty, Zara Larsson, Precious Lee, Bimini, Moses Sumney ve Jay Jay Bol; İngiliz Moda Haftası 2021 Ödülleri'nde H&M'in yeni koleksiyonu Innovation Circular Design Story'den parçalarla kırmızı halıda yürüdü

H&M, İngiliz Moda Haftası’nda modanın geleceğini yansıttı

H&M, döngüsellik odaklı yeni koleksiyonu Innovation Circular Design Story'yi, moda takviminin en prestijli etkinliklerinden biri olan 2021 Fashion Awards'da; Hailee Steinfeld, Kehlani, Thomas Doherty, Zara Larsson, Precious Lee, Bimini, Musa Sumney ve Jay Jay Bol ile kutladı.

Modern kültürden gelen isimler, H&M'in sürdürülebilirlik odaklı yeni koleksiyonunu kırmızı halıda giyerek, Londra'daki ünlü Royal Albert Hall'da modanın geleceği hakkında güçlü bir duruş sergilemek için bir araya geldi. Innovation Circular Design Story başlıklı koleksiyon; H&M'in geri dönüşüm ve döngüselliğe yönelik yeni yaklaşımlarını öne çıkaran, yeni materyal yeniliklerini ve atık bilincine sahip en son teknolojiyi barındıran teknikleri sergileyen Innovation Stories serisinden geliyor.

Ödül gecesinde, konuk masasına H&M'den Ann-Sofie Johansson ve onunla birlikte bu koleksiyona öncülük eden Ella Soccorsi ev sahipliği yaptı.

2021 British Fashion Awards töreni kırmızı halısında yer alan ve ışıltılı elbiseler, hacimli tül parçalar ile gösterişli terziciliği yansıtan Innovation Circular Design Story görünümleri; 9 Aralık 2021'den itibaren hm.com’dan ve seçili H&M mağazalarından satın alınabilecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler