MODA - TASARIMCILAR

Jacquemus ile Net-a-Porter, plajları pembe, yeşil ve kreme boyayacak

Fransız markası Jacquemus ile e-perakende markası Net-a-Porter bir araya gelerek 2022 yazı için özel bir koleksiyon hazırladı. Net-a-Porter x Jacquemus adını taşıyan koleksiyondaki parçalar; şeker pembe, nane yeşili ve krem renklerinden oluşuyor

Jacquemus ile Net-a-Porter, plajları pembe, yeşil ve kreme boyayacak

Son dönemin en gözde markalarından Jacquemus ile dünyanın önde gelen lüks e-perakendecilerinden biri olan Net-a-Porter bir araya gelerek bu yaz için bir kapsül koleksiyon hazırladı. Palm Springs'in canlılığından ve Jacquemus’nun taze ve genç ruhundan ilham alan 23 parçalık Net-a-Porter x Jacquemus koleksiyonu; omuzları açık kesimler, havadar keten kumaşlar ve parlak yaz renk tonlarıyla tatil temasına uygun alternatifler sunuyor. Kıyafet, ayakkabı, çanta, mücevher ve diğer aksesuarlardan oluşan koleksiyonda, temel Jacquemus stilleri; şeker pembe, nane yeşili ve krem renklerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı doğal keten kumaşlarda yeniden hayat bulmuş. Çoğu kişinin gözdesi Le Chiquito çantanın rafya versiyonu ile pembe renkte bir kova şapka da koleksiyondaki parçalar arasında yer alıyor.

Koleksiyonun tanıtım kampanyası için Massimo Vitali; Rugilė Barzdžiukaitė, Vaiva Grainythė ve Lina Lapelytė'nin 'Sun & Sea' sanat enstalasyonundan esinlenilerek yaratıcı fotoğraflar çekti. Sakin bir kumlu plaj, kampanyanın fonunu oluşturuyor ve dalgaların sesiyle özdeşleşen tembel yaz günlerini hatırlatıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler